Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

2 етап кубку України з велотріалу м.Рівне


Jan
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

post-163-0-36290100-1462132694_thumb.jpg
 
Дата проведення: 7.05.2016
 
Місце проведення: м. Рівне, парк біля Палацу дітей та молоді, вул. Князя Володимира, 10
 
Категорії: Еліта, Експерти, Любителі, Юніори і Діти (до 14 років)
 
Вартість участі: Еліта та Експерти - 100 грн, Любителі та Юніори - 80 грн, Діти - 50 грн.
 
Розклад змагань:
11:00 -11:50 - реєстрація учасників
11:50 -12:00 - урочисте відкриття змагань
12:00 -15:00 - змагання у категоріях Юніори, Любителі , Експерти
13:00 -16:30 - змагання у категорії Еліта
17:30 -18:30 - суперфінал Еліта
19:00 - нагородження переможців.
 
Суддівство за правилами UCI (буде 5 суддів)
 
Категорії Юниори та Еліта потребують ліцензії на 2016 год от UCI!
 
Траси будуть з використанням існуючих перешкод парку + піддони та дерев'яні конструкції
Еліта - 8 секторів, 2 кола
Експерти, Юніори, Любителі і Діти - 6 секторів, 2 кола
Деякі траси будуть спільні для двох категорій, лише з різними по складності воротами (Еліта-Експерти та Експерти-Любителі)
Кольори воріт по категоріях: 
Еліта - жовті
Експерти - червоні
Юніори - зелені
Любителі - сині

Усім зареєстрованим учасникам - безкоштовна кава від Endorfin coffee!
На змаганнях буде присутній велосервіс від найкращих велошаманів Dry Wind
 
Постараюся зробити цікаві і різні траси -  будуть  перешкоди на амплітудність висот, на техніку, на баланс, на витривалість, на стрьом)
Траси спробую зробити максимально надійні.
Проблему дефіциту суддів теж постараюся вирішити.
На трасах не буде такого явища як - "тут немає землі", і спробую щоб більшість складних воріт мали альтернативний спосіб прохождення, або хоча б проходження "з ногою".
 
На суперфінал я планую невеличкі зміни від стандартного проходження. Суперфінал планується за таким принципом - четверо найсильніших, хто потрапив у суперфінал по результатах змагань, самі обирають по одній трасі на яких хочуть змагатися, і по бажанню змінюють ворота та розташування перешкод на трасі. Першим оберає трасу той хто зайняв перше місце. Тобто від кожного райдера буде по одній трасі. Ну а далі все як за звичай.
Як на мене це дуже цікавий і чесний хід ,що дасть змогу урізноманітни змагання.
 
 
post-163-0-57465000-1460803679_thumb.jpgpost-163-0-63467300-1460803680_thumb.jpgpost-163-0-95233500-1460803832_thumb.jpgpost-163-0-13218600-1460803840_thumb.jpgpost-163-0-76991600-1460803918_thumb.jpg
 
Інформація по спонсорах, призах та проживанню буде додана пізніше
Змінено користувачем Foradona
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну Ян, ты, как никто другой, знаешь недочеты всех наших сорев. Верю, что все будет на уровне! 

 

На суперфінал я планую невеличкі зміни від стандартного проходження. Суперфінал планується за таким принципом - четверо найсильніших, хто потрапив у суперфінал по результатах змагань, самі обирають по одній трасі на яких хочуть змагатися, і по бажанню змінюють ворота та розташування перешкод на трасі. Першим оберає трасу той хто зайняв перше місце. Тобто від кожного райдера буде по одній трасі. Ну а далі все як за звичай.
Як на мене це дуже цікавий і чесний хід ,що дасть змогу урізноманітни змагання.
 

На этапе в Одессе так уже делали, по-моему офигенный шаг к объективности. Каждый финалист имеет возможность ощутить свои сильные и слабые стороны.

Организатор-участник, как бы он не старался, на подсознании строит сектора так, как ему легче проходить, с учетом движений, которые у него заточены. Поэтому на ЮСИ ивентах учатники к строительству и разметке секторов вообще не допускаются, есть специально обученные для этого люди)

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Серьезный подход к мероприятию!!! Я в деле!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На этапе в Одессе так уже делали, по-моему офигенный шаг к объективности. Каждый финалист имеет возможность ощутить свои сильные и слабые стороны.

 

Организатор-участник, как бы он не старался, на подсознании строит сектора так, как ему легче проходить, с учетом движений, которые у него заточены. Поэтому на ЮСИ ивентах учатники к строительству и разметке секторов вообще не допускаются, есть специально обученные для этого люди)

 

Да, я именно после твоего рассказа про Одессу решил так же сделать и у себя. Реально будет очень любопытно и зрителям и участникам)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Організація обіцяє бути дуже хорошою, як завжди! Досвід проведення вже ДУЖЕ великий)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ухх ты ёшкин!!! Вот это местечко!! рай просто трильный! Едемсссс!!


Ян напиши плз варианты бюджетные по проживанию...что можно предложить 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чух-чухххххх :ok: Ну вы понялиии

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороший бонус - усім учасникам буде безкоштовна кава від Endorfin coffee

Також дізнався про хороше житло в центрі міста...готельчик при інституті права, там є 2 і 3 місні номери, ціна по 80 та 120 грн з людини, можливо вдасться зробити скидку для тріалістів, пишіть мені, щоб ми резервували вам місця

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

оо класс! ждем результы и возможно сайтец есть с фото..?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто приезжает в четверг вечером...чтоб в пятницу ещё "погулять" есть такие?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додаткова інфа про житло

Є вільні номери на 6-7 числа, ціна за 3ьохмісний 80 з людини, за двохмісний 120 + пару гривень комісії якоїсь іще)

Тому хто хоче поселитися в готель, пишіть мені сюди або в вк, і буду для вас бронювати місця.

Бажано до вівторка мене повідомити, бо в вівторок буду бронювати конкретну кількість місць

Готель в центрі, в гуртожитку інституту права, до місця змагань 10 хв пішки чи 5 на байку

post-163-0-31662300-1462041470_thumb.jpg

post-163-0-22409200-1462041473_thumb.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почали будувати сьогодні траси

завезли 50 піддонів... піддони поганіале збиваємо їх по максимуму

ще притягли кілька колод та покришокось відео з процесу транспортування на нове місце найбільшої покришки

 

https://vk.com/im?peers=309413264&sel=c36&z=video84687297_456239028%2F3cdc4dae4d916dd7a9

 

по прогнозу на жаль передають дощ на суботутому я напевно завтра приберу декілька цікавих але небезпечних в мокру погоду перешкодякі я планував

на жаль перешкод для трас вдалося роздобути малоале стараюся компенсувати цемаксимально нафантазувавши цікавих перешкод

всіх чекаємо в суботу в Рівному))

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name