Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

ПОМОЖІТЬ ХТО чим може


seeoner
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

привіт всім.. мене звати Серий я з міста луцька.. зі мною недавно сталась одна халепа...розкажу трішки: я займаюсь тріалом і вот в один прекрасний день я вирішив попригати 4ерез людей робив це багато раз і впевнений був в собі..але я аж ніяк неміг подумати що люди 4ерез яких я пперепригував могли принести мені таке горе.. одним словом блище до діла.. коли я перепригуввав 4ерез простих перехожих було все гуд але мені було мало людей ну і я попросив ще одного тріаліста з сусіднього міста лягти щоб я ще і 4ерез нього перепригнув.. і він був непроти!.. одже пригаю я і в момент колия нажимаю на педаль і рву байк йому щось стриляє в голову і він потянув мене за переднє колесо і я щоб непадати на них всіх(апасався шо можу ше їх покалі4ити) встиг випригнути з байка але це було такоєжж невдало приземлився я на підвернуту ногу і в звязку з цим її перекособо4ило то4ніше розірвав связкі сильний ушиб та ногу сильно викрутило (дивіться фото нище) та щще якісь там травми неможу то4но сказати як це називається (але якщо хтось забажає я гляну в виписці з лікарні там має писати то4ну травму меї ноги) .. відразу викликали скору але вона приїхала тількі 4ерез 40 хв і цей 4ас я кор4ився на асвальті була дуже велика біль(. ну ось вони приїхали забрали мене.. і в лікарні перед тим як мені по4али робити операцію я пролежав 4 з половиною години.. і весь цей 4ас му4ився..( і ось настав момент мені зробили операцію.. але з першого разу в лікарів неполу4илось скласти правильно ногу.. 4ерез якіхсь пару годин зробили ще одну операцію.. вже майже вдалу.. але там трішки пару міліметрів нога весетакі зміщена вбік але це ще хоть добре...ну вот вра4і наклали гіпс з самого низу геть до кінця ногі(.. було дуже тяжко ходити на костилях дуже під руками боліло.. та і нога перших два тижні дуже боліла.. перших 3 сутокк які я провів в дома я неспав.. неміг заснути від болі як стояв на костилях спершись об шось то так невід4ував а зразу як тількі лягав всьо.. ногу розривало....вра4і спо4атку говорили ходити в гіпсі 2 з половиною місяці.. але потім рівно 4ерез місяць вони мені його всетакі зняли сказали що дуже бистро зрослось і ще що моя травма ногі дуже рідкісна дядько(вра4)що за 35 років його роботи він це зуустрів вперше. навіть ходив по цифровий фотопарат кудись і фотографував мою ногу після зняття гіпса та ренгени( нажаль в мене нема цих фото.. ось.. і сказав мені щоб я за два дні нав4ився знову нав4ився ходити.. перші спроби були дуже больовими.. але всетакі я справився.. але дуже кульгав(зара ще досі кульгаю але тріше4ки) у звязку з тим що нога була дуже ослаблено.. і ось після моменту дня зняття гіпса минуло вже рівно 4 тижні тобто місяць.. і зара вроді норм тількі трошкі побольє так і резкі болі але вони бувають лише по 1-2 секунди і все проходить це від того якщо десь трішки неправильно ногу поставлю. а ну іще я кульгаю.. і здається покульгувати мені сказали що я вже буду все життя... .. от я недавно пробував сідати на тріал в друзів.. здається нормально можна вже катати потроху.. але в мене є проблема.. у мене немає вже байка тому що я його продав бо мамі з татом потрібні були грошіканешно я його продав недороо бо він був недуже хороший але всежтакі це хоть якісь гроші бо на дві операції їх було потра4ено немало.. а батькі в мене небагаті..

одже я сижу без грошей а заробити їх немаю змоги адже зара вже по4инається нав4ання а я нав4аюсь в технікумі .. отже в мене до вас ПРОХАННЯ: ЯКШО В ВАС В ДОМА ЗАВАЛЯЛИСЬ ЯКІСЬ ТРІАЛЬНІ ЗАПЧАСТИН І ВАМ ЇХ НЕЖАЛКО ..ТО ВІДПРАВТЕ ЇХ МЕНІ.. я буду дуже вдя4ний бо катати дуже-дуже хо4у тим більше стан здоровя вже позволяє.. зрозумійте мене правельно( ввійдіть в мій стан .. і неподумайте шо це якесь кидалово все як я написав все дійсно так і є.. пліз.. я вам дуже-дуже буду вдя4ний!!!!!!!!!!!!зарання спасибі... виба4те можливо я безграмотно написав і є помилкі .. виба4те..

 

незнаю 4и правильно розмістив тем... якщо що модератори перемістіть!..

post-485-1252601769_thumb.jpg

post-485-1252602082_thumb.jpg

post-485-1252602145_thumb.jpg

post-485-1252602241_thumb.jpg

post-485-1252602292_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что могу тебе сказать, жалко канеш тебя, хорошо что выздоровел!

я бы может даже и отправил бы каких нить деталек, если б они у меня были, даже тормоза свои отдал ребятам.

да и во-вторых, как бы ты не жаловался, ПРИ БОЛЬШОМ ЖЕЛАНИИ ты можешь и сможешь заработать деньги, у многих триалистов учеба и все пытаются хоть как-то подработать

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что могу тебе сказать, жалко канеш тебя, хорошо что выздоровел!

я бы может даже и отправил бы каких нить деталек, если б они у меня были, даже тормоза свои отдал ребятам.

да и во-вторых, как бы ты не жаловался, ПРИ БОЛЬШОМ ЖЕЛАНИИ ты можешь и сможешь заработать деньги, у многих триалистов учеба и все пытаются хоть как-то подработать

 

 

повірь в 16 років ще й коли нав4аєшся роботу тяжко найти.. я шукаю хо4у по вихідних робити але так і ненайшов ще..!( а щось мені давати я взагалі нікого незаставляю.. хтось у4те за потрібне то дасть.. ні так ні... ваше право....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прочитать не смог украинский не понимаю но блин чувак как ты так умудрился ужас(( я так понял те детальки нужны? помочь не могу разве что лысой покрой на 26 и поломаной втулкой без внутреностей тоже 16 лет начинающий триались сочуствую ниче чувак всё будет нишятк!!)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name