Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Як розібрати фрівіл?!


Vitalay
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім....

мене цікавить як розібрати фрівіл ехо тр?(вперше розбираю, взагалі!)

він в мене стоїть вже 2роки....

я вже ,навіть, керн зламав...а локрінг стоїть далі, як вкопаний....((

як його зняти??!!підскажіть будь-ласка!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

https://www.yоutube.com/wаtch?v=MWrGfdаYz_k&feature=c4-overview-vl&list=PLVЕLkEvYОa6NyMTjUTBPsrMQjrF4g689S

все ясно-понятно :good:

 

 

якщо локрінг невідкручується то цвях або зубило тобі в допомогу, фіксувати фрівіл бажано в тисках...

і вошпе дай свій вк

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схема разборки типовая. Локи иногда тяжело откручиваются у этих фривилов. Лучше всего их откручивать подобным ключом как на картинке, он разводной и имеет штифты, которые очень точно подходят для отверстий локринга. А позиционируется он — как ключ для кареток. 
Фиксируется он так же как и при снятии фривила, стягивается болтом и большой шайбой, нужно чтобы шайба легла на обе лапки и хорошо прижала штифты ключа в отверстиях локринга. Стягивается он со съёмником, а съёмник зажимается в тиски, после этого бьёшь осторожно молотком по ручке ключа, при этом можно смазать резьбу wd'шкой, чтобы пошло как по маслу )
 

3721_0.jpg31768.jpg

 

Ну а если нет ключа, и не можешь сделать что-то подобное самостоятельно, тогда по старинке с керном, с кувалдометром и с такой-то матерью ;) 

 

Дополнительный материал, статья по переборки фривила Трайол, по сути всё одно и тоже, всё страндартно/типично, главное внимательно и аккуратно )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Всім дуже вдячний ....тему можна закрити..

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name