Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

дрилинг обода


Mike Tvitti
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

  я тут подумав й хочу спитати чи можна так робити на моді,чи не впливає на їзду заднього колеса..(колесо TryAll)..а й гальма вібрейки! 

post-1044-1282240470,79_thumb.jpg

Змінено користувачем toshnotik
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пиши правильно)

я тут подумав, й хочу спитати, чи можна так робити на моді,чи не впливає на їзду заднього колеса..(колесо TryAll)..а й гальма вібрейки!

По-темі: Ні, Ваня, не можна! таке роблять тільки якщо дискові гальма іто спереду. ззаду з ободними гальмами це може бути смертельно)

Навіщо тобі 20 грам скинутих, якщо ти ще новачок? бачив що у мене з ободом? і то я його не свердлив) а прикинь що могло б бути)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тут подумав й хоче спитати чи можна так робіть на моді,чи не вліяє на їзду заднйого колеса..(колесо тряйол)..а й тормоза вібрейкі!

 

блин, ти шо маньяк веса? или ты просто катаешь без шлема?!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тут подумав й хоче спитати чи можна так робіть на моді,чи не вліяє на їзду заднйого колеса..(колесо тряйол)..а й тормоза вібрейкі!

 

блин, ти шо маньяк веса? или ты просто катаешь без шлема?!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пиши правильно)

я тут подумав, й хочу спитати, чи можна так робити на моді,чи не впливає на їзду заднього колеса..(колесо TryAll)..а й гальма вібрейки!

По-темі: Ні, Ваня, не можна! таке роблять тільки якщо дискові гальма іто спереду. ззаду з ободними гальмами це може бути смертельно)

Навіщо тобі 20 грам скинутих, якщо ти ще новачок? бачив що у мене з ободом? і то я його не свердлив) а прикинь що могло б бути)

 

 

 

 

а якщо пару дарок 2 наприклад сквозні то я думаю не смарть!?  :scratch_one-s_head:

Змінено користувачем toshnotik
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

незрозумів) напиши зрозуміліше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем тебе это надо,???

ENDORFIN сказал правильно, только с переди и на диске, ты потеряет фигню веса, и выглядит не очень прикольно, и большой риск что сложить можешь :cray:

Змінено користувачем Ille
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это терка для колодок:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я катаю стоке и с переди, стоят Вии, правда у меня колодки полиуритановые и как-то болие устойчивые к стиранию, грубо говоря им пофиг)

ну а, сверлить с боку, задний обод, НЕ СОВЕТУЮ! тем болие, ты новичок, пару не удачных прыжков на грани и капец может прийти ободу, не говорю уже на счет твоего здоровья, там как уже повезет)

я уже когда-то до сверлился.. думал "лайта не бывает много")) тебе те грамы ничего не дадут. вот только могут прибавить проблем как в финансовом плане, на замену компонентов, так и со здоровьем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я катаю стоке и с переди, стоят Вии, правда у меня колодки полиуритановые и как-то болие устойчивые к стиранию, грубо говоря им пофиг)

ну а, сверлить с боку, задний обод, НЕ СОВЕТУЮ! тем болие, ты новичок, пару не удачных прыжков на грани и капец может прийти ободу, не говорю уже на счет твоего здоровья, там как уже повезет)

я уже когда-то до сверлился.. думал "лайта не бывает много")) тебе те грамы ничего не дадут. вот только могут прибавить проблем как в финансовом плане, на замену компонентов, так и со здоровьем

 

да це не моє колесо..я просто робив дрилінг..легенький..не на сквозь!!!а так..а у двох місця перстарвась трошкі!!!

 

 

 

 

 

сань...я просто робив так як в тебе й дві дирочки сквозні вийшли чуть..ось й питаю чи це не деде страшно а між ними роміри тк як в тебе!! :scratch_one-s_head:

 

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name