Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Illia Galileyskij - Inspiration


Ille
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Невеличке відео з мого іншого ровера який зібрав у цьому році) Приємного перегляду!

 

Цитата

 

Пару слів: Я завжди катав на 26" колесах і ніколи не було бажання перейти на якійсь інші. Мені 20" завжди здавався якимся не зручним. І ось ранньою весною мені запропонували за солодкою ціною взяти майже комплітовий мод, так і з'явився в мене ще один "тріальний байк". Після того довго його дороблював під себе, і зараз на цьому відео мені дійсно було дуже зручно на ньому. 

На новий сезон я зміню половину компліту - хочу зробити більш легким і трохи деталями змінити стійку, тому думаю він вже буде ідеальний!

 

Стосовно різниці в колесах - на моді всі апмлітуди і довжини набагато менші. Те що роблю на 26" майже стабільно, на 20" навіть інколи "страшно" стибнути.

Але можу сказати впевнено -  баланс набагато кращий, особливо на різних тонких брусах і т.д та "ривках". І те що мені дуже мотивую на 20" -  що я намагаюся повторити теми що роблю на 26" і ще сробувати нові.

Бо коли потім переходжу на 26" - прогрес тільки так йде! Також дякую всім хто мене підтримує та мотивує!

Дякую за увагу !

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Ille
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молодец, мне очень нравится твой настрой в целом - такой серьезно-спортивный :)

А вы не можете на свою площадку гранитных камушков завезти? Небольших - по колено, по пояс размером.

Видно, что контроль за амплитудой не поспевает. Хоть ты и жалуешься именно на амплитуды. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Черныш Влад сказал:

Молодец, мне очень нравится твой настрой в целом - такой серьезно-спортивный :)

А вы не можете на свою площадку гранитных камушков завезти? Небольших - по колено, по пояс размером.

Видно, что контроль за амплитудой не поспевает. Хоть ты и жалуешься именно на амплитуды. 

За свой настрой я сам удивляюсь)))) Хотя он только с каждым днем растёт!

Я бы с удовольствием, хоть бы каких-то - но  рядом такого и в помине нету. Но совет я твоё услышал, поэтому что-то придумаем. По стоку я бы послушал советы от тебя Влад!)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) Если тренируешь отдельное движение, там крутка, хук, не важно, старайся максимально разнообразить препятствия и подъезд к ним. Просто пачка/парапет и перпендикулярный подъезд это худшее, что можно сделать для своего развития. В голове формируется штамп, и даже, хорошо научившись, при небольшом изменении условий, оказываешься бессильным. На себе прочувствовал.

2) Обязательно надо проходить секции на банальный контроль на заднем и двух колесах. Кроме как на россыпях камней, такое мало где можно тренировать. Связки каталов тоже хороши, но на них медленный прогресс, а на камнях его можно наблюдать изо дня в день.

 Всё актуально и для стока и для мода. На стоке у тебя выше уровень, но это ничего не меняет в отношении сказанного.

  • Лайкнуть 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видео очень живенькое. Мне понравилось. Первая минута, так сказать интро, прямо в масть. Всё так четенько. Да и музыка такая заводная. Чувствуется, что делал с настроением.

А за ошибки в триале тебе профики больше скажут ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, Черныш Влад сказал:

1) Если тренируешь отдельное движение, там крутка, хук, не важно, старайся максимально разнообразить препятствия и подъезд к ним. Просто пачка/парапет и перпендикулярный подъезд это худшее, что можно сделать для своего развития. В голове формируется штамп, и даже, хорошо научившись, при небольшом изменении условий, оказываешься бессильным. На себе прочувствовал.

2) Обязательно надо проходить секции на банальный контроль на заднем и двух колесах. Кроме как на россыпях камней, такое мало где можно тренировать. Связки каталов тоже хороши, но на них медленный прогресс, а на камнях его можно наблюдать изо дня в день.

 Всё актуально и для стока и для мода. На стоке у тебя выше уровень, но это ничего не меняет в отношении сказанного.

Это я и хотел услышать, тоже всё стало понятно., в этом сезоне я и хотел сделать больше упор на камни, есть одно местечко у нас с десяток камней на весь город, но и его еще можно по очень разному прикатывать.

По быстрее бы уже погода!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Молодец! :icon_thumbsup:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name