Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Резуьтати Кубку України з Велотріалу 2017 м. Бровари (III етап)


Ille
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, ось і нарешті і пройшов цей очікуваний всіма Кубок України ;)

Я дуже радий всім хто приїхав, було дійсно нереально багато учасників, майже 50 !!!!! Деяких я навіть вперше бачив. Були учасники зі всіх куточків України ;)

 

Фінал - це просто щось фантастичне! Стільки глядачів, всі дивились із захопленням, хвилювалися та вболівали, а коли переходили на інший сектор, так мені здавалося що ми десь на закордоних змаганнях !!!!

Звичайно я напишу повну статтю стосовно самого чемпу, та скоріше за все, всю його підготовку, думаю багатьом буде цікаво її почитати ;)

Звичайно зі всіма хотів поспілкуватися, декого дуже давно не бачив, але дуже був заклопотаний, тому вибачайте. Сподіваюся вам сподобався Кубок України в Броварах ;)

 

Хочу щоб всі учасники і ті хто були присутні, написали відгук, що сподобалося а що ні, на помилках вчаться, тому я завжди люблю читати критику !!!!

 

P.S. Як бачили, були професійні оператори та фотографи : будуть на днях фото, та повинно бути 2 відео від операторів, але їх треба буде трохи зачекати !

 

Ну а зараз результати:

 

Кадети :

1. Громчук Артур - 331 153 - 16 бал. - Одеса

2. Вольчев Влад - 342 223 - 16 бал. - Одеса

3. Прошин Кирило - 154 332 - 18 бал. - Харків

4. Юшко Артем - 155 254 - 22 бал. - Запоріжжя

5. Соловейко Стас - 255 555 бал. - 27 бал. - Кременчук

6. Коряк Володимир - 555 555 бал. Хорол

 

Любителі :

1. Петріщак Роман - 502 252 - 16 бал. - Запоріжжя

2. Склярський Антон - 453 221 - 17 бал. - Фастів

3. Спекторук Олексій - 251 551  - 19 бал. - Київ

4. Сила Володимир - 552 333 - 21 бал. - Одеса

5. Устименко Артур - 550 455 - 24 бал. - Харків

6. Фостенко Ігор - 545 532 - 24 бал. - Київ

7. Явдощак Олександр - 555 535 - 28 бал. - Бровари

8. Білозерських Дмитро - 555 555 - 30 бал. - Бровари

9. Дмитров Денис - 555 555 - 30 бал. - Мелітополь

10. Андросович Андрій - 555 555 - 30 бал. - Київ

11. Чабанюк Іван - 555 555 - 30 бал. - Київ

12. Бяхов денис - 555 555 - 30 бал. - Київ

13. Вершинін Ігор - не здав картку

 

Експерти :

1. Зазуляк Петро - 2100 5500 - 13 бал. - Львів

2. Тарасенко Артем - 5515 5555 - 36 бал. - Харків

3. Павловський Володимир  - 5555 5552 - 37 бал. - Тернопіль 

4. Рижков Сергій - 5553 5555 - 38 бал. - Київ

5. Піргач Максим - 5555 5455 - 39 бал. - Запоріжжя

6. Сокиринський Семен - 5555 5555 - 40 бал. - Львів

7. Гришаєв Олександр - 5555 5555 - 40 бал. - Львів

8. Клочко Ігор - 5555 5555 - 40 бал. - Київ

9. Кульбашний Денис - 5555 5555 - 40 бал. - Київ

10. Лобойко Олександр - 5555 5555 - 40 бал. - Харків

11. Лисенков Олександр - 5555 5555 - 40 бал. - Харків

12. Головащук Данило - 5555 5555 - 40 бал. - Київ

13. Шевченко Євгеній - 5555 5555 - 40 бал. - Донецьк

 

Еліта:

1. Черниш Владислав - 00000 00000 - 0 бал. - Харків (Фінал)

2. Крат Владислав - 00100 00000 - 1 бал. - Хорол (Фінал)

3. Соколовський Ян - 20010 01001 - 5 бал. - Рівне (Фінал)

4. Драгонер Юрій - 50050 50052 - 22 бал. - Одеса (Фінал)

5. Сисоєв Артем - 51155 50151 - 29 бал. - Київ (Фінал)

6. Рева Ілля - 52145 31143 - 29 бал. - Полтава (Фінал)

7. Малюта Іван - 55055 11055 - 32 бал. - Львів 

8. Крупкін Дмитро - 53555 51055 - 39 бал. - Львів

9. Коб'юк Іван - 52355 51555 - 41 бал. - Київ

10. Сус Віталій - 55355 55255 - 45 бал. - Тернопіль

11. Вдовиченко Максим - 54555 54555 - 50 бал. - Одеса

12. Івахненко Максим - 55555 55555 -  50 бал. - Дніпро

13. Зайцев Денис - - 55555 55555 - 50 бал. - Кременчуг

14. Гвоздевский Сергій - 55555 55555 - 50 бал. - Черкаси

 

Супер Фінал Еліти :

1. Черниш Владислав - 50101 + 0 - 7 бал. - Харків

2. Крат Владислав - 51300 + 1 - 10 бал. - Хорол

3. Соколовський Ян - 555005 + 5 - 25 бал - Рівне

4. Драгонер Юрій - 55525 + 22 - 44 бал. - Одеса

5. Сисоєв Артем - 55555 + 29 - 54 бал. - Київ

6. Рева Ілля - 55555 + 29 - 54 бал. - Полтава

 

Якщо не правильно написав прізвище - виправлю ;))))

Також вчора брали багато інтерв'ю в мене, декілька газет та радіо, деякі з них написали гарні статті, прошу до уваги.

http://brovary.pravo-znaty.org.ua/drajvovi-virtuozy-na-bajkah-u-brovarah-vpershe-projshov-kubok-ukrayiny-z-velotrialu-foto/

 

14612468.jpg

14600180.jpg

14606324.jpg

14604276.jpg

14590964.jpg

 

 

 

 

 

 

velotrial-3.jpg

  • +1 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ох, Илья, это свершилось.

Тебе огромное спасибо за организацию, за труд, за старания, да и вообще огромное человеческое спасибо за всё, что ты делаешь!

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за организацию, было круто! Участников действительно много и при этом всем хватало места.

По финалам полностью согласен, хотелось написать по приезду, что вспомнилась атмосфера этапа кубка мира в Бельгии, когда все так активно болели и наблюдали за финалами. Те же эмоции и энергия.

Касательно того, что можно улучшить: сразу по приходу была проблема с поиском мусорки лично у меня, пожалуй это единственное, что лично мне бросалось в глаза. Ну и нововведения по судейству хотелось бы все же, чтобы соблюдались. Особенно момент, когда люди без борьбы сразу ставят ногу и обводят байком препятствие, за это уже должна 5-ка ставиться, притом выглядит даже сбоку это очень убого и не спортивно ИМХО. Зрелищность в массы!

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кожен раз читаю списки категорій з кожних наших змагань,  і кожен раз дивуюсь) Коли в нас почне діяти фейс контроль вже? Або пора робити як в Європі: одна категорія і все. Ну максимум для самий  слабких аматорів ще одна, а різницю в рівні можна покрити різними за складністю секторами, щоб кожен себе спробував.... 
Моя чисто суб"єктивна думка по українських змаганнях вцілому. 
п.с. Сус красава, пішов в еліту / Зазуляк лох, задрав) Валить так круто, і в експертах сидить вже скільки призових місць під ряд....))

По цих змаганнях: на фотках виглядає дуже круто, хотів би я побувати на такому чемпі!
п.с. хто був в Україні і не поїхав - лох)

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ждемс фото і відео з змагань) 
Про фейс контроль погоджусь з ендорфіном ^_^
 Також повернуся до питання - площадка все таки залишиться, чи може перешкоди просто перенесуть, чи від них нічого скоро не залишиться взагалі?
ПееС.: один з тих лохів, які не змогли приїхати)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все очень понравилось! Красивый город. Хорошая гостиница - наверное не дорого (мерок я не знаю нынешних). Сектора очень крутые. Ничего не шаталось. В одном секторе (любители) шатались покрышки большие но это из-за того что резина на солнце стала мягкой так как жарило хорошо (след от майки отпечатался на мне)))

Из минусов наверное что на территории Шайбы не было урн и приходилось складывать в рюкзак но это наверное даже не минус) без обид Илья.

Было два момента, когда участник (пусть это будет аноним) задним колесом наезжал на ворота и колесо все таки вылазило за пределы ворот (в Одессе за это 5 сразу ставили). 

Обидно что порвал цепь и забил ногу, но это пустяки) главное что катнул в компании хороших и веселых людей.

В целом, ДА!!! Это были лучшие соревы , на которых я побывал. 

Был рад почти всех видеть! 

Спасибо тебе Илья за хорошие выходные))

По поводу того кто в каких категориях ничего говорить не буду, так как сам вечный любитель. Но парочку ребят были сильными по уровню (1 и 3 место в любителях). Парни молодцы! Тренировки решают вобщем + хороший велосипед

Змінено користувачем PITON
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все было круто, Одесса заценила, карточки , таблички , это круто. Сектора высокие, разные - это уже уровень :icon_thumbsup:

Илья красавчик , надеюсь пару элементов заберете себе на площадку ? 

пс. у меня 48 баллов :blum:

Змінено користувачем mazmax
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Некоторые видео элиты финал.

https://drive.google.com/open?id=0B9Td9ytAQcdyVVptZDRMa05pTXc

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Змагання були мега круті! Скажу так, я відчував себе як на етапі кубку світу, десь в ролі Вінса чи Фонтеноя)

Цікаві, але досить легкі траси в півфіналі, і неймовірна заруба в фіналі, на складних, довхих і дуже цікавих трасах. Коли кожен наступний учасник проходив все далі і далі, показував все кращий і цікавіший результат. Атмосфера, азарт, напруга були неймовірні. Фінал був ну дуже схожим на фінали чемпів світу. Правда я після першого сектору, коли порвав в кінці гідру передню і побіг срочно міняти і прокачувати гальма (спасибі велике Вані Малюті і Владу Чернишу за допомогу) згубив свій моральний холоднокровний настрой, став спішити і допускати дурних помилок, але виступивши і на повну силу я думаю не змінив би свою третю позицію - обидва Влади в нереально крутій формі)

Ще досить круто було те, що в фінал потрапляло 6 чоловік, і тому в півфіналі всі справді дуже боролися і старалися з усіх сил показати кращий результат. Бо трійка-четвірка призерів у нас останнім часом практично незмінна, а от в 6 ку фіналістів потрапити мали шанси практично всі.

По загальній організації змагань я взагалі не можу назвати жодного мінусу. Все було саме таким як має бути - судді на усіх трасах, проста і зрозуміла розмітка, вода для учасників, лікарі, велоремонт, фото-відеооператори, ну і саме головне це цікаві, добре закріплені сектори.

Ілля проробив надзвичайно масштабну роботу, за що йому величезне спасибі. Якщо буде змога, обовязково приїду в Бровари на наступні змагання.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто самый крутой чемп по уровню организации что я видел в Украине. Страшно представить чего это стоило Илье. Я организовав с десяток чемпов куда попроще был каждый раз как выжатый лимон, а тут такой масштаб... Думаю если он психанет еще раз через это пройти то приедут не 50 чел, а вообще все что есть)))))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за відгуки, приємно почитати, в тому числі критику !)

Стосовно смітників  - мені самому було образливо бачити цю картину. З ранку обіцяли що принесуть 5 великих урн для сміття, але їх не було. Чув вже що за це було керівництву догана.

 

Про суддівство - вирішили що саме на цьому чемпі проведемо по старих ще правилах - так як я впевнений що 80% тріалістів що були, досі нові корегування не знають. А пояснювати одразу перед трасою, трохи глупо.

Фінал вирішили що пройде по новим!

Стосовно людей по категоріях - дійсно це спірне питання. Поясню чого: Петю я одразу казав що в еліту піде, але він образився як дівчина і почав мені ще ультиматум ставити. Без образ звичайно. Але він можее боротися там гідно!

Сус та Гвоздевський молодці. Дуже знаю як Сус хотів до фіналу попасти, але це ще буде.

Стосовно любителів, експертів, дійсно ці трійки можна пускати давно вище, бо не однарозово займали призові місця - але насильно змусити теж нікого не можна. Райдер сам повинен вирішувати, якщо він хоче рости в спорті і досягати висот.

 

Стосовно хто не проїхав - знаю що повинно було ще 5-6 чолоік бути : Кока, з Рівне/Луцьк взагалі нікого не було, Кравченко, в мене в місті теж пару хлопців не змогли та інші. А інші хто не захотів - просто дуже багато чого втратили!

У кожного щось в останню мить змінилося. А так могли і за 50 учасників вийти !) 

 

Фото перед стартом змагань, тут всі учасники ;)

dsc6410.jpg

 

dsc6376.jpg

dsc6556.jpg

dsc6835.jpg

Перед фіналом

dsc6784.jpg

 

Є вже перше відео від Stanislav Stepanenko . Дійсно гарне відео!

 

Також ще одна стаття : http://www.brovsport.kiev.ua/golovni-novyny/u-brovarakh-vidbulosya-svyato-velotrialu

Інші статті будуть до кінця тижня. Всьго в мене брали інтерв'ю 4 різні газети, та одне радіо. ТВ запрошував - але в них здається був зайнятий день.

 

Стосовно моїх опертаторів, вже бачив перші фото, вони фантастичні, обіцяли що пару днів і всі вже побачать. Состовно відео, треба трохи зачекати ;)

Також ще чекаю відгуків від хлопців !)))))

Змінено користувачем Ille
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

класс! не плохой видос! атмосферный) захотелось прям туда...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От себя, как одного из участников, хочу лично поблагодарить Илью за проделанную работу. Это самый крутые соревнования в которых я за 10 лет принимал участие, и в это же время - самые провальные для меня. Относительно себя ничего писать не буду - я понял над чем работать и куда двигаться...

Относительно организации - у меня остались лишь позитивные впечатления. Сложность секторов впервые за 2 года моего пребывания в експертах была на таком уровне, который заставляет тебя рости выше. Личные пожелания - не всегда последними воротами ставить какое-то пулялово так как иногда не хватает банально сил что бы запрыгнуть на что-то высокое.

К части судейства претензий никаких нету. Ребята знают толк в триале и спасибо им отдельное за пожелания и вердикты в конце каждого сектора.

Соревнованиям в Броварах быть! Обязательно приеду ещё и очень надеюсь что в дальнейшем Илья, ты закрепишь за собой этап и будешь радовать нас таким достойным уровнем!

Змінено користувачем Nightglow
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 6/26/2017 в 13:53, ENDORFIN сказал:

Кожен раз читаю списки категорій з кожних наших змагань,  і кожен раз дивуюсь) Коли в нас почне діяти фейс контроль вже? Або пора робити як в Європі: одна категорія і все. Ну максимум для самий  слабких аматорів ще одна, а різницю в рівні можна покрити різними за складністю секторами, щоб кожен себе спробував.... 
Моя чисто суб"єктивна думка по українських змаганнях вцілому. 
п.с. Сус красава, пішов в еліту / Зазуляк лох, задрав) Валить так круто, і в експертах сидить вже скільки призових місць під ряд....))

По цих змаганнях: на фотках виглядає дуже круто, хотів би я побувати на такому чемпі!
п.с. хто був в Україні і не поїхав - лох)

Саня, ти канєшно сорян, но за лоха відповідатимеш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чемп крутий, дякую за таку хорошу організацію!)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name