Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

кто что подскажет на счет геометрии выноса и руля?


serf
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

всем доброго времени суток. собственно интересует вопрос на счет гео выноса и руля. приобрел велосипед 2019 года, вынос waw 135/20 я так понимаю по фото  и руль Jitsie 90/720

но с учетом не катания чуть больше года не взлетел на 60 см круткой, лечу кареткой на препятствие..

поднял руль как в положении на фото, стало немного лучше. подложить под руль ничего не могу, так как шток уже был короткий до меня. кто что подскажет?

общался с человеком, говорит что нужно раскатываться и пробовать ставить руль в разные положения.

какие мнения у вас?

у меня рост 175 см.

гео вела 1090/380/65

IMG-0537.jpg

IMG-0536.jpg

IMG-0518.jpg

camphoto-33463914.JPG

IMG-0539.jpg

IMG-0540.jpg

IMG-0541.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Байк топовий, вітаю у сімействі.

А що саме турбує, те що не можеш вище стрибнути 60 см?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я знаю что чем выше каретка, тем больше подъём выноса должен быть. Как по мне, то на мой рост 186 такая геометрия, но это чисто на мой взгляд. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як щодо виноса, але судячи по 4-му фото шток вилки точно треба довший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Ille сказав:

Байк топовий, вітаю у сімействі.

А що саме турбує, те що не можеш вище стрибнути 60 см?

проблема у тому що не виходу зробити крутку, як це було на марк 6.. може він довше став.. ніж був мій попередній байк, не знаю. а можливо я просто довго не катав. хлопці кажуть що з геометрією все добре, хоча на іншому байку була така гео, і все нормально було, та й каретка там теж висока

IMG-9082.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зрозумів. Пару рекомендацій.

1. Можливо сама база в "крюку" трохи довша, але навіть це тобі нічого не змінить. 

Останні роки - база "майже" у всіх рамах +/- однакова. Всі граються: довжиною/кутом виносу, та гео рулем та його нахилом. А ось це досить сильно впливає на все, від самої стійки та стрибків до болів у зап'ястях та спині.

2. По росту винос ідеально підходить, руль вже на любителя (але як показує практика, навіть високі хлопці катають з короткими виносами, і навпаки, це все індивідуально)

3. Просто тренуйся по можливості. Бо я б зрозумів коли ти сказав 130 см+, і далі не йде а тут ще рости і розвиватися)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, дякую, краще зміню руль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name