Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

"Завалені" рулі


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Так чего раньше не катали так?)) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так чего раньше не катали так?)) 

"Это нью-скул в катании, обилие тем через переднее колесо....

Та й геометрія зараз не та, що раніше. Середня вага байка 8,5кг, що 4 роки назад було б найлегшим байком в світі...

 

Колись всі катали на флетбарах,  і дискових гальмах спереду. Потім я пам"ятаю бум на райзери і вібрейки... потім магура спереду.... тенденції міняються, рівень тріалу росте, результати абсолютно нереальні,в порівнянні з минулими роками

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совершено согласен с коментом "хирурга" с бт.ру, единственное что хотелось бы добавить что для каждого роста, соотношение геометрии выноса и поворота руля подбирать отдельно надо. Лично я, пробовал выворачивать руль как у элиты, было немного дискомфортно и неудобно, но поэксперементировав с выносами (гео) и выворотом руля нашел для себя оптимальный градус и поворот, и сразу стало удобно.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совершено согласен с коментом "хирурга" с бт.ру, единственное что хотелось бы добавить что для каждого роста, соотношение геометрии выноса и поворота руля подбирать отдельно надо. Лично я, пробовал выворачивать руль как у элиты, было немного дискомфортно и неудобно, но поэксперементировав с выносами (гео) и выворотом руля нашел для себя оптимальный градус и поворот, и сразу стало удобно.

Тоже так же думаю. Для каждого индивидуально. Спорить можно бесконечно.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не створював цю тему,щоб розвести війну)))
Я хотів, щоб хейтери,які кричать,що це гавно, зрозуміли,в чому суть,і прийняли це,як прогрес ... Ніхто не змушує так само робити, але не потрібно кричати, що це параша, якщо вся еліта вам доведе,що це не так) Результати то в них кращі будуть, ніж в нас всіх)
Дуже приємно,що народ все ж в більшості шарить,і прогресивно мислить...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

треба ше руль нормальний шоб був, з геометрією нормальною. тоді вигин зручний буде..рокман новий так з заводу планувався так шо його будуть завалювати, там геометрія відповідна!

я тоже трошки завалив, не сказав би шо все дуже круто стало мегозручно і на 20% крутіше) дешо зручніше стало, привик, вже й не відчуваю якогось дискомфорту чи чогось такого.до всього привикається..як катався так і катаюсь, просто трохи гео взагальному інша стала)

я не один в нашому славному місті, хто руль завалив))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перший руль завалив Карті, і то був ТТ хайрайз)) Там взагалі капєц був)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

перший руль завалив Карті, і то був ТТ хайрайз)) Там взагалі капєц був)

ну да, я і мав на увазі тріальні рулі. а не всякі MJ Zoom і т.д.. там гео інше трохи, і вигин руля не такий класний виходить)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если умеешь катать то без разницы как стоит руль и какой руль.А удобнее это дело привычки,я раньше как юыло туго с финансами долго катал на выносе 20/5 + руль флет -привык и казалось удобно,и катал так же как и с обычным выносом типа 130/25)

Змінено користувачем Roman.P.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Мне кажется это просто трэнд. Если какому-то ПРО удобно так, то не значит что все кто поставит руль так же, будут катать круче. 

Ставьте как вам удобно, хоть рули с шоссе байков, если с ним ваш прогресс возрастет. Но не нужно следовать "триальной моде".

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name