Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

ENDORFIN - VTF Movie 2012

Автор: ENDORFIN, 13.08.12
  • 1 110 views
  • 12 comments
Відео, змонтоване з готового матеріалу та фрагментів виступу на шоу "Україна Має Талант - 4 сезон" для відео конкурсу VTF Movie 2012

Рекомендовані коментарі

Comments

За фрагменты из УМТ большой минус.Саунд прикольный,снято тоже неплохо,какие фильтры использовал?
Про катание молчу, тут конечно круто
Посилання на коментар
чому мінус за УМТ?
Ніяких фільтрів..звичайна камера... музика ідеально підходить під мій ритм катання, прижки вписуються,тому її поставив)
Дякую всім за об"єктивні оцінки)
Посилання на коментар
Ну если бы это была другая номинация то это еще нормально было.А в этой...Ну это тоже самое наверное, что на техническом форуме в разделе "Свои идеи" выдвинуть идею про создание велосипеда и за это получить первый приз.Я думаю намек уловил....
Посилання на коментар
Пан "Golsrider".
З вашим першим кіком у 2012 році,та непевним статусом на форумі я б притримав коней із критикою.Цікавий ви об*єкт. :icon_thumbsup:
Посилання на коментар
[url="http://velotrial.com.ua/forum/index.php?showuser=3445"][b]Golstrider[/b][/url][color=#5A5A5A][font=tahoma, helvetica, arial, sans-serif][size=3] , то сонце засліпило) камера не дзеркальна,а цифрова) От так і сталось. Монтував я, тому можу запевнити - крім затемнених переходів - жодного ефекту)[/size][/font][/color]
Посилання на коментар


IP.Board Videos by DevFuse

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name