Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

міні-інтерв'ю з Vincent Hermance


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Привіт! думаю вам цікаво буде почитати моє міні-інтерв'ю з одним з найвідоміших райдерів спортивного тріалу Vincent Hermance (KOXX team)

 

VH

ПривіТ

Дякую за лист! Вони (листи) допомагають мені пам’ятати, що люди зі всього світу підштовхують мене до прогресу!

 

Відповіді на запитаня:* З якого віку ти почав займатися тріалом?

-Я почав в 11, до того я катав bmx та мототріал

 

*Як багато на день ти тренуєшся?

-Мої тренування це десь 1,5год. фізичних вправ вранці та 2 год. Тріалу після обіду. Так 6 разів на тиждень.

 

*Можеш дати якісь поради щодо тренувань? Як довго і часто потрібно тренуватись, щоб мати хороші результати з цього?

-Я думаю якщо ти можеш спробувати тренуватись 3-4 рази на тиждень + 1-2 рази з загальними вправами це може зробити з тебе одного з найкращих райдерів у твоїй місцевості спочатку, а потім ми ніколи не знаєо що може статись!

 

*Можеш дати пораду щодо тренування вправ на велосипеді?

-Дуже важко відповісти на це запитання емейлом, для цього потрібна ціла стаття. Я думаю що найважливіше це тренуватись на будь-яких типах перешкод які ти можеш зустріти на змаганнях, хоч у вуличному катанні з великими рухами(прижками) також можна практикуватись, але також природні перешкоди для концентрації та набуття досвіду, балансу...

 

 

*Чи ти тренуєшся в спортзалі? Які вправи робиш для більшої сили своїх прижків?

-Так, вранці, це залежить від пори року. На даний момент я працюю більше над загальним фізичним розвитком (біг, плавання, спортзал)...також я займаюсь спеціальними вправами щоб підготуватись до початку сезону, але ця частина моїх тренувань з моїм тренером Franck Martini трохи в секреті. Дяка інформація тут http://k-124performance.blogspot.com/ та на мому сайті www.vincent-hermance.com

 

*І останнє питання: Твої поради щодо байку? Яка геометрія є ідеальною для тебе після катання на так багатьох рамах?

-Як ти можеш уявити, найкращий байк для мене це Koxx Black Sky який я розробив. він 1085, 378 пера та + 65 каретка. Досить екстремально, але як на мене це найкращий вибір щоб мати байк який змусить тебе бути на висоті під час тріальних змагань. Він досить маневрений та легкий, що є дуже важливим.

 

Дуже дякую, тренуйся сумлінно та продовжуй отримувати задоволення від нашого спорту !

VH

vincehermance@gmail.com

www.vincent-hermance.com

+33614861163

 

п.с. якщо я щось намудурував з перекладом, тобто неточності, фрази без смислу і т.д. - то пишіть, будемо звертатись до оригіналу листа. Просто спішив якнайшвидше викласти тему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О супер. Хорошая статейка. Приятно, что общаешься со многими звёздами.

 

Туниклиф так и не ответил?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

интересная статья))молодец)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люблю Винцента!)) Очень рад был читать эту статью!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может ENDORFIN'a запишем в Журналиста сайта с соответствующим статусом?!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спец программа с личным тренером превратила Винса в сухаря, а может всё дело в жене? )

 

але також природні перешкоди для концентрації та набуття досвіду, балансу...

кто хочет добиться большего, стоит прислушаться

 

А "целая" статейка от Винса бы не повредила ), ему пора задуматься о наследии )

 

Спасибо Саш за интервью, короткое но интересно и позновательно было почитать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О супер. Хорошая статейка. Приятно, что общаешься со многими звёздами.

 

Туниклиф так и не ответил?

2 тижні назад він мені сам писав і просив вибачення що не відписує...казав що через 3 дня відпише відповіді. 2 тижні назад :mda:

 

Может ENDORFIN'a запишем в Журналиста сайта с соответствующим статусом?!

як хочеш, я не проти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за
Сашку в журналисты!
Тем более ему это нравится и хорошо получается.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доречі як складу байк хочу почати тренування за системою Вінса. Побачимо чи буде результат.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

круто)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name