Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Совместимость таких понятий как артроз коленных суставов и велотриал


Vladtrialll
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Всем привет, есть ли кто с райдеров, у кого проблемы с коленями (артроз, повреждение менисков и тд), и кто при этом продолжает катать? Как себя чувствуете?

 

Хочу вернуться в этот вид спорта, и у меня проблема с коленями. Хочется чисто катать в удовольствие, но зная себя, по мере возможности буду гнаться за результатами)

Почему задаю вопрос здесь: Байки не дешёвые, чисто взять купить, что бы попробовать - не варик, если брать, то уже норм байк.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в 2019 на МРТ дали заключение "повреждение заднего рога медиального мениска" не знаю на сколько это серьезно, колено не болело никогда именно хронически при ходьбе, просто хрустело при сгибе. Я как катался так и катаюсь. И кантри\по городу, и триал вот взял опять год назад. Но опять же, у меня не было болевых ощущений, но колено как бы проблемное.

 

  • Спасибо 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я маю травму коліна, порвана хрестова. але катав. Сорі за оффтоп, але як на мене - то це все суто особистий момент, тому, що базуючись на досвіді інших - собі не допоможеш. Хочеш катати- то треба брати та катати _)) 

  • Спасибо 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я рвав внутрішню колінну связку, Коли відновився - поїхав на контракт виступати з Тріалом висоти впали на 20см, без болей , просто не міг вище. Відновився через роки 3 повністю.  Дуже допомогла фізкультура, дитяча, примітивна фізкультура, присідання без ваги і т.д...

  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю складний досвід по травмі коліна - розрив передньої хрестовидної зв'язки (є момент падіння на відео нижче 6:19).
Потім все літо (травма була на початку червня) намагався без операції реабілітуватися, потім прийшлося робити операцію. після неї тривала реабілітація з дуже корисними простими фізичними вправами.
А саме, ходив на спеціальні заняття - лікувальна фізкультура.
Станом на зараз з коліном все більш менш, рідко буває ниття і клацає. Але в цілому все гуд, слава Богу.

У підсумку, раджу всім у кого є болі в колінах, зробити наступні речі:
- МРТ колінного суглоба
- зі знімком до хорошого перевіреного лікаря (мій лікар не відразу мені направив на операцію, а всіма способами намагавя провести консерватине лікування).
- в залежності від результатів огляду у лікаря операція або без (нижче про операцію)
- знайти час хоча б пару раз в тиждень на лікуваьну фізкультуру. вона робить чудеса. перевірено особисто!

Пару слів про операцію.
Я довго шукав де зробити її перерив купу інфи, їздив не до однго лікаря. Тому тут варто не економити, але і не за всі гроші світу.
Кому оперували лише меніск, тих відпускали на наступний день додому, мене після операції по "хрестам" - лише через тиждень.
Реабілітація у тих, хто лікував лише меніск проходила значно швидше і простіше.

Всім здоров'я.
 

 

  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name