Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Ваш 1й Педал АП .


Кузя
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

за перший місяць катання навчився робити 80 см, потім трошки забив на то, а зараз, вже півроку як катаю, то 85 стабільно. деколи буває вал метр, але частіше падаю, це певне від вищих сил залежить))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там же во всём самое главное к рулю на стоке труднее . а мод же как бем ... вобщем ппц ...

Мод взагалі не схожий на бем по відчуттях..особливо мій)

+ на стоку я роблю вище крутку, і тач можу. Та і геп більший... але мод більше до душі всеодно)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там же во всём самое главное к рулю на стоке труднее . а мод же как бем ... вобщем ппц ...

Мод взагалі не схожий на бем по відчуттях..особливо мій)

+ на стоку я роблю вище крутку, і тач можу. Та і геп більший... але мод більше до душі всеодно)

 

я про базу . я на мануал удобный рокмен аурен тупо пальцами выдёргиваю ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я почав робити педалап через роки 2 катання... , а вище 70 см через 3 роки катання..а може й більше. Короче поки на стоку був - не вмів. НА моді вивчив)

ПРойшло 5 років - і роблю 107... короче я невдаха в цьому плані

 

Не бійся, Сань, ти ще мій сайд не бачив)ахахх його ще ніхто не бачив)))

 

А от педалап спочатку на бордюр пробував, а потім десь 4-5 піддонів зразу, як вийде, раз на заднє, раз на два колеса.

Зараз десь 90 см. Особливо ніколи не задрочував його.

 

NPC, як показала практика тут трішки швидкості треба. Я роблю за одну крутку, мій знайомий за півтори і бере більші висоти.

Спробуй подрочити на парапет на який не можеш зробити, пофіг що не виходить, з часом піде і легше буде робити на малі висоти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name