Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Потрібна допомога для Віталіка Суса.


Космонавт"
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Отже зразу до головного. В середу, 19 серпня близько 16.00, з Віталіком сталася дуже неприємна подія. При подоланні перешкоди його переднє колесо зірвалось під перешкоду, і Віталік впав підборіддям на бетонний парапет. Думаю всі розуміють як це. В результаті - калюжа крові з роту і підборіддя, шок і неймовірна біль. Я зразу викликав швидку, як потім виявилось в лікарні - подвійний перелом щелепи зі зміщенням. Були підозри на струс мозку і ще один перелом, але обійшлось.
Зараз Віталік знаходиться в лікарні, йому колять знеболююче і готують до операції. Перед нею йому вправили щелепу і зшили зуби щоб зафіксувати щелепу (не буду вдаватись в подробиці, але процедура не з приємних). Віталіку нічого не можна їсти, живе зараз на воді і соках.
На наступному тижні, швидше всього в середу, йому зроблять операцію і вставлять титанову пластину, вартість якої близько 4000 грн. Багато коштів також піде на саму операцію, до- та після операційний період.
Думаю Ви розумієте всю важкість травми і якість надання послуг державними лікарнями, тому просимо допомогти Віталіку.
Він не остання людина в місті, думаю багато хто його знає як енергійну та веселу людину, яка завжди старалась зробити Тернопіль кращим, здобуваючи титули на змаганнях і добиваючись створення скейт-паку та тріал-зони в нашому місті.
Всіх небайдужих просимо підтримати його матеріально, адже сам він не впорається.

Картка його Мами
Сус О.Я.
Приват Банк
5168 7572 6706 1127
 
Телефон 0976987212
 

0Be5PCrhicc.jpg

lC9w3VEI9T8.jpg

yAdjNbKK-JE.jpg

iOEiyZT5ut4.jpg

Змінено користувачем Космонавт"
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

єбать ахуєть

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беда. Немного скинул, выздоравливай!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тримайся, все добре буде

тріальна спільнота в біді не кине)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже немного сбросил. Не хвастаюсь,а чтоб движение пошло пишу. Лично не знаком,но парень хорошо катал,видел его видео,обидно,что не смотря на такой опыт и стаж вышла такая промашка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видно что не падает духом. Желаю скорейшего выздоровления.

Да, и не смотря на опыт, что-то травмы участились. То там, то там,  то у нас. Будьте осмотрительней, парни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обязательно нужно помогать. А это объявление есть в контакте и в других соц.сетях, для максимального репоста! Если есть, скиньте ссылку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как дела у Виталика?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару слів про мене

Хочу подякувати всім за моральну та фінансову підтримку!!!!Зараз для мене це дуже важливо,і я це ціную!

В четвер зробили операцію!

Впринципі все було добре але чомусь мене підключали до апарату штучного дихангя під наркозом, можливо так має бути а може і нє!

Відходив також трохи важкувато аж через 4 год після операції прийшов до свідомості (

 

Зараз те місце дуже напухло але на щастя вже не дуже болить та немає інших ускладнень

 

Через пару днів будуть знімати дроти на зубах

 

Думаю до кінця вересня початок жовтня повна реабілітація)

Надіюсь в жовтні знову почати катати!

я не їв майже 2 тижні взагалі нічого і похудав на 7 кг тепер важу 64(

Тільки сік, вода добре що зараз почав протеїн пити

post-818-0-35025100-1440943850_thumb.jpg

post-818-0-18112200-1440943910_thumb.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откормишься, ничего)

 

А зубы как, много сколотых, выбитых?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name