Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

ну нарешті DANNY MACASKILL: WAY BACK HOME


Zhroma
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

тут слова зайві. просто неймовірно. :blink:

 

<object width="620" height="348"><param name="allowfullscreen" value="true"/><param name="allowscriptaccess" value="always"/><embed src="http://www.redbull.co.uk/cs/RedBull/flash/RBPlayerNew.swf?data_url=http://www.redbull.co.uk/cs/Satellite?c%3DRB_Video%26cid%3D1242926492302%26locale%3D1237404256307%26p%3D1242760989724%26pagename%3DRedBullUK%2FRB_Video%2FVideoPlayerDataXML" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" width="620" height="348"/></object>

 

  • +1 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Клааас супер офигеть отлично, сказать больше нечеого :Koshechka_08: :Koshechka_08: :Koshechka_08:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В конце видео горы видели?

Вот в следующем он обязательно будет прыгать с одной горы на другую. :Koshechka_08:

 

Это видео смотрел с открытым ртом. В некоторых моментах, особенно в начале сальто через морду, сердце йокнуло! Это пипец!

Я так понимаю для Дени нету понятия откуда прыгать, какая там высота....

 

Видео будущего!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот после предыдущего видео,казалось-бы в его случае,куда рости дальше ?? Выходит было куда и не сомневаюсь что есть куда !! :)

Очень порадовал видос..единственное что.проскользнула мысль что у него нет друзей..везде он один одинёшенька..ну вот такое впечатление от видоса..

В НД потрясающе смотрится..аж дух захватывает ! :icon_thumbsup:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это талант от бога)

его вряд ли перепрыгает кто-то)

сейчас сижу и представляю на сколько у него велосипед крепкий)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это жесть! это видео за раз не поймеш...тут надо брать каждые 5 секунд и обсасывать их на форуме по неделе.

так с ходу: За фронтфлип Витя уже сказал! жесть что еще тут добавить

МЕня например заценип Хукап с Серфа!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот после предыдущего видео,казалось-бы в его случае,куда рости дальше ?? Выходит было куда и не сомневаюсь что есть куда !! :)

Очень порадовал видос..единственное что.проскользнула мысль что у него нет друзей..везде он один одинёшенька..ну вот такое впечатление от видоса..

В НД потрясающе смотрится..аж дух захватывает ! :icon_thumbsup:

 

 

Есть у нево друзья просто щяс у нево новерно строга работа ))

и видео называеца дажи что какбы Deny возращяеца домой )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...---...

 

после этого любое триальное видео - скукотища

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...---...

 

после этого любое триальное видео - скукотища

Ну это кому как )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фронтфлипы жесть просто!!!!!!

дени просто лучший!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я досі не можу оговтатись. мегамакаскіл творить чудеса. в мене серце так колотить, а думки просто не можу зібрати до купи. працювати стало неможливо. робочий день пішов коту під хвіст. геній - він геній. в усіх в кого були відносно цього сумніви - тепер їх вже точно немає. ніякі там йогани трібулєти чи будь-хто там інший на таке і близько не здатний. Ханс Рей мабуть точно інфаркт дістав. подейкують почнеться новий сезон культового серіалу Pacific blue, де тепер трюкати буде Мак а не Ханс Рей. минулий раз Мак перевернув велосвіт (тай світ в цілому) з ніг на голову, тепер же ж переворот знову з голови на ноги. якщо станеться катастрофа і планета земля перестане обертатися навколо своєї осі - Мак з легкістю зможе випустити ще пару відео і земля знову почне обертатися. неймовірно талановита людина. від усією душі, з відкритим серцем бажаю цьому засранцю (вихопилося) не зазнаватися, міцного здоров’я та довгих літ життя, що в його випадку дуууже актуально.

 

Дякуємо Мак :thank_you2::icon_thumbsup::victory:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подейкують що частки в ВАКу почали раптово теж в іншу сторону обертатися :biggrin:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мегамакаскіл творить чудеса.

 

Тут невольно напрашивается вариация на тему его фамилии MacAskill - MegAskill ...очень концептуально =) как ему еще такое прозвище не дали

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мегамакаскіл творить чудеса.

 

Тут невольно напрашивается вариация на тему его фамилии MacAskill - MegAskill ...очень концептуально =) как ему еще такое прозвище не дали

Так, вірно. Це придумав не я :blush:. Не пам’ятаю правда де, але я це вже бачив - MegAskill

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name