Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

New #


Jan
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

post-163-0-89798000-1469991072_thumb.jpg post-163-0-67787100-1469991111_thumb.jpg post-163-0-04303100-1469991170_thumb.jpg post-163-0-32261200-1469991253_thumb.jpg

 

Приклад Влада Крата надихнув мене на те, щоб теж спробувати пробитися в якусь світову команду.

Давно я про це думав, колись і писав багато куди, але толку з того не було. Але ось знову вирішив спробувати, і написав я одразу фірмі яка мені найбільше зі всіх імпонує своєю продукцією - і на мою велику радість Домінік Херманс оцінив мої відео, фото та виступи і запропонував бути в команді Hashtagg.

В команді Upbikes і Kokapads я звичайно ж лишаюся й далі теж)

Тому тепер презентую вам новий байк. Правда зібраний він ще не до кінця, на днях прийдуть спиці і зберу нове переднє колесо і поставлю нову гуму на перед і зад.

Зі старого байка лишаю поки що руль, винос та вилку.

Вагу не знаю, але здається на грамів 100-200 легшим, думаю десь 7.6 має бути

База 1093

 

Опишу всі нові, незвичні для себе компоненти на цьому байку

 

1. Гальма. Нові ручки Hashtagg h2o. Вже з самої назви зрозуміло, що розраховані вони на використання води а не масла

Ручки я спочатку поставив на байк Маестро, і відкатав на них тиждень, і 3 дні ось на новому байку їх тестую.

По відчуттях дуже і дуже легко і приємно працюють. Я ніколи раніше не прокачував магу водою, тому ці відчуття для мене були нові, аж не віриться що настільки легко може працювати ручка. Впевнений що це трішки допоможе на змаганнях, так як я завжди вже на середині траси мав забиті руки, часом навіть ставлю ногу щоб просто постояти і дати відпочити руці від натискання гальм.

По силі стискання - в них вона набагато більша ніж у магури і трішки більша ніж у рейсінг лайн. Це відчутно хоча б через те що рама і вилка стали більше розгинатися

 

2. Система. Все збирається і розбирається неймовірно легко, і це дуже радує, елементи входять один в один дуже щільно, і це теж радує) Шату і скрипу ніде немає)) 

Фрівіл поки що мене теж радує, не проскакує, працює правда тихіше ніж ехо, але це через те що там забагато змазки всередині, Беш розповідав що якщо його розібрати і витирти зайве, то тріщати буде так як треба)

 

3. Рама. Перше враження - неймовірно жостка. Такого жорсткого байку в мене ще небуло. При стрибках іде повна віддача вкладеної сили, імпульс не губиться. Одразу став значно кращий геп і кік. Педал ап теж тягеться краще.Також впевненіший контроль у стойці на задньому 

Але сайд навпаки на перших тренуваннях впав, якийсь незграбний виходить, думаю це через трохи відмінну геометрію, не звик іще.

Не тестив ще дуже вертикальні ривки, думаю там теж будуть відчутні переваги.

 

Байком я на 100% задоволений, виправдовує усі мої очікування, тепер розкатуюсь, звикаю, та скоро почну знімати нове відео ;)

 

  • +1 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офигенский байк !!! Open space вообще нравится !!!

Ну а мага хаштег на воде,это действительно прикольно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Файний роверко то я вам скажу ! 
Цікавий тормоз, а воду ти хоть дистильовану залив ?))
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас разные байки, куда катится этот мир)

 

Ну, надеюсь, теперь ты забудешь про свой стиль расхлябанно-разшатанного байка)

Все-таки круче хэштега ничего нет, индустрию двигают во многом они, как и кокс раньше.

Самый продвинутый байк в Украине, поздравляю :icon_thumbsup:

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про байк уже наслышан, а вот тот факт, что теперь еще и в команде # - крутяк!  :icon_thumbsup: 
Какие-то мего-заморчливые требования выдвигал тебе Доминик Х. для того, чтоб быть в команде?)

 

У нас разные байки, куда катится этот мир)

 

Ну, надеюсь, теперь ты забудешь про свой стиль расхлябанно-разшатанного байка)

Все-таки круче хэштега ничего нет, индустрию двигают во многом они, как и кокс раньше.

Самый продвинутый байк в Украине, поздравляю :icon_thumbsup:

Влад, теперь твой черед мутиться с #, традиции они крепкие за них нужно бороться ))
По поводу продвинутого байка, есть тут у нас в Киеве один парень и у него почти на уровне байк. Но пока парень партизанит %)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отличный байк, поздравляю!  :icon_thumbsup:  :icon_thumbsup:  :icon_thumbsup:  :icon_thumbsup:  :shok:  :wink:  :smile:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас разные байки, куда катится этот мир)

 

Ну, надеюсь, теперь ты забудешь про свой стиль расхлябанно-разшатанного байка)

Все-таки круче хэштега ничего нет, индустрию двигают во многом они, как и кокс раньше.

Самый продвинутый байк в Украине, поздравляю :icon_thumbsup:

 

Спасибо)
Аххаа, да, лет 4-5 у нас традиция - одинаковые байки) Но может продолжим нашу традицию?)
Буду стараться поддерживать безскрипность и нешатность в байке)
 

 

Про байк уже наслышан, а вот тот факт, что теперь еще и в команде # - крутяк!  :icon_thumbsup: 

Какие-то мего-заморчливые требования выдвигал тебе Доминик Х. для того, чтоб быть в команде?)

 

Нет, снимать видео, фотки и много активности проявлять) Ну и на мировых соревах стараться не позорить их последними местами))

А за байк я догадуюсь про какой ты говоришь))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а что, в Киеве тоже хэштэг завелся? оно заразно значит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а что, в Киеве тоже хэштэг завелся? оно заразно значит

 

Вирус шириться, скоро и Харьков заразит))

Но насколько я знаю не Хештег, но тоже интересный комплит байк)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

 

Так а что, в Киеве тоже хэштэг завелся? оно заразно значит

 

Вирус шириться, скоро и Харьков заразит))

Но насколько я знаю не Хештег, но тоже интересный комплит байк)

 

 

а что за байк в Киеве?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name