Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Онлайн карта для тріалістів/велосипедистів


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! Є один чудовий проект, з яким я постійно маю справу - це http://velomap.info/ .
Це онлайн карта України, де є багато позначок, які можна додавати самому .Дуже зручно!!!

Пропоную Тріалістам взяти участь в наповненні карти, додаючи веломагазини та інші точки свого міста, а головне - додаючи тріальні споти, місця для тренування і катання ! ПРошу тільки вказувати не 1 парапет на 30см, а місця, де реально можна цікаво покататись. Впевнений, що такі є в кожному місті. (використовуючи мітку "тренувальні майданчики"  - там намальований тріаліст!")
Це буде корисно,якщо ви хочете поїхати в інше місто кататись, і не знаєте, де саме там можна провести час) 



eHjBysRR4mM.jpg
velomap.jpg



 

Скажу как создатель даже больше в контексте триала - будет полноценный календарь соревнований по всему миру(с выборкой по триалу); на метках можно будет указывать когда тренировки и кто ведет; самим создавать покатушки и т.д привязывая их к меткам; для поездок в другие города будет метка велокаучсерфинг - там могут триалисты отмечать кого они могу вписать к себе на время соревов и еще очень много фишек полезных и удобных


Тільки  підписуйте, що це саме тріальний спот, а не ВМХ))

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в РІвному зараз активно позначаю. Ставлю мітки з таким підписом: 

"Тріал: парапети" ..або каміння. і т.д.. Можна на карті забрати збоку всі мітки,крім тренувальних майданчиків, і тоді круто видно, де можна катнути)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень круто, спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выполнил свой долг перед народом)))

 

http://velomap.info/#48.5862;38.6731;h19;3106/много_разных_плит

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Катался мимо, не смог не запомнить такое прекрасное место. http://velomap.info/#46.6086;31.0306;h13;5185/Большие_плиты_и_блоки_из_бетона_на_набережной. Добавил на карту, фото почему то не прикрепилось, кину хоть сюда. Длинный берег с разнообразно накиданными огромными блоками из бетона, так же есть пирсы, но они частные как я понял, тут уж на свой страх и риск.

maxresdefault.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слушай, прикольное место. В общем почти Южный, Григоривка. Тому кто на машине, на выходные туда компашкой выбраться самое оно. Скупнулся, покатался, супер, триал уикенд )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Foradona сказал:

Слушай, прикольное место. В общем почти Южный, Григоривка. Тому кто на машине, на выходные туда компашкой выбраться самое оно. Скупнулся, покатался, супер, триал уикенд )

А тому кто не на машине, проблем это тоже не составит, маршрутка + снятое переднее колесо и повернутый руль. От остановки до берега идти минут 15-20 я думаю. У меня в маршутку смело влазил двух подвес + БМХ, Знакомые говорили что ездили 4 БМХ в багажнике. Триальные думаю хорошо влезут туда. За байк не платишь, так что вполне удобно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name