Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Тріаліст з Канади в Києві


 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Hi there

В понеділок, 5 серпня мій друг Frank O'Neill приїжає в Київ з метою побачити місто і катнути з місцевими тріалістами. Не слідкую за тріальними життям в столиці останнім часом, але дуже сподіваюсь що знайдуться люди які зможуть скдасти йому компанію, показати місто і споти. Наскільки я знаю, житло в нього вже є

 

41527439_10156867543669123_2213826332784

(Крайній справа)

 

Його профілі

https://www.facebook.com/frank.oneill.56?__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARDhg1DtQaF1HWJq247VDd8BJR2pItlOpB9JmK6V-SoqZpjS4n3O0ObEcfihCtPNIw2bXwOXVNwpI8Fb&hc_ref=ARTwyxhPF7O-hh67AWD2gU0X0djj3lIbvFx6TArPxwmn9S-hIzwdHCwB9iB8v5qAP1g

https://www.instagram.com/frankthebiker/

 

Я скинув йому посилання на Іллю Галілейського і decidyxy, це перші люди про яких я згадав

Від себе скажу, тіп максимально веселий. Він обїздив весь світ, був на першому етапі чс в Австрії який відбувався декілька тижнів назад і взагальному цікавий

Напишіть хто буде мати можливість провести з ним деякий час в Києві, не хотілось би щоб він лишився сам в новому місті. І тим більше щоб вийшло як з ТРА в Україні

Дякую

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привіт Вова.

Дякую велике що порекомендував. Було б круто як би він приїхав би на Етап в Києві чи Чемпіонат у мене))) На який термін до нас?

Я йому відпишу звичайно, але в будні мало що зможу йому запропонувати - бо: 1 - зараз дуже робота поглинула, 2 - все бігаю по організації ЧУ, бо залишилось трохи більше 1.5 місяці.

  • Лайкнуть 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здорові тобі Вові)
Кинь йому мій профіль на фб, я зараз як раз недалеко від центра Києва живу, але катнути з ним не зможу, трабли певні.
І кину інфу у нашу группу в телеграм каналі.

  • Лайкнуть 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Ille сказал:

Привіт Вова.

Дякую велике що порекомендував. Було б круто як би він приїхав би на Етап в Києві чи Чемпіонат у мене))) На який термін до нас?

Я йому відпишу звичайно, але в будні мало що зможу йому запропонувати - бо: 1 - зараз дуже робота поглинула, 2 - все бігаю по організації ЧУ, бо залишилось трохи більше 1.5 місяці.

Тоже йому казав шо не найкращий час зараз, але вже як вийшло. Я розказував йому про Бровари і як він пошкодує якшо не попаде ;)

По ідеї буде в Україні тижня два, можливо спочатку в Львові навіть, ше точно не вияснив. Розумію що багато роботи в тебе зараз, але думаю він зможе приїхати в Бровари на вихідних

19 часов назад, Ivan Kobjuk сказал:

Здорові тобі Вові)
Кинь йому мій профіль на фб, я зараз як раз недалеко від центра Києва живу, але катнути з ним не зможу, трабли певні.
І кину інфу у нашу группу в телеграм каналі.

Кину обов'язково, буде дуже круто якщо зможеш поширити інфу серед місцеивх, впевнений що відгукнуться люди.

Трабли після падіння в Славуті? Сподіваюсь нічого серйозного, поправляйся

 

Дякую що відгукнулись)

  • Спасибо 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.08.2019 в 05:44, Космонавт" сказал:

По ідеї буде в Україні тижня два, можливо спочатку в Львові навіть, ше точно не вияснив. Розумію що багато роботи в тебе зараз, але думаю він зможе приїхати в Бровари на вихідних.
Кину обов'язково, буде дуже круто якщо зможеш поширити інфу серед місцеивх, впевнений що відгукнуться люди.
Трабли після падіння в Славуті? Сподіваюсь нічого серйозного, поправляйся.
Дякую що відгукнулись)

Буквально сьогодні з ним списувався. Він тиждень планує бути у Львові починаючи з сьогодні, а вже з наступного тижня у Києві.
Та після Славути все окей, а от у Львові травмувався. Реабілітуюсь потроху, дякую за побажання!


Цей твій Франк цілих 2-3 тижня буде в Києві тусити, давай і ти приїжджай хоч на пару днів)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.08.2019 в 03:51, Ivan Kobjuk сказал:

Буквально сьогодні з ним списувався. Він тиждень планує бути у Львові починаючи з сьогодні, а вже з наступного тижня у Києві.
Та після Славути все окей, а от у Львові травмувався. Реабілітуюсь потроху, дякую за побажання!


Цей твій Франк цілих 2-3 тижня буде в Києві тусити, давай і ти приїжджай хоч на пару днів)))

Красота, не знав що він так довго планує бути в Україні. Попаде на самий сок в Києві і Броварах.

З радістю прилетів би, але цього літа точно не вийде, забагато всього зараз))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name