Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Хочу раму 24" - все есть - а раму выбрать не могу)


PRODJ
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Всем привет=) вот задался вопросом - свой байк уже продал ...а новый...хг -так и дособирать не могу) - нужна рама 24" ...

На новый инспирид пока денег нет....а на класику онли мага - вполне возможно)))

 

и очень хотелось бы услышать отзывы про Becouse 24, Echo urban24", Neon 24... Ну и другие)

 

просто после травмы голеностопа - чистый триал не веселит- и требуется сидение хоть как то отдыхать- раньше был мод Tucana 08 long - сам ростом 1метр 95 см

 

кто что может - буду рад любым ответам и советам)

Змінено користувачем PRODJ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене - Because Simple 24" Street 2012 ідеальний варіант) не дорога, Because перевірені вже, хороша геометрія, + кріплення і під магуру,і під диск. До того ж в нової моделі обіцяють міцніші труби)icon_thumbsup.gif

Якщо хочеш таку раму - звертайся)

 

Надіюсь,хоч трошки допоміг ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, буду мати на увазі=)))

хотів би ще взнати і про інші рами)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я би взяв ехо урбан або якшо найдеш то адамант 24".може десь ше лежить на розпродажі і можна відхватити за гарну ціну+каретка класна в комплекті.особисто мені ці рами внушають довіру, особливо адамант

неон/жі/бікоз імхо все одинакове...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

катаюсь на бикозе, всем доволен.....когда собирал искал ехо урбан, но не нашел

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я би взяв ехо урбан або якшо найдеш то адамант 24".може десь ше лежить на розпродажі і можна відхватити за гарну ціну+каретка класна в комплекті.особисто мені ці рами внушають довіру, особливо адамант

неон/жі/бікоз імхо все одинакове...

 

дякую)))) а я і замовляв Echo Urban 24 - рама йшла 3 місяці - а коли вона пройшла томожню - то там кинулися відривати коробку-

а там - нова Echo Mark II 2012 року - позвонили - і сказали - що стріт Echo Urban 24 - вже як рік не віпускають......я був в шоці!!!!!!!!!!!!!

і що тепер робити....якщо вже врішив стріт брати - всі запчастини є - а рами нема - і на різних форумах - тільки і твердять - Inspired, Echo i TMS ....Інспірид --- зара ніхто не продає - крум 2011 року..... Echo Urban - не випускають, TMS - ще дорожче за Інспірид і в Україні її нема :yes3: ---- і залишаєтьс чекати у моря погоди)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую)))) а я і замовляв Echo Urban 24 - рама йшла 3 місяці - а коли вона пройшла томожню - то там кинулися відривати коробку-

а там - нова Echo Mark II 2012 року - позвонили - і сказали - що стріт Echo Urban 24 - вже як рік не віпускають......я був в шоці!!!!!!!!!!!!!

і що тепер робити....якщо вже врішив стріт брати - всі запчастини є - а рами нема - і на різних форумах - тільки і твердять - Inspired, Echo i TMS ....Інспірид --- зара ніхто не продає - крум 2011 року..... Echo Urban - не випускають, TMS - ще дорожче за Інспірид і в Україні її нема :yes3: ---- і залишаєтьс чекати у моря погоди)))

 

Inspired під замовлення без проблем можеш взяти) і чим тобі все-таки не подобається Because? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name