Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Хортиця - CИP 2012


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Я вижу прошлую Хортицу не сравнить с этой)

Змінено користувачем Ille
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

окей. кину пару ложок гавна в бочку меду)

 

тільки почати будувати траси експертів в 13.30-14 - це занадто..

1 суддя на ВСЮ категорію - це теж. Коли для Моги запропонували посудити інші хлопці - він просто відмовив, і ще було дуже багато моментів...ну просто жесть..

на другий день все було більш-менш, але призи теж засмутили в юнісайклі. Я розумію, мала категорія,мало учасників. але в Тих же юніорах так само.. грамота і футболка, без медалі - вибило нас у велике розчарування..минулого року були шоломи,педалі... та хоч би камеру за 20грн було б приємно отримати.. ну то таке...

Організація ОСНОВНОГО - побудування трас і їх суддівства провалилась.

Ще один момент,до якого я конкретно претензій не маю,але за словами з десятка людей - той,хто будував траси експертів - розкатав їх за пару днів до цього,побудував під себе і зайняв призове місце...хоча так завжди хтось робить , всеодно рівень є рівень,але такі заяви чув... і так далі,і тому подібне....

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стало очевидним,що погода буде весела та жарка-з наметів-тільки намет реєстрації.Все інше-шукай вітру в полі,або ж біжи під міст.

Суддівство:один суддя на категорію-вибачте мене-але це знущання як з судді,так і з райдерів.

Спонсорство змагань:пиво(куди ще не йшло)та горілка(!!!).Велика подяка Дмитру Нечаєву,що поїхав міняти горілку на водичку мінеральну.Зі всього різноманіття магазинів(Битий обод) та фірм(Тритон),на еліту тріалу виділили аж шатуни(ну хоч дрібничка в порівнянні з ХортицяСир2011).Для юнісайклів-футболка від Дмитра(це я так зрозумів щоб зовсім не залишати з голими руками),а от від Битого обода не очікував-скільки є товарів:насоси,набори для клейки камер,самі камери,ковпачки на ніпель,болтики,та й зовсім фігня-наклеєчки-НІЧОГО.А відношення до юнісайклерів від Моги мене зовсім завело у відчай.При проханні виділити для 3 юнісайклістів 1 трасу аматорів,я почув такі слова-Идите стройте себе сектора,у нас на ето нету времени,пусть аматоры катают на своих участках.

На такі слова я зрозумів,що Володимир не бачить сенсу в юнісайклах,як у різновиді тріалу,тож дуже прикро,що Україна не здатна прийняти щось нове.

Місце:для нас-одноколісних,все було як для галочки-у них є траси(самі побудували),в них є суддя(самі бідного хлопчину витягли).А от місце для інших категорій мене вбило-на краю скелі над Дніпром...Наскільки відклалосьв пам*яті-траси не мають бути небезпечними, у системі БІУ...тут же ж люди ризикували собою аби пройти трасу.

Як сказала одна людина-чемп не готується за тиждень.

Швидка допомога:в перший день мене вбила звістка від Андрія Кулькова-у швидкої крім якихось уколів немає нічого.Другий день мене вбило те,що шановні пани лікарі не удостоїлись навіть спуститись до місця змагань,сиділи зверху на парковці(де-хрін його знає,бо один хлопчина який дуже покоцався ходив до них але так і не знайшов)

Моя думка на рахунок цього всього-чемп був відверто просраний в зв*язку з певними людськими факторами.

Шкода

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так,якби не полтавські дівчата - я б там вмер. Обезболююче дали мені - за що їм дуже дякую! ато в дікарів тільки укол 1 фіг його зна від чого....(

 

Так, Газзі велика подяка - багато на нього звалилось, ще і проблеми з крадіжкою...

 

Мария Свет (Битый Обод)

Хортица-Кап 2012 прошла хорошо.. В том смысле, что прошла - и хорошо... Я удивлюсь, если найду хоть один позитивный отзыв, ибо нормальные соревнования за неделю не делаются... И если самый-самый-самый главный орг считает, что качественная атмосфера и комфорт участников не главное для сорев, но дерет 50 грн взноса - то нормальными они не могли быть по определению

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сревы фуфло! со всех сторон! зачем организовывать такую лажу?? фу блин я розочарован... если не сказать большего!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

http://vk.com/album6831447_156571465

фотки кому надо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в любителях первое Место Кохно Руслан ,том пощитали не правильно вот и исправляли...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name