Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

вилка і рульова


Vova
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Проблемка виникла після установки рульової, вилки і виноса: В вилки закороткий шток (175мм приблизно), і він дістає тільки до середини виноса. Під час катання рульова постійно розкручується і потрібно дотягувати.

Питання перше: Чи є короткі неінтегровані рульові? зараз стоїть неон ось така (http://tau.rghost.ru...42179/image.png).

Питання друге: чому розкручується рульова? через те, що винос злазить з штока, чи це проблема самої рульової колонки? рульова не тріщить і не люфтить.

 

Зараз піде мова про короткий шток і заміну вилки (яку було не легко знайти), але хочу дізнатися чи є інші способи вирішення проблеми.

 

Ах, да: рама Есно Контрол, рульова неон, вилка Zhi R, винос трайолл.

 

Хто що скаже про це, може в когось була подібна ситуація і як її вирішити.

Змінено користувачем Vova
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в разделе ремонт и обслуживание, есть тема как удлинить шток вилки, думаю именно это тебе и нужно...

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лично я не парился этим ни когда, хорошо зажимал крышку рулевой, после зажимал нижний болт(что и остается держать вынос на штоке) !

А верхний болт не зажимал, только паралельно нижнем подкручивал, что бы резьбы перекосом не сорвать (на верхнею резьбу )

Змінено користувачем No Swear
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ахах) от вы блин гоните)) можете мне хоть 150 минусов влепить, вот глупые)))

разве я что-то не правильно сказал? ведь если шток вилки короткий, то его следует удлинить, ссыка почемуто не вставляется, вот я и написал адресс темы которая будет парню реально полезна...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще можна в токаря сточити рівно по 3мм на рульовій рами зверху і знизу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно рулевой узел сточить, и скрепить сквозным якорем , он надёжно будет держать вынос и точно не развинтиться

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а поставить рулевую не такую высокую - не вариант? у меня та же трабла :) 18см шток

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name