Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Rivne trials 1.1


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Відео ...мене)

Rivne trials 1.0 (загальне) в процесі...

ще круті моменти не всі сюди попали і будуть в 1.0 відео з Яном та іншими.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відео тупеньке, але що є) зараз не катаю. часу нема(

зате в вересні))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно Сань, нормальное видео, понравилось, посмотрел с удовольствие. Сайд на бревно :icon_thumbsup: Есть ракурсы удачные и темы интересные. Не буду говорить по качеству видео и тд. не особо разбераюсь, но в целом отличное видео. Возможно хотелось бы тебя видеть немного раскованней и пластичней на байке. Но уверен со временем это прийдёт. Камушек среди берёзок суперный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно Сань, нормальное видео, понравилось, посмотрел с удовольствие. Сайд на бревно :icon_thumbsup: Есть ракурсы удачные и темы интересные. Не буду говорить по качеству видео и тд. не особо разбераюсь, но в целом отличное видео. Возможно хотелось бы тебя видеть немного раскованней и пластичней на байке. Но уверен со временем это прийдёт. Камушек среди берёзок суперный.

так, ти правий, я досить скутий і непластичний...от кажуть мені всі, що ніби і правильно все роблю і прогрес потрошки йде, і результат буде, але я з тих людей, яким "не дано", але я всеодно стараюсь...перший рік катання у мене були висоти по сантиметрів 40-50, сайд потім почав робити, педалап вивчив рік назад нормально) іто може менше)

але катаю всеодно..треба працювати над собою, а зараз нажаль часу немає...

Доречі хотів-би якзавжди почути конструктивну критику з приводу техніки, типу що не так роблю , як робити краще і т.д. дякую.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

молодец ! .хорошое видео !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно Сань, нормальное видео, понравилось, посмотрел с удовольствие. Сайд на бревно :icon_thumbsup: Есть ракурсы удачные и темы интересные. Не буду говорить по качеству видео и тд. не особо разбераюсь, но в целом отличное видео. Возможно хотелось бы тебя видеть немного раскованней и пластичней на байке. Но уверен со временем это прийдёт. Камушек среди берёзок суперный.

так, ти правий, я досить скутий і непластичний...от кажуть мені всі, що ніби і правильно все роблю і прогрес потрошки йде, і результат буде, але я з тих людей, яким "не дано", але я всеодно стараюсь...перший рік катання у мене були висоти по сантиметрів 40-50, сайд потім почав робити, педалап вивчив рік назад нормально) іто може менше)

але катаю всеодно..треба працювати над собою, а зараз нажаль часу немає...

Доречі хотів-би якзавжди почути конструктивну критику з приводу техніки, типу що не так роблю , як робити краще і т.д. дякую.

Хоть сам растяжку сейчас и не делаю ) но советую растягиваться. И колени немного по сторонам разводи, сначала будет очень сложно, но со временем поможет и в балансе и вразы силовой вкрут и все элементы будут однозначно мощнее, а глубокий такедж тебе откроется во всей красе ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Санек да не парься ты, норм видос и давай завязывай с фразами типа "не дано" и т.д. Главное чтоб было в кайф катать я считаю а прогресс как правило приходит когда его и не ждешь. Ну это лично мое мнение, вот!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

класне відео

на 2:15 дуже круто зробив...по техніці))

та все тобі дано....прогресуєш)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саня круто катаєш, прогрес іде, з того часу як в Рівне ми були прогрес піднявся, відео сподобалось) :icon_thumbsup::pleasantry:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саня круто катаєш, прогрес іде, з того часу як в Рівне ми були прогрес піднявся, відео сподобалось) :icon_thumbsup::pleasantry:

Там быльшысть було знято ДО того...)

просто коли ви приїхали - то я тиждень як кожен день катався, сил не було)

а те що піся того було - там э прогрес, але воно сюди не попало..потім викладу ще

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name