Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Рекомендовані повідомлення

IMG_4221.thumb.jpg.2e2543497b2ff92a46ef1b1b26d648e4.jpg

 

Привіт всім. Перепрошую що з результатами трошки затягнув, багато роботи було на цьому тижні.

Напишу коротко: Дякую всім хто приїхав, особливо Західна Україна, бо в минулому разі майже нікого не було.

Відкриття сезону відвідало 28 учасників, серед яких було 18 ліцензій - як на мене то просто неймовірний результат.

Трохи підкачали Аматори з ними, але гадаю все виправиться. Стосовно ліцензій дякую всім що їх придбали, по закінченню сезона, буде дуже серйозна розмова с Федерацією, тому прошу, хто їх ще не придбав - будь ласка. Гадаю всі вже зрозуміли, що вже був перший плюс - реєстрація була безкоштовна хто її мав, а отже ви майже на перших змаганнях покрили її вартість.

Стосовно самого Харкова - дуже сподобалось. Майданчик крутий, багато різних елементів та комбінацій між ними.

Спонсори заходу були на висоті - дуже круті подарунки для всіх призерів та безкоштовна піцца для всіх учасників. Дякую всім хто долучився до цих змагань і вклав свій внесок у них.

 

Стосовно суддівства - чув вже відгуки. Поки можу сказати одне, на сьогодення ми маємо 4-5 суддей (зі мною), хто добре розбирається у правила, не один рік вже судить та ретельно дивиться на секторах. Але кожен раз я не можу привезти усіх. Через особисту зайнятість суддів, інші гонки велоспорту та ін. Але стосовно цього теж буде розмова у кінці року. Зараз Ферерація буде надавати 1-2 чоловіка, які до тріалу не мали відношення, тому прошу ставитися до них з повагою та допомагати по змозі підсказками по правилах.

 

Також нас спіткала прикра новина, один із учасників а саме Сергій Кравченко з Києва отримав травму ноги середньої тяжкості, і скоріш за все може пропустити весь сезон.

 

 

Від фінансової допомоги відмовився. Каже почуває себе краще і менш чим через місяц зможе ходили без милиці.

!!! Тому прошу всіх, напишіть хоча б йому у приватні повідомлення та підтримайте хлопця, по собі знаю як це важко !!!

 

Також Хто дивився фінал LIVE - прошу відписати як Вам було))) Трансляцію я зберіг, але там 3-4 гіга, тому хто забажає, закину вам на якийсь файлообміник. 

 

Фото від Дмитра Горобця =)))

https://fex.net/ru/s/9ppdvt1

Також фото є в цій темі!

 

Результати:

image.thumb.png.7df729d1adbd354a5eccefea0ea6f0dc.png

image.thumb.png.7ec34dfc45e42837c76ff48605f4fab1.png

image.thumb.png.17438fc852d3dbfb05a6be49cdaf36a2.png

image.thumb.png.092e56b7bb6469493589eb7755910273.png

 

P.S. Якщо чесно я не дуже розумію Віталіка Чваніна, вийшов у Фінал та поїхав зі змагань, була з ним розмова, просили ще залишитися на годину, відкатати фінал. (Змагання були по часу, без затримок та всього іншого)

Дякую всіх хто приїхав, чекаємо Вас 19.06.2021 році на 2 Етапі Кубку України на Хортиці!

 

IMG_4221.jpg

 

Змінено користувачем Ille
  • Лайкнуть 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name