Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Вес спиц)


univega
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Возник теоретический вопрос к лайтоманьякам) а сколько дают выигрыша в весе спица ,например тянутая 185 мм(для переднего колеса) по сравнению с обычной,типа базарной...  у кого -то есть точные цифры?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возник теоретический вопрос к лайтоманьякам) а сколько дают выигрыша в весе спица ,например тянутая 185 мм(для переднего колеса) по сравнению с обычной,типа базарной...  у кого -то есть точные цифры?

Желательно в сантиметрах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Сапім 2.0-1.5-2.0 з 12мм алю ніпелями" легші приблизно в 2 рази в порівнянні з "звичайними 2.0 із стандартними ніпелями" 
Точну вагу зараз не скажу вже...забув. Але можеш погуглити)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кодга то сравнивал для 24" колеса, было до 150г на колесе!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема с рулем уже не актуальна?)

Друг говорил,что около 100г можно срезать,но сам не рискнул,онли мысль,онлицифры

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема с рулем уже не актуальна?)

Друг говорил,что около 100г можно срезать,но сам не рискнул,онли мысль,онлицифры

Та,я так.... пользуясь плохой погодой.... )  не,спицы купить за 1000 ещё абсурднее чем руль))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишу точные цифры:

 

1. Обычные стальные спицы - 2.0 мм, 264 мм, 32 шт - 235 грамм 

 

2. DT STAINLESS 2.0, 264 мм, 32 шт - 211 грам

 

3. Sapim Race 2.0 - 1.8 - 2.0, 264 мм, 32 шт - 184 грам

 

4. Sapim Lazer 2.0 - 1.5 - 2.0, 266 мм, 32 шт -  141 грам

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишу точные цифры:

 

1. Обычные стальные спицы - 2.0 мм, 264 мм, 32 шт - 235 грамм 

 

2. DT STAINLESS 2.0, 264 мм, 32 шт - 211 грам

 

3. Sapim Race 2.0 - 1.8 - 2.0, 264 мм, 32 шт - 184 грам

 

4. Sapim Lazer 2.0 - 1.5 - 2.0, 266 мм, 32 шт -  141 грам

Спасибо,очень интересно узнать было,а это вес с ниппелями? или чистой спицы? И,как я понимаю,выигрыш на спице длиной 185 мм,будет почти в 2 раза меньше,т.е около 40 гр.... :sad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только спицы, без ниппелей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значит грамм 70  на колесе с ниппелями...хотя у меня были алю ниппели какие-то - что-то они мне не нравились - поменял на стальные базарные :sad: ,ими хоть потянуть можно! :good:


Кстати,был сегодня на тренеровке и задумчиво глядя на вел,я насчитал на нём 19 болтиков))) интересно ,опять-таки,чисто теоретически,потому что не думаю,что доманьячусь до такого :bad: ) - а сколько даёт в плане сброса веса замена 19 обычных болтиков на 19 титановых? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Моя Курва була 7,250
ВСІ болти крім болтів в каретку були титанові, каретка титан. Болти в каретку стальні, але дуже тонкі, з наскрізними отворами. В тормозах алю толкателі і крутилки, але стальні штуцери. 
Лайтові покришки, обода (Хоча обода можна було знайти набагато легші)
Карбоновий руль, легка рама, шатуни..ніякого дріллінга. 
Спиці в мене були звичайні! Але ніпелі алюмінієві завжди. Ставлю навіть не для ваги, а тому що вони мягші, і обода менше тріскають...

Зараз в мене важкі, але міцні компоненти, втулка передня під диск, Важкі покришки максіс, важка вилка (та ж ТТ), алю руль, подвійний задній обод!..все важче і міцніше - вага всеодно 8,100. 
на рамі АДАМАНТ вага була 8,5. Не уявляю, як зараз можна зібрати важкий байк - все ж легке!

Тіма з Рівного зібрав мод реально з того що під руку попалось, і вага точно менше 9...

q-EHftN4PQc.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name