Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Черныш Влад
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Ну це, мабуть, найоперативніше оприлюднення результатів змагань за всю історію українського тріалу)))  але ніхто нічого не питав, то певно кому треба було і так все знали)

 

Elite_F.thumb.PNG.77c4dbd688977112622d5f9c2435a73b.PNG

 

Elite.thumb.PNG.8078979764e6a574403fb8a49ee484e9.PNG

 

 

Experts.thumb.PNG.bed9022da7f293f0d8406dd642f26907.PNG

 

 

Amateurs.thumb.PNG.d4ceb589e23484e5b521449cf37a4d86.PNG

 

 

Cadets.thumb.PNG.965510286bd6e97a0557b6d6c2b7d1fb.PNG

  • Лайкнуть 1
  • +1 1
  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі з більшістю з вас спілкувався в день змагань, з кимось наступними днями, і знаю, що загалом відгуки про чемп позитивні.

Якщо в когось лишились побажання на майбутнє (і ви їх ще пам'ятаєте 2 місяці потому :wink:),  бажаєте розповісти про якісь недоліки, хай навіть дрібні, то велкам в коменти.

Від орг комітету дякую, що приїхали! :friends:   

Не дякую західним хлопцям, ви там або бомжі або ледацюги :JC_ghey:  Порахував заради цікавості, в ковідному Львові змагалось більше 10 східняків, як воно так виходить, панове?  Один лише Петя допензлював з волинських лісів, ваще красава :icon_thumbsup:

Від себе дяка і шана орг комітету, дуже радий, що в нас зібралась така відповідальна, хоч і невеличка спільнота  :appl:

  • +1 2
  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень понравилась "пунктуальность" чемпа:icon_thumbsup:, наверное впервые в этом году старт был дан в соответствии с заранее оглашенным временем!

  • +1 1
  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был один нюанс. Когда я снимал прохождение Виталика Чванина, женщина которая его судила, подошла ко мне и спросила. Прошёл он двойные ворота или нет? После этого я сам следил за прохождением. В целом всё было замечательно) Рад буду снова посетить ваши крутые соревки!

Змінено користувачем Евгений15
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В 08.11.2020 в 08:59, Евгений15 сказал:

Был один нюанс. Когда я снимал прохождение Виталика Чваниана, женщина которая его судила, подошла ко мне и спросила. Прошёл он двойные ворота или нет? После этого я сам следил за прохождением. В целом всё было замечательно) Рад буду снова посетить ваши крутые соревки!

Да, верю, иногда им опыта еще не хватает, что-то упускают, а иногда уверенности, чтобы принять решение.

Хотя девчонки, которые отсудили уже много наших соревнований, очень радуют, реально скилловые и глубоко в теме.

Кстати я столько споров видел на мировых чемпах с участием самых топовых райдеров. Судейство в триале это всегда довольно субъективный, а иногда даже скользкий процесс.

Спасибо, если на 2021 созреем, то велкам :yes3:  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name