Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Тріал покатуха в Мукачеві


Zhroma
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Прорайдерів чи якогось жирного тріалу тут ви не побачите але певні зародки для цього в нас є ;)

post-103-0-19028100-1404238406_thumb.jpgpost-103-0-72775000-1404238419_thumb.jpgpost-103-0-72212900-1404238437_thumb.jpgpost-103-0-08375900-1404238447_thumb.jpgpost-103-0-47163100-1404238459_thumb.jpgpost-103-0-07000000-1404238476_thumb.jpg

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эмм, Лясик подвес чтоли?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага. Ззаду гумова вставочка. Дуже просто і досить ефективно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикольно)

А взагалі тріалісти у вас є ще?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є звісно. Двоє чи троє, які катають, не рахуючи мого сина )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

еееееее

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батька научит как препятствия в жизни преодолевать.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Батька научит как препятствия в жизни преодолевать.

Навіть не думав що можна тріал так цікаво обіграти. Клац. Відносно навчання і катання, я лиш тепер розумію, яке терпіння та нерви треба було мати моїм батькам коли катав я. Хоч я по суті нічого карколомного не робив. З однієї сторони хочеться щоб малий катав, а з іншої коли згадати собі що це не такий вже і безпечний спорт то ...

Ось воно мабуть "коли підростеш зрозумієш синку" ))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Батька научит как препятствия в жизни преодолевать.

Навіть не думав що можна тріал так цікаво обіграти. Клац. Відносно навчання і катання, я лиш тепер розумію, яке терпіння та нерви треба було мати моїм батькам коли катав я. Хоч я по суті нічого карколомного не робив. З однієї сторони хочеться щоб малий катав, а з іншої коли згадати собі що це не такий вже і безпечний спорт то ...

Ось воно мабуть "коли підростеш зрозумієш синку" ))

пфф,уяви яково було моїм))

Було десь 3 роки,на 3х коліснику мчався двором,попереду була самопальна гойдалка,нічим не закріплена до землі,труби основи стирчали на поверхні,розігнався,хз чому але навіть не пригальмував,налетів на трубу ,йо*нувся макітрою,дуже "добре",зламав кисть...вже рочки 4 з оловиною,2колісний кінь,розігнався (а там дорога йде трохи вище за двори,у двір треба спускатися),вилітаю,злякався до чортиків,пвсля приземлення дуже занесло,бахнувся черепком о бампер газелі-висновок:перший струс мозку та багато сильних забоїв,і вперше у своєму житті я вшатав кермо))краш

от,ніби дорослий,14 років,взимку на ашанець напялив шипованки та поїхав на мотокрос,сніг та лід мене не злякали,ледве забрався до спуску,поїхав,з`їхав нормально,а от на кінці вильоту заднє колесо повело,коротше приземлився набік,повністю))отрималв лише 2ий струс мозку,перелом 2ох пальців та багато синців,шрамів,забоїв))І це ще не тренував трюки,тоя взагалі промовчу))

 

Читаю твою розповідь і в голові пісенька Петрика П’яточкіна "скільки буть хорошим намагався..."

Веселеньке в тебе дитинство, а в батьків твоїх батьківство. Ну я завжди казав що падати треба вміти, а отже треба вчитись, а отже пробувати. Головне шоб це добре закінчувалося

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у моей девушки есть братик, ему 3 года)) я периодически беру его катать))) малой на велоходе образно баник делает и типа на заднем стоит, и всё кричит, "Сережа, смотри) я как ты))" надеюсь будет катать)) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рома, приятно наблюдать за развитием маленького дарования, да и тебя, как отца. Хорошие примеры подаешь, очень нужные.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За приклад будь-ласка. За літо змонтую вело відео з малим. Постараємося здивувати ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name