Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Відео конкурс: «MOVIE СHALLENGE 2021» (VTF Movie 2021)


Ille
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім!

Всіх з початком нового сезону =)

З цього дня розпочинається  відео конкурс «MOVIE СHALLENGE 2021».

Знімайте, монтуйте, створюйте шедеври!)))

Не важливо це буде короткий ролик знятий і змонтований на моб. телефоні, чи відзнятий з сюжетом короткометражний фільм на професіональні і дорогі відеокамери!

Головне натхнення та те що ви приймаєте у цьому участь!

http://i.piccy.info/i9/0fc7c6bb39bc672fb233283c6735d258/1618150140/222668/1424134/Movie_challenge_2021_Montazhnaia_oblast_111.jpg

 

 

Декілька умов цього конкурсу:

Тривалість відео від 2 до 10 хв ; (категорія Travel тривалість відео від 10 до 60 хв)

Цитата

 (Це не є «прям суворим критерієм», але якщо у Вас відео вийшло менше або більше за часом – напишіть мені і ми це обов’язково вирішимо).

 

На початку кожного відео – повинна бути конкурсна заставка!

Ви можете обрати її на вибір:

1.     Картинка (але тривалість не менше 3 сек.);

2.     Відео заставка.

Посилання де це можна скачати

https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1bIE-scwiJ2ay6jmfpUwjzW2hFl9nLJS3

 

Терміни подачі відео з 1 квітня по 1 листопада; (гадаю 7 міс. вистачить))))

Приймати участь може будь хто: від новачка до загартованого тріалом діда;

Цитата

(головне, щоб учасник був громадянином України, і не важливо де на даний момент проживає, і де буде перебувати на момент нагородження).

 

Додавати відео можна лише в одну категорію.

Цитата

(але вам ніхто не заважає зняти окремі відео для інших категорій).

 

У кожній категорії буде свій переможець. Навіть якщо ти відзнімеш декілька відео для різних категорій – перемогти можеш лише в одній. Але у цьому є великий плюс - в тебе будуть більше шанси перемогти в одній із категорій, ніж ті хто відзнімуть лише одне відео).

 

Категорії конкурсу:

-  Класика (техніка, сектори, каміння та все інше); *

-  Урбан (якщо ти жорстко «валиш», і вважаєш що це урбан, тоді тобі сюди); *

-  Кращий монтаж та зйомка; *

-  Travel (подорож, тріп); *

-  Open; *

-  Той що подає надію це не окрема категорія, а бонус до всіх категорій; *

 

Цитата

*-нижче буде детально описано про кожну категорію.

 

Стосовно подачі відео у категорію – одне відео можна подати в одну категорію. Але якщо ти не можете вирішити у яку категорію подати – то сміло закидуйте у «Open» (це напевно мікс по всім категоріям)))

Одразу відповім на питання (вже запитували): «Якщо я весною зніму відео для категорії «Урбан», але літом зроблю краще відео, і хочу його замінити, чи можна?»

«Так – можна!» Але необхідно написати мені, а твоє старе відео автоматично переїде в «Open», або якщо не хочеш то просто видалиться.

 

Готові ролики заливайте на  YouTube \ Vimeo .

Цитата

(після цього скиньте мені лінк на відео, та по можливості додайте відео на форум і напишіть у якій категорії ви б хотіли взяти участь. Якщо ви ще не вирішили, чи не зареєстровані на форумі – просто напишіть мені, а я Вам обов’язково допоможу, і по можливості оформлю далі все сам).

 

Партнери змагань:

- UpBikes

Go-On

KokaPads

Інформаційний партнер:

Velo Trial Forum

 

Цитата

Всі переможці отримають чудові призи від мене та Спонсорів цього конкурсу: від мене ексклюзивна нагородна атрибутика, а від партнерів, дізнаєтесь трохи згодом) Ще є можливість зробити грошову винагороду, але зараз працюю над цим питанням))))

 

Суддівство буде незалежне: організатори конкурсу, декілька тріалістів (що не приймають участь у конкурсі), монтажер відео, та декілька простих людей. Тому можете бути спокійні, ваше відео матимуть змогу оцінити люди з різним баченням та відношенням до спорту.

 

Дякую всім що прочитали, гадаю багато хто візьме участь – всім вдалих кадрів!

 

Тепер я опишу детально про кожну категорію та деякі поради для учасників:

Спойлер

 

Трошки історії – у 2012 був перший конкурс, і він мав 5 категорій. У 2014 пройшов другий конкурс, і він вже був без категорій, але по результату судді самі обрали у якій категорії хто переміг. Після статті до мене також писали хлопці з порадами, але там теж думки розділилися, робити чи не робити категорії для конкурсу!?!?

Останні пару тижнів я по вечорах досить гарно розмірковував над цим питанням.

Деякі можуть сказати – що в одній категорії буде безліч відео, а в іншій всього декілька і конкуренція буде несправедлива.

А інші скажуть що там де одна категорія – організатори оцінюють твоє відео по всім параметрам(і в якомусь ти можеш бути переможцем), але я лише хотів показати, як я круто катаю (і не хотів заморочуватися з монтажем, музикою, зйомкою та всім іншим)…

Тут можна дискутувати не один вечір, але в цьому році було вирішено що буде по категоріям. Категорії відео були обрані більше за статистикою в Україні та у Світі.

Також ви можете запитати – чи можливо додати ще якусь категорію, чи наприклад: де Фанове, чи Стріт Тріал? Я Вам відповім – Так, категорію можливо додати – але напишіть спочатку мені, і ми це питання вирішимо!

 

 

Категорії, та докладно про них.

-  Класика. Гадаю тут не треба сильно щось розповідати. Природній тріал на камінні, тренування у місті на парапетах чи на майданчику, змагання, warm-up, та багато іншого…

   Приклад: Charlie Rolls – в нього сама банальна зйомка на штатив та монтаж, але як він катає, просто перевертається світ.

 

-  Урбан. Гадаю всі пам’ятають 20-хх, старі олдові байки та як на них валили гепо-дропи. Зараз ще залишилися хлопці які катають Урбан, можливо не так жорстко, але все ж таки. Урбан це не обов’зково жорстко і ламати все підряд – це може бути навіть дуже технічно. Згадайте останнє відео Damon Watson, яке вийшло на вихідних.

   Один напевно із гарних прикладів сучасності –  це Andrei Burton, валить він технічно, але іноді дуже «стрьомні» теми.

 

-  Кращий монтаж та зйомка. Тут напевно теж без коментарів, кожен обере сам собі стиль. На мою думку – тут скоріш за все будуть відео які побудовані на сюжеті, чи мати чудово зйомку, монтаж та музичний супровід.

   Приклад: Kevin Liu – в кожному відео ми бачимо чудовий продуманий сюжет, зйомку, монтаж.

 

-  Open. Це відкрита категорія для всіх. Якщо ти не хочеш обирату якусь тематику, а просто зняв відео і хочеш позмагатися у конкурсі - тоді тобі сюди.

 

-   Той що подає надію. Організатори оберуть одного чи декількох учасників, які на їх думку стрімко виросли чи піднялися в очах на відео! Тут не важливо у якій категорії ти будеш брати участь, та який в тебе рівень чи зйомка. Головне це натхнення, мотивація, драйв, наполегливість. Судді обов’язково це побачать якщо ти будеш прагнути розвиватися.

 

 

Гадаю  - якщо в тебе виникли питання, чи ти чимось не згодний. То звичайно залишай коментар чи відгук тут, або напиши мені в соц. мережі, і ми швидко вирішимо це питання.

 

До зустрічі. Всім вдалих кадрів!

 

На будь - які ваші питання відповім:

Telegram/Viber - +380 97 810 68 54

Facebook https://www.facebook.com/IlliaGalileyskij

Instagram -  https://www.instagram.com/illia_gal/

Movie_challenge_2021.jpg

 

 

  • Лайкнуть 4
  • +1 1
  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

P.S. Гадаю відзняти декілька кадрів за пів року у всіх буде можливість, і тільки не кажіть що ні))))  

Бо я Вас реально дістану цим конкурсом))))):wink:

  • Лайкнуть 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:bw98:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Saviola закріпив темі

UPD:

Партнери змагань:

- UpBikes

Go-On

KokaPads

Інформаційний партнер:

Velo Trial Forum

 

Також трошки змінилася афіша, всім гарних кадрів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Нагадую всім, що конкурс досі триває!
 
Поки дуже мало подало відео на цей конкурс. Можливо хтось забув або просто забив на нього, але я гадаю що ще є час для всіх.
 
Термін продовжено до кінця жовтня 2021 року.
Все одно всі відео знімаєте, просто прикріпіть промо-заставку (картинку чи відео) конкурсу і візьміть учать =)
 
Всім щасти і вдалих кадрів!
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для удобства отслеживания новых видосов, на главной странице сайта разместили блок с одноименным названием "Movie Сhallenge 2021"

movie_сhallenge_mainpage.jpg

  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт!
 
Маленька новина. Так як люди у нас залишають все на останній час. 
 
То можу повідомити що відео-конкурс "Movie Сhallenge 2021"
продовжено до кінця осені. А точніше до 30.11.2021 включно. Це остаточно дата і більше переноситься не буде!
 
Там нам пообіцяли викласти відео такі люди як:
 
Так що, будь-хто може приєнатися до них! І не треба казати що немає часу чи сильно зайняті, конкурс стартував з квітня. 7 місяців на зйомку 2 хв + гадаю знайти час можна було)
 
На цьому тижні, виклали відео хлопці з таких країн:
 
Pavlo Tkhoryk (Waldi Pavlovsky (Канада)
Dmitriy Talan (Туреччина)
Jan Sokolovsky (Англія)
 
Дуже круті та різноманітні відео додали, конкурс немає меж по світу! Хочу сказати - всі хто зробив вже відео, та планує зробити - отримають призи від мене.
А переможці в кожній категорії ще додаткові подарунки!
 
P.S. категорія Travel анульована.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
18_Dec_2020_derevyannyj_fon_dlya_novogod
 
Вітаю Вас мої друзі!
Сьогодні 1 грудня, перший день зими, а отже і завершилася подача заявок на Відео конкурс "Movie Сhallenge 2021":icon_thumbsup:
 
Я не буду казати про активність спортсменів, але можу сказати лише одне - очікував набагато більше заявок. :nea:
Наприклад від Евгений Шевченко, який робить дуже гарний контент про змагання, гадав що він один із перших буде на конкурсі (навіть сьогодні дивився його особисте відео, але там ні духу). Vitaliy Sus теж очікував, від нього відео з шикарним монтажем та якістю, але що маємо те маємо. 
 
Конкурс тривав 7 місяців, переносили його 2 рази, і гадаю всі хто хотів/міг/чи мав бажання - зробили це у цей непростий карантинний час.:smile:
 
З гордістю перечислю тих "козаків":good:, які зробили це:
 
Александр Бойченко - Україна/Запоріжжя
Vlad Chernysh - Україна/Харків
Dmitriy Talan - Україна/Енергодар (зйомки були в Туреччині)
Goriachkivskyi Sergey - Україна/Чорноморськ
Андрій Кравчук - Україна/Вінниця
Oleksandr Lusta - Україна/Нова Каховка
Максим Пиргач - Україна/Запоріжжя (зйомки були в Італії)
Oleksandr Starzhynsky - Україна/Рівне
Waldi Pavlovsky, Pavlo Tkhoryk - Канада/Ванкувер (проживають на даний час)
Прокопчук Иван - Україна/Бровари
Вова Гузенко - Україна/Рівне
Jan Sokolovsky - Україна/Рівне (зйомки були в Англії)
Вадим Шумило - Ізраїль
Dima Baranenko - Ізраїль
 
Хочу ще раз подякувати кожному!:wink:
 
Стосовно результатів та суддівства. Зараз почав працювати вдома, дуже багато роботи, тож необхідно трохи часу мені на це все. Гадаю впродож тижня/два, зберу команду на суддівство - та зробимо це. Поки не могу сказати коли будуть остаточні результати, але я обов'язково Вам повідомлю! :excl:
 
Дякую, всім здоров'я!
Змінено користувачем Ille
  • Лайкнуть 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Ну що мої дорогі, як я і обіцяв, під Новий рік будуть результати конкурсу "Movie Сhallenge 2021":smile:

Конкурс тривав 7 місяців, переносили його 2 рази, і гадаю всі хто хотів/міг/чи мав бажання - зробили це, у цей непростий карантинний час.:icon_thumbsup:

 

До результатів, переможцем у категорії:

- Класика: Dmitriy Talan

- Урбан: Alex Lusta

- Кращий монтаж та зйомка: Pavlo Tkhoryk Waldi Pavlovsky

- Open: Jan Sokolovsky

 

Найбільшу кількість балів серед усіх категорії : Dmitriy Talan

 

Найбільша кількість балів серед розділів:

- Рівень райдера: Vlad Chernysh

- Техніка виконання: Vlad Chernysh

- Різноманіття: Александр Бойченко

- Особистий стиль: Vlad Chernysh

- Сцераній відео: Pavlo Tkhoryk Waldi Pavlovsky

- Музика: Dmitriy Talan

- Якість монтажу: Dmitriy Talan

- Якість зйомки: Pavlo Tkhoryk Waldi Pavlovsky

 

Від мене особисто - вітаю всіх хто прийняв участь у цьому конкурсі, ви всі дійсно великі молодці! А особливі вітання переможцям, які дійсно заморочилися і вибороли перемогу!:wink:

Всі 4 переможці в категоріях, від мене особисто отримують згодом пам'ятний приз:ok:. А так як Dmitriy Talan набрав найбільшу кількість балів, від мене також приз - безкоштовна ліцензія UCI на наступний рік!:good: Стосовно інших призів від партнерів заходу, дізнаюсь та трохи пізніше напишу.

Стосовно суддівства, воно було дуже різноманітне/адекватне та точно справедливе. Я багато з ким спілкувався, але через зайнятість та інші причини були відмови...

 

Окремо я дуже сильно хочу подякувати нашим суддям які погодилися та виділили свій час на це:

Сем Сокиринський

Александр Лысенков

Сергей Ватаманюк

Petro Zazuliak

Serge Kravchenko

Max Vdovychenko

Velo Max

Illia Galileyskij

Saviola

Foradona

 

Одразу скажу,що в результатах не вказано який суддя і як оцінив, це лише знаю я і воно залишиться тайною)

Але гадаю 10 чоловік, 10 думок, 10 вподобань точно змогли справдиво оцінити.:icon_thumbsup:

Дякую ще раз всіх хто прийняв участь та мав змогу докласти руки до проведення конкурсу. :victory:

І на останок питання: - Чи варто робити конкурс у майбутньому році, бо якось немає бажання знову домагатися до людей щоб вони зробили відео?

 

Результати в онлайн таблиці, також якщо "тицнути" на когось - можно перейти до теми де буде саме відео:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EWXV_R4FRdwUW8vDn105GT8Xgyjn6muMvS2vq2N3kFI/edit?usp=sharing

 

1.png

 

59774unknown.png

 

2.png

  • +1 1
  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Илья, Спасибо за конкурс!

Участники, Спасибо за проделанную работу, действительно Огромное Спасибо.

В это не очень легкое время, каждый, кто принял участие в конкурсе, совершил маленький (по меркам youtube), но такой особенный вклад (по меркам украинского велотриала). И это похвально. Надеюсь, это подтолкнет наше сообщество только к прогрессу!

Всех с Новым Годом, Друзья!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Saviola відкріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name