Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Jack Carthy - Home Turf


mpzloy
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

ну шо тут скажеш? коли все аху*нно!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я от не погоджусь з попереднім коментатором...Я не бачу тут нічого ах***нного. Бачу лише роки підготовки та десятки чемпіонатів світу.

Де той тріал,коли пацани імпровізували на вулицях та старалися здивувати?

Для прикладу:

Якщо спробувати описати співрозмовнику відео:

А пам'ятаєш чувака на моді без гальм? А пам'ятаєш вікінга здоровенного?

А пам'ятаєш металюгу з чорним довгим волоссям що катає бемо-тріал?

 

А про цих поциків з чемпів можна судити лише по іменам та по місцях на чемпі.

Беніто та Кенні не в рахунок,бо це батьки тріалу.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02:07 посмотрите! как)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я от не погоджусь з попереднім коментатором...Я не бачу тут нічого ах***нного. Бачу лише роки підготовки та десятки чемпіонатів світу.

Де той тріал,коли пацани імпровізували на вулицях та старалися здивувати?

Для прикладу:

Якщо спробувати описати співрозмовнику відео:

А пам'ятаєш чувака на моді без гальм? А пам'ятаєш вікінга здоровенного?

А пам'ятаєш металюгу з чорним довгим волоссям що катає бемо-тріал?

 

А про цих поциків з чемпів можна судити лише по іменам та по місцях на чемпі.

Беніто та Кенні не в рахунок,бо це батьки тріалу.

Шо ти мелеш? :my brain is full of fuck: 

 

Лінії і зв"язки абсолютно нереальні, крутки ппц, з нереальних   ділянок, Морди з сайдхопами і контроль нереальний і т.д...

Мало критеріїв? В 15 років зайняти 2 місце в суперфіналі після Жиля - такого ніхто ніколи не робив. з 15 років виступати  в еліті, коли всім можна з 18,але твій рівень настільки високий - що  ти йдеш в еліту вже....

Вникни трошки в сучасний тріал перед подібними коментарями. І не тільки в сучасний. Кенні кататись не вмів, коли чуваки вже валили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А я от не погоджусь з попереднім коментатором...Я не бачу тут нічого ах***нного. Бачу лише роки підготовки та десятки чемпіонатів світу.

Де той тріал,коли пацани імпровізували на вулицях та старалися здивувати?

Для прикладу:

Якщо спробувати описати співрозмовнику відео:

А пам'ятаєш чувака на моді без гальм? А пам'ятаєш вікінга здоровенного?

А пам'ятаєш металюгу з чорним довгим волоссям що катає бемо-тріал?

А про цих поциків з чемпів можна судити лише по іменам та по місцях на чемпі.

Беніто та Кенні не в рахунок,бо це батьки тріалу.

 

Шо ти мелеш? :my brain is full of fuck: 

Лінії і зв"язки абсолютно нереальні, крутки ппц, з нереальних   ділянок, Морди з сайдхопами і контроль нереальний і т.д...

Мало критеріїв? В 15 років зайняти 2 місце в суперфіналі після Жиля - такого ніхто ніколи не робив. з 15 років виступати  в еліті, коли всім можна з 18,але твій рівень настільки високий - що  ти йдеш в еліту вже....

Вникни трошки в сучасний тріал перед подібними коментарями. І не тільки в сучасний. Кенні кататись не вмів, коли чуваки вже валили.

Через таке відношення тріал і заглохне як напрям.

Коли я починав займатись-велотріал ще був екстремальним видом велоспорту. Про який екстрим можна казати якщо все під "нереальним контролем"?

Я не бачу в цьому "сучасному тріалі" велосипедистів від Бога, я бачу професійних атлетів які працюють з тренерами та вносять поправки до техніки, а це вже простий холодний розрахунок,азарт в якому зводиться до нуля.

Можливо я і не "прафісіАнальний спартсмєн" але відрізнити дрочку від природної майстерності ще можу.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02:07 посмотрите! как)))

 

Как как? Как 02:26 и как 03:16 и тд и тп)).

А Володимир Юнисайклерович в чём-то прав ))) И Кенни берём всё таки берём во внимание, т.к. это один из не многих элитных из тех кто умеет импровизировать, универсалит, играется с байком. а не показывает чистый, сыромяжный, сплющенный, суженный правилами и законами стиль. Не зря он протеже Ханса Рея в GT. И это вполне обосновано и заслужено.

Байк многогранен, а в сегодняшнем триале от элитарных «алтетов» мы видим показуха выверенной стабильности и баланса. Я не против этого, но всё же, тут выбирает каждый своё. Во всём есть своя правда и положительные элементы и заточенность для выполнения поставленных задач.

Многие гордятся тем что занимаясь триалом, как видом велоспорта, который является вершиной в технике владения велосипедом, но в своё время, стабильность и робото-способность Жиля не позволила ему обойти Кенни и получить чемпионский титул, только по одной причине, Жиль не умел совершено вылетать с кикеров, он даже обвинял организаторов что трассы были заточены под Кенни )... ну как тут не улыбнуться? )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Unicycler

Дайте хтось Вові учений ступінь з тріалу, тільки щоб тут не звучало такої дурні...
Тріал - це спорт. Так було і буде! Ніхто не забороняє кататись в задоволення. Так само є велотрек і фікс в місті, але ж що тепер, казати що трек гавно, бо в них місця на чемпіонатах, але в них немає патлів, і вони не катають під метал? (риторичне).
Кожен вибирає для себе, чи він займається серйозно, чи ні, а рівень еліти  просто не співставний з іншими...

" Дрочка, природна майстерність, холодний розрахунок"  - наскільки ж ти далекий все ж від велотріалу ....  Жоден з еліти не погодиться з тобою. І креативності та стилю на вершині в рази більше, ніж в  аматорах. Так що коли вийдеш з аматорів в про - тоді зміниш думку, а поки що твої слова просто смішні)

 

Foradona

Саш, ну ти ж сам знаєш - Андрей Бартон, Фонтенуа, Вінсент, ну і Кенні, та й багато інших - в кожного з них стилю і креативу  хоч вдбавляй) Відео за себе говорять)
Жиль це окрема тема, Так, він по класиці тільки, але його заслуги не відняти - він підняв рівень  колись на нові вершини)  (хоча з кікерами реально прикол був))   )
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотя да Сань, есть такое. А так — о спорт ты мир )) А Фонтеной да, тот такой живой триалюга да и Бартон тоже.  

Кенни когда-то высказался и говорил что его печалит что триал как спрт приобретает такой вот ярко выраженный атлетический вид и в нём мало остаётся для самовыражения и импровизации. Та и понятно что уже подобные замечания таких пердунов можно списывать со счетов, учитывая новые веяния и в условиях что новое поколение показывает действительные и лучшие результаты в спорте. Но всё же он где-то прав )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Присоединюсь к интересной дискуссии.)

 

Велотриал это профессиональный спорт. Действительно, атлетический, соревновательный. Быстрее, выше, сильнее. Именно так, и никак иначе.

Зрелищность, экстрим, показуха и ажиотаж - это про БМХ, скейт, роллы итд. То, что там мочат всякие Деймоны, Неилы, Князи и Флиппы - это уже отклонения, изобретатели, так сказать.

Ну блин, это так... и что тут печального? Мне лично нравится и сам триал, и всяческие креативные изобретения в его области.) Я восхищаюсь и теми и теми.

 

Карти, кстати, не такой уж и роботизированный. Я раньше думал, что он примерно, как те же Винс или Жиль, не имеет какого-то собственого стиля, но, буквально за последние пару недель насмотрелся видосов с тем, как он вваливает на двухподвесе, и тем как он как на вездеходе раскатывает любые камни, и сделал приятный вывод, что он не так уж и скучен.)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Foradona, а Ваша Колар? Взагалі нереальний) Чемпіон світу по Біу, до речі) І стріт валить)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

написав матюк почалася дискусія :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  Кенні нема рівних!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

говорят, что джек выше деймона сайд могет, но все равно не угодил)))

да и камневые видосы фуу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@AFrolov

 

на скільки я пам'ятаю,то Деймон скотився в УГ ще раніше, ніж дізналися про Карті.

Змінено користувачем Unicycler
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смотрел недавно по тв BigTime Kenny Bealey так вот даже сам Кенни сказал что элите стоит опасатся Карти как конкурента

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name