Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

ротор Ashima і колодки Ashima Semi Metallic


Космонавт"
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

хочу поставити собі на тормоз Avid Juicy Five передній ротор Ashima 180 і колодки Ashima Semi Metallic.цікавить думка про данний ротор і колодки.як вони будуть працювати разом?гідра класно прокачана і з нею все добре.зараз стоїть ротор Alligator 185 і колодки якісь органічні..тормозить погано, ривками.модуляції немає.кажуть що це через ротор...вимога до тормоза щоб був вкл/викл і модуляція була якась.

буду дуже вдячний за відповіді :thank_you2:

post-1989-0-95763500-1319281124_thumb.jpg

post-1989-0-12385800-1319281468_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ротор - копия Rockman SL и Hugia

а для вкл/выкл нужно наверное 203 ставить,а колодки оригинальные оранжевые,как на ББ7

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я честно говоря некогда не катал на зад. диске но думаю самые норм варианты зад диск эт Эвид раундагон и Эвид Г2 ну или магуровский какой-то...это так, из того что видел на мод байках (иногда сток)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

катав на магурі Луїзі з таким ротором. як тільки поміняв стандартний на цей - пропав "виключатель",появилось багато модуляції. ротор трохи пружинить і бринчить)))

 

щоб втикало,треба жосткий ротор,товщиною в2мм ,як магурівський(ашіма - 1.8)і з багатьма перемичками.

 

п.с. є новий ротор: http://velotrial.com.ua/forum/topic/11705-%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%96-%D1%82%D0%B4-%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE/

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тормоза хоупы, поставил сначало 160 ашима ротор себе вперёд - тормозит афигенно!

потом поставил назад,эфект тотже!!!! вобщем ротор лучше чем стандартный хоуповский, тормоз работать с ним стал реще, притёрся за одно катание!

насчёт колодок ничго не могу сказать!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ротор - копия Rockman SL и Hugia

а для вкл/выкл нужно наверное 203 ставить,а колодки оригинальные оранжевые,как на ББ7

ашіма випускає ротори для рокмена.на рокроторах навіть пише "made by Ashima"

 

я честно говоря некогда не катал на зад. диске но думаю самые норм варианты зад диск эт Эвид раундагон и Эвид Г2 ну или магуровский какой-то...это так, из того что видел на мод байках (иногда сток)

мені на морду треба.я щасливий власник стока )за бугром багато катають на роторах ашіма

 

катав на магурі Луїзі з таким ротором. як тільки поміняв стандартний на цей - пропав "виключатель",появилось багато модуляції. ротор трохи пружинить і бринчить)))

 

щоб втикало,треба жосткий ротор,товщиною в2мм ,як магурівський(ашіма - 1.8)і з багатьма перемичками.

 

п.с. є новий ротор: http://velotrial.com.ua/forum/topic/11705-%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%96-%D1%82%D0%B4-%D0%BD%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BE/

мені не подобається магурівський.чисто по вигляду) ашіма гарніший)

 

тормоза хоупы, поставил сначало 160 ашима ротор себе вперёд - тормозит афигенно!

потом поставил назад,эфект тотже!!!! вобщем ротор лучше чем стандартный хоуповский, тормоз работать с ним стал реще, притёрся за одно катание!

насчёт колодок ничго не могу сказать!

обрадував.буду знати)

всім дякую всім +

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name