Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Летучий шотландец / The Flying Scotsman


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Раджу ВСІМ до перегляду. ДУЖЕ цікавий фільм, і як художній, і як історичний. Розповідає на основі реальних подій про  розвиток велоспорту, а саме - велотреку в період порівняно не давній, але коли якраз  і був потужний поштовх для розвитку...
Розвиваючи тему раджу всім пошукати інформацію про той період, цього спортсмена, а також його байк, і по аналогії - українські байки ЕНЕЙ, від заводу Антонов... дуже цікаво! А ще те, що їх заборонили, через їх надмірну ефективність. 

Отже,сам фільм: 
http://brb.to/video/films/i6e0BDLGIXkOPOe55hAL66s-letuchij-shotlandec.html
 

 

 

 




Биографическая лента расскажет правдивую историю знаменитого шотландского велосипедиста, чемпиона мира Грэма Обри. Он был известен тем, что установил мировой рекорд на велосипеде собственного производства, при создании которого использовал части стиральной машины. И при всем этом у Обри были проблемы с психикой.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воот как раз и посмотрю. Спасибо, Александер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про нього: http://www.cyclepedia.ru/content/letuchii-shotlandets


Сьогодні в кав"ярні в нас був показ цього фільму...Вражень дуже багато... Він на саморобному велосипеді здобув 4 світових титули... 
Багато хто скаже, що таке було можливо тільки тоді...А чи так це? Задумайтесь: 
В фільмі мінімум тричі він експериментував з рулем, щоб вибрати більш зручну посадку, і це давало йому дуже багато переваг..нікого не нагадує? 
Як всі  спочатку критикували Жиля, а потім було  шоковані,як сильно в Карті завалений хайрайз? 
Як в кінці фільму в коментарях можна було прочитати, що всі гонщики почали  повторювати його позицію руля, поки федерація не заборонила, так і зараз ми бачимо, що абсолютна більшість спортивних тріалістів, і не тільки - завалюють руль, тому що це дає конкретні переваги в техніці. 
Грем Обрі заново вигадав велосипед, і я думаю Ще не раз в велоспорті, та й в тріалі, де ніби все вже  продумане - буде щось нове...

Згадайте, який дикий був байк Вінсента, коли він  важив 8,8кг і вважався найлегшим в світі! А потім одностінні обода на зад.... Карбонові рулі ! Вилки! Рами! Зараз байк вагою в 7,5 це звичайна реальність, в більшості вони менше 9. В еліти байки менше 7 важать...

Можна багато розвивати тему) 
Вибачайте, понесло. Багато вражень і думок)

Змінено користувачем ENDORF!N
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот, а я то думаю, почему меня тянет на моём руль к себе подтянуть, получается организмус требует, а я ломаюсь ) 

)) а потом прочёл что он лёг как супермен ) А юсиашники не дремлют, стандарты держут и хоть ты обгадься ) А что плохого если бы все взяли на вооружение такую позицию, или он на здоровье влияет и они так об организме гонщиков пекутся?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот, а я то думаю, почему меня тянет на моём руль к себе подтянуть, получается организмус требует, а я ломаюсь ) 

)) а потом прочёл что он лёг как супермен ) А юсиашники не дремлют, стандарты держут и хоть ты обгадься ) А что плохого если бы все взяли на вооружение такую позицию, или он на здоровье влияет и они так об организме гонщиков пекутся?

в Фільмі показано. Це реально змова, проти  такого роду проривів. Як  було  виробникам продавати дорогущі байки, якщо він на велику, зробленому вдома з  металолому  та пральної машинки виграв чувака на байку за пів мільйона долларів! І це реальний факт

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Баба полицейская говорит — «Как я могу пойти выпить с мужчиной, который чаще чем я бреет ноги»  :biggrin:

 

*ха, не смотря фильм предугадал, какую найдут причину его позиции на веле ) так и оказалось, что свалили всё на заботу о здоровье гонщиков )))

а жена вообще золотая женщина и кого-то она мне напоминает )

 

И теперь понятно откуда тянется традиция у трекеров/фиксачей выёживаться и выделятся, делать с байками что-то не так, необычно, не так как у «мульонеров», они так увлеклись что это на них самих перекинулось )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name