Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

крутка


MaGeLLaN 13
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

На задньому нормально стоїш?

Більшість проблем техніки у відсутності балансу.

ну як сказати...на два подона кік зроблю і трошки тіряюсь...

Як ти хочеш залишитись на задньому,якщо ти на ньому толком не стоїш?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

много нового узнал кроме того что я тебе говорил?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

баник основа . я крутку не умею на сток наскок баник . а может просто нехачу уметь . и ещё ети за* бы с полу крутом и полным крутом .... видео давай .

Ти не правий. Жиль ще недавно не шарив баннік, і взагалі купа людей не вміють баннік.а педалап і тач валять дуже високо. От

Це різні трюки,як на мене.

 

 

Автор,

глянув я відео. дивно..вкрут різкий,але ти не летиш вперед. Точніше не долітаєш,від цього проблеми. конкретно на ту висоту тобі треба ближче до парапета це робити. Ну і можна більшу швидкість, але якщо мало холостого ходу. Бо з великим - ти просто не вкрутиш на швидкості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

баник основа . я крутку не умею на сток наскок баник . а может просто нехачу уметь . и ещё ети за* бы с полу крутом и полным крутом .... видео давай .

Ти не правий. Жиль ще недавно не шарив баннік, і взагалі купа людей не вміють баннік.а педалап і тач валять дуже високо. От

Це різні трюки,як на мене.

 

 

Автор,

глянув я відео. дивно..вкрут різкий,але ти не летиш вперед. Точніше не долітаєш,від цього проблеми. конкретно на ту висоту тобі треба ближче до парапета це робити. Ну і можна більшу швидкість, але якщо мало холостого ходу. Бо з великим - ти просто не вкрутиш на швидкості.

 

ты сравниваеш меня и типов которые тачи валят на 100+ ппц . В банике главное выпрыгнуть к рулю и подогнутся то что нада в крутке и тд . У нас Макс на стоке по приколу начал делать баники набанихопил крутку 86 дето и баник 90 оно всё связано ...

 

 

 

смотри видео замедляй . дёргай руль на себя выпрыгивай вверх и не расслабляйся.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильный ответ - позже вырывай байк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повну крутку роби, назад відхоляйся більше, і різкіше, штоле. а взагалі катай, воно прийде, тільки треба час.ну і баланс качай, без нього ніяк реально))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окей,буду пробувати)

Всім дякую)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а ты просто пробивку умеешь делать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

крутка это круто, но я даже спустя 4 года не шарю её делать, притом СОВСЕМ не шарю, теоретически шарю, а практически очко жмет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо будет приноровиться делать крутку больше похожей на банник, чем на пробив в высоту с разгона - из-за чего у меня крутка на заднее остановилась на высотах около 60 см и забирает много сил:) А еще не забывать вжимать переднее колесо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name