Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Чемпіонат України 2021 м. Львів


Ille
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

photo_2021_08_25_15_27_29.thumb.jpg.2f0109f7667edbb7ab09045f1c90ee4f.jpg

Всім привіт !

Ось і пройшли шалені дні Велотріалу у Львові, а саме Чемпіонат України та Відкритий кубок Львову. 

Звичайно головна подія була ЧУ де зібралося 28 тріалістів. Єдине що я не розумію чого цей захід не відвідали «Аматори». Вперше бачу щоб була така низька явка у цій категорії. 

Трохи не розумію, Heiko Lehmann проїхав за власний кошт ~1300 км з іншої країни, та був у захваті що побачив Україну та відвідав наші змагання, а деякі з Кременчуга/Миколаєва/Житомира/Вінниці, взагалі жодної людини, з інших міст по 1,2 чол. Але теж мало.

Невже реально важко 1 раз на рік приїхати хоча б на ЧУ ?

Всі хто відвідали захід, дуже сильно були задоволенні змаганнями! 

Одразу хочу сказати, дякую Дмитру та всі хто допомагав в організації: транспортувати/монтувати матеріал та розмічати траси, бачив всіх хто це робив та низький уклін Вам!

Напишу коротко моменти які сподобалися:

1. Змагання повинні були пройти на Площі ринок, але змінили локацію за декілька днів до змагань. Пройшли у парку в ім. Івана Франка. Гарна локація, близько до центра та зібрало досить гарну кількість глядачів під час змагань. За нове місце великий + ;

2. Новий змонтований майданчик із бетонну, кабельних катушок та дерева, однозначно +;

3. Чіткий таймінг змагань, початок змагань/кваліфікація та фінал були вчасно! (Для нас це дуже рідкість і хотілось щоб так було завжди);

4. Їжа, гадаю тут всі погодяться що обідня перерва була фантастичною та різноманітною;

5. Трансляція фіналу – вперше в історії була справжня ТВ трансляція фіналу змагань. (так, це так само як ми дивимось на Кубках Європи чи Світу);

https://www.youtube.com/watch?v=wP8HNnUUQXQ&t=5s&ab_channel=LvivSportCapital

6. Нас відвідав Heiko Lehmann, райдер з Німеччини, Штутґарт. Приємно було з ним поспілкуватися та спостерігати техніку Європейських шкіл.

7. Суддівство було напевно найкраще що зараз є у нас від Федерації. Так можливо ще є якість спірні питання, але дівчата не губляться вже і самостійно приймають рішення.

Дякую Inna Suprun Ирина Парфенюк Olena Gryshchenko Irina Shine Dimich

Дмитро вже сказав що готовий у наступному році провести змагання на тому самому рівні чи навіть краще! 

Декілька відповідей на питання які точно будуть:

1) У категорії «Аматори» виступало 2 людей, та +2 були поза конкурсом. По результатам Старжинський повинен бути 3-й у заліку, але через технічну помилку, та мою не уважність при перевірці вийшло як ви бачите. Перед обома Олександрами вибачився і дійшли згоди потім. Обіцяю дуже уважно декілька разів перевіряти та давати комусь щоб перевірили мене;

2) Стосується вище згаданих Аматорів: - Ау, ви де? Дуже багато міст взагалі не відвідало захід…

3) Фінал у Миколаєві. Напевно запитав кожен: – Буде в залі? – Чого так пізно? – А якщо сніг/дощ/мінус і т.д. Одразу відповім що я не має інформації. Організатор Цимбал Констянтин ще за кордоном і буде через 2 місяці як я зрозумів в Україні. Будемо бачити ближче до змагань, якщо буде якась інформація – одразу повідомлю!

Можу сказати що ці змагання точно увійшли в історію, всім здоров’я )

photo_2021_08_25_15_27_29.jpgimage.thumb.png.4c2b2eb4bfecf83ab0932afeca04b3d0.png

 

image.png.20dbd48558d53ac3345e1affff2887dc.png

 

image.thumb.png.63dfb1e8e25f6d1b9a1d481d82616a99.png

 

image.thumb.png.20f64e3a442bfef7b0c84e5288c3aab9.png

 

Змінено користувачем Ille
  • Лайкнуть 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саня Старжинський на подіумі))

3wh3ik.png

  • Лайкнуть 2
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

  • Лайкнуть 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ФОТО:

1. Старжинський Сашко:

2. Орест

 

Змінено користувачем Ille
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Безумовно крутий рівень змагань - центрова локація, серйозні сектори, хамон в обідах))

Дякую всім, хто доклав зусиль до організації!

  • +1 1
  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name