Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

CRADLE OF FILTH - новий альбом на підході !


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

CRADLE OF FILTH офіційно нонсували вихід нового альбому, що отримав назву "Darkly Darkly, Venus Aversa'"

офіційна дата виходу альбому: Понеділок, 15 Листопада

 

1 демо трек можна скачати за посиланням [/url] пісня називається Cradle of Filth - Lilith Immaculate ..

от і скріншоти нового альбому в якості заставки) http://www.peaceville.com/cradleoffilth/darklydarklyvenusaversa/downloads/desktop1-1920x1200.jpg

 

незнаю чи тут є прихильники CRADLE ... якщо є - об"явіться) можна обмінятись хорошою музикою в стилі... готика, готик-рок, симфо-дес, і т.д....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гг а я вот неожиданно для себя слушаю 2010 альбом Burzum...и он мне нравится Оо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

норм, заценим  :Koshechka_08:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

опрос к топикстартеру личный: нет ли идеологических конфликтов между идеями, которую несет сия музыка и sXe идеологией, приверженцем которой Эндорфин, как мне казалось, и является?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что-то мне кажется, что никакой связи между слушаемой музыкой и идейными соображениями не испытывает уже много людей)

 

а мне вот понравились ребятки недавно, просто чудная музычка и клипец знантный:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что-то мне кажется, что никакой связи между слушаемой музыкой и идейными соображениями не испытывает уже много людей)

ну просто например если утрировать - было бы глупо если схешник слушалбы какой нить правый ои

 

а мне вот понравились ребятки недавно, просто чудная музычка и клипец знантный:

чудного в ней помойму не больше чем в тысячах друхих хака "песен", разве что я так понял французский язык? ну клипчек да прикол - не обошлось без моуш-кепчэ на мошерах)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5h1z1k любой, кто слушает правый ои и при этом не курит не пьет и тп, может сказать что он не схе, а просто не курит не пьет и не т.п.) опять же - если утрировать, то не вижу толку разграничивать сильно всё по идеям, поскольку каждый человек отчасти мудак и в чем-то харткорщек) но сочетание кредл оф филс и схе канеша необычно выглядит)

 

а песенка из клипа всё же выделяется из тысяч других хк песен тем что тут есть немного хк речетатива и ваще вокал крутой) на всё свои любители)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В своей простейшей форме философия straight edge отрицает употребление любых алкогольных напитков, табака, а также наркотических веществ в целом

 

Ну якби.я не лише Кредл слухаю, хоча слухаю його багато...але й суть не в цьому, я не люблю прив"язуватись до якоїсь культури і массовість, яка вбиває індивідуальність. Мені дуже близька Готика,і подобається чорний, але ж на вигляд я не чернющий в плащі і з патлами) одягаю те,що зручно. і т.д...

 

просто підтримую ідеї straight edge, можна сказати в простішій формі.

доречі особисто знаю учасників sXe групи - " Мій Батько П"є " - кому цікаво - послухайте)

 

а щодо ідей музики CRADLE OF FILTH ...вони позиціюють ТИПУ сатанізм, хоча самі вони атеїсти,це точно...я це не підтримую, хоча одного часу мені було цікаво, і я досить перечитав одну книжку про сатанізм, але категорично не підтримую...хоча нічого там ТАКОГО немає,і взагалі більшість людей себе по цих заповідях і веде. парадокс...

Змінено користувачем ENDORFIN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

офіційна дата виходу альбому: Понеділок, 15 Листопада, в 8pm по Англійському часу. в нас +2 год.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

http://www.last.fm/event/1854790+CRADLE+OF+FILTH+%D0%B2+%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2%D0%B5

CRADLE OF FILTH в Киеве

 

Cradle of Filth, Mandragora Scream, provocateur and Bleed (UA)

 

Thursday 28 April 2011

 

Клуб «Бинго»

проспект Перемоги, 112

Киев, Kyiv 03115

Ukraine

 

Цена: 200-250 грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

http://www.last.fm/e...%B5%D0%B2%D0%B5

CRADLE OF FILTH в Киеве

 

Cradle of Filth, Mandragora Scream, provocateur and Bleed (UA)

 

Thursday 28 April 2011

 

Клуб «Бинго»

проспект Перемоги, 112

Киев, Kyiv 03115

Ukraine

 

Цена: 200-250 грн.

ААА!!! ЄЄЄ!!! Я ВЖЕ ТАМ!!!

 

хоча oficial COF i COF tours в twitter"і ще не писали нічого з цього приводу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name