Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Педали Echo TR Platform


E-One
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

обьективно уровень катания был разный)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обьективно уровень катания был разный)))))

На такую объективность есть райдеры с уроврнем повыше твоего и катаются на велгах и менять не хотят. Еще объективностей насыпешь?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, кто катает на этих педалях, скажите, как они вам в сравнении с Wellgo Magnesium?

імхо вони кращі набагато за велго магнезіум)...хотя десь читав шо осі в них недуже класні.

А конструктивнее про " кращесть за " велго магнезиум?

http://biketrials.ru...read.php?t=6965

ну кому як, імхо вони не варті своїх грошей.я б краще ехо купив би....

Опять ноль конструктива. На данный момент их можно на ой же землячке за 400 грн купит, эхо дороже

а якого ти хочеш конструктива?почитавши відгуки я зробив висновок для себе, шо ехо кращі, врахувавши всі мінуси і плюси.комусь подобається, комусь не подобається, це все індивідуально.я ваще на бемовських столенах катаю, і задоволений ними на всі 100%.не стесуються, не люфтять, шипи не випадають, ось не ламається, плоскі широкі..все шо треба мені від педалей і за 100 грн

problem?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я катаю на базарных платформах, не люфтят не шатаюцца, мощьные шипы, дэбэлая стальная ось, всё что в педаляз за 60грн. problem?) :trollface_1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

are%20you%20fucking%20kidding%20me.pngНарод, на "базаре" все катались, но я спросил про две конкретных модели у тех, кто КАТАЛ на них...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

http://vk.com/video15937391_138523335?section=all

не могу не кинуть сюда : :trollface_3:

А по теме: купишь ехо и сломаешь ось( не дай бог), потом будешь жалеть что не взял велго.

Змінено користувачем sane32
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sane32, ошибка доступа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хочеш конструктива?почитавши відгуки я зробив висновок для себе, шо ехо кращі, врахувавши всі мінуси і плюси.комусь подобається, комусь не подобається,

problem?)

я зробив висновок, шо ехо кращі, врахувавши всі мінуси і плюси, комусь подобається, комусь не подобається,

Вот это и есть конструктив - просто написать эти плюсы, минусы, чем понравилось, чем не понравилось и свой вывод! а не воду лить. жду

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

E-One Исправил,можно смотреть:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

http://vk.com/video15937391_138523335?section=all

не могу не кинуть сюда : :trollface_3:

А по теме: купишь ехо и сломаешь ось( не дай бог), потом будешь жалеть что не взял велго.

 

 

 

 

хахахах ностальгия...

 

 

катаю на велго уже год:,шипы не вылетают,оси не гнуться(при моем весе в 85кг)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну мінуси такі походу:

1.стесуються від недольотів/ гріндів.або тіскають пополам ваще)

2.відлітають шипи, оскільки закручені мінімально.

3.різьби під шипи слабоваті, якшо вже викрутив- то не вкрутиш

4.починають люфтити, оскільки підшипники маленькі

5.коротка ось

6.ну ше можна сказати шо зимою катати в них не рекомендується. бо їх роз"їдають реагенти якими дороги посипають

ну це все відносно звичайно, все ламають і ушатують.з технічним катанням все супер буде.і проблеми в кого як, в когось є, в когось нема з ними.

але за ту ж ціну ехо кращі по-моєму.

ну кароче таке, може я й не правий...але я думаю так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну мінуси такі походу: 1.стесуються від недольотів/ гріндів.або тіскають пополам ваще) 2.відлітають шипи, оскільки закручені мінімально. 3.різьби під шипи слабоваті, якшо вже викрутив- то не вкрутиш 4.починають люфтити, оскільки підшипники маленькі 5.коротка ось 6.ну ше можна сказати шо зимою катати в них не рекомендується. бо їх роз"їдають реагенти якими дороги посипають ну це все відносно звичайно, все ламають і ушатують.з технічним катанням все супер буде.і проблеми в кого як, в когось є, в когось нема з ними. але за ту ж ціну ехо кращі по-моєму. ну кароче таке, може я й не правий...але я думаю так

 

 

 

:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишу от себя.

 

Сам катаю на Wellgo Magnesium уже больше 2 лет. Нога привыкла к ним, хорошо цепляют, шипы еще не разу не отлетали, хотя не раз бился об педаль.

 

У друга на моде стоят Echo TR Platform - чесно разница есть, первое что всегда замечаю когда сажусь на его мод, эта высота рамки, у Echo намного ниже, и она по началу очень чувствуется, но это буквать не долго ( тоже самое что пересесть с мода на сток, и сначала будет разница а потом по немногу привыкаешь)

 

Потом еще чуствуеться положение шипов, совсем по другому. Ногу держит очень хорошо.

Обувь у меня Nike 6.0 плоская подошва.

 

Вывод : разницы между ними сильно я не вижу, но только что чуть уже платформа и немного в весе.

Змінено користувачем Ille
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Парни, спасибо за отзывы! Купил себе платформы Жи, что в принципе одно и то же с эховскими, завтра буду тестировать, сравнивать с рамками.)

 

Оказывается, с экзустарами лучше держат рамки эхо тр, чем платформы эхо тр/жи.

Платформы эхо/жи имеют две параллельные линии шипов, из-за чего ноги очень елозят влево-вправо, чему еще сопутствует поперечный рисунок экзустаров.

Так что соглашусь с Шизиком на счет дополнительного шипа в центре платформы у mg-1.

Ну, а я себе оставлю рамки.

Змінено користувачем E-One
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name