При регистрации на форуме не используйте почтовые ящики компаний Mail.ru, Яндекс и Рамблер. Подробней...

Перейти к содержанию

RSA

Пользователи
 • Публикаций

  1 219
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  44
 • Система отзывов

  100%

RSA стал победителем дня 21 июня

RSA имел наиболее популярный контент!

Репутация

762 Молодцы ваще ребята

10 Подписчиков

Информация о RSA

 • Звание
  Кадет
 • День рождения 06.12.1991

Контакты

 • Сайт
  http://vkontakte.ru/id29672771
 • ICQ
  394 237 307
 • Skype
  RoboticSynteticAndroid

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Желтые Воды/ Тернополь
 • Интересы
  http://rsa91.deviantart.com/
  https://twitter.com/Lef_RSA

Старые поля

 • Первый кик
  12 oct 2010
 • Клуб
  20"
 • Байк
  brakeless korch

Посетители профиля

17 239 просмотров профиля
 1. RSA

  Spring 2019 Unicycle Video

  Шось мало активності на форумі... Всім тріал, посони!
 2. RSA

  Поиск спиц, ротора

  titanium spokes А колір такий називають Oil slick.
 3. RSA

  Project Ü

  Кароооч тут апдейт стався. Сетап з першого поста не злетів. І не із-за епоксидки а того шо вал г-но. Зроблений з сирого металу, почав гнутись після пари каток... На початку року я з деяких детальок з цього юніка зібрав найнера- штука крута, но довольно специфічна (+ сідушка QU-AX Luxus ніфіга не luxus) но то вже таке. Но все-таки хочеться треалу і трючків, то зібрав по дешману тріальну тачку. Значить компліт: Рама: TCM, 2005 року, під 40мм підшипники Втулка: Nimbus ІГІЛ Хаб з 42мм промами. Обід: Weinmann DH39 (майже копія старого Урбана, лол) Шатуни: QU-AX 145мм Педалі: Wellgo plastic (на морозі пластик ужимається сильніше стальної оськи і вони починають люфтіти чуточку) Спиці:Дешман. Половина серебристих по 1грн, половина чорних по 2.50 (напівмажор) Підсиділка: Schwinn 350мм. (з крутими дирками під Швінський зажим- тупо болт в рамі) Сідушка:Impact Naomi (прусь від неї. В рази зручіше ЛЮКСУСА і основа жорсткіша.) Покришка: Schwalbe Jumpin Jack 2.25 (по факту ширина 62мм) Камера:CST Фліпер: гідроізоляція для басейнів. Для чого різні спиці: Нормальних фоточок екшона ше нема, я карявка, потім якось будуть. І відоси тоже то поки так:
 4. RSA

  Because.

  Ох лул. жесть. Дивлюсь я на то все і ше більше люблю хромольки) Може юнік знов?))
 5. Скиньте мемасік Трай_олл, де бухло і все оте остальне

 6. RSA

  Триал-комиксы

  Киньте мемасік ТРАЙ_ОЛЛ десь тут був в темі но багато ссилок давно вмерло.
 7. Була така штука на Кріпікравлері і Есно Урбані19". Вирішується згинанням корда плоскогубцями через деяку відстань . Но не сильно, шоб не пошкодити сам корд. Буває інколи. Наскільки я зрозумів корд чуточку довший ніж має бути. Зустрічалось ше на деяких 20" покрах, но не можу сказати яких. А кріпікравлери робляться +-тапок. Бо перший, який я брав на мода був норм а з другим ото така фігня.
 8. RSA

  Project Ü

  Ну глянем як воно буде. Епоксидку я юзаю не перший раз і знаю наскільки вона ядрьона штука. + тут промазана вся ширина втулки. А взагалі думав парочку болтів вкрутити, да.
 9. RSA

  Project Ü

  Кілька років тому достав я нового дешевого юніка, но за пару місяців ракокатачки скрутив стокову втулку в трубочку, то закинув все. Тепер пересадив то все на бемовську систему. Давно уже місцевий токар зробив довший вал, а на днях найшов тіпа з фрезером, який зміг просвердлити шатун і зробити трубки під педалі, то ВНЕЗАПНО зміг зібрати штуковину. Інші детальки- всяке барахло, яке лишилось після апгрейдів бемчика, включаючи обід Alexroms Supra B- Важкий но неубиваємий, якась стара покра Стерео Байкс і майже мертві підшипники з Мід каретки. Такий собі бомж сетап. Корпус базарної передньої втулки вклеїв на епоксидку. Пара фоток на вулиці: Спішив катнуть, навіть болти не окультурив В сідушку вставив бустер, бо дуже гнулась, і зрізав половину висоти поролону. Фотки влом шукати бо то було давно... І трохи екшону, знятого за віпгодинки.
 10. где-то тут есть мой байкчек, можешь поискать глянуть как там спицы набраны были если не влом. Кстати пара торчаших витков резьбы с ниппеля- пофиг.
 11. Когдат собирал себе колеса на мода на таких несимметричных втулках. На базарных спицах. Обода были Есно Урбаны но то не суть. На переднем катке использовал кажись 185мм спицы. Слева 3 креста справа-2. Перегибы спиц для 20" колес это норма. на 19 еще больше. бггг Задний каток собирал так же только на обе стороны у меня пошли 170мм или 175, не помню точно. На счет натяга хз, не парился сильно по этому, за 2 года катания выбил только 2 спицы на заднем бо деревяшка и дисковый тормоз а потом и фланец отпал у задней втулки бо деревяшка+дицк+вываленные дырки в фланце ("§$ные жЫ)
 12. RSA

  Подбор байка под рост

  Колеса по желанию. Прост яб брал не самый конский вынос. Кстати если чо у меня есть модовская рама на продажу, короткая версия кажись.
 13. RSA

  Trials - Rory Hooper Onsometoast 2016

  Блин только что на ютубчике нашел, хотел тему запилить. Действительно годный видос. Нескучный такой.
 14. RSA

  Antitron 4.25 / Autumn Dreams

  Старенький видосик слуги Сотоны. Некоторые нарезки из другого видоса, но судя по всему он его потер. В общем стильно.
×