Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Майстер-класс. Кого цікавить?


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

З"явилась ідея в мене,щодо проведення літніх майстер-класів. Не просто покатух для тріалістів, а саме навчальне катання.

 

На приклад розбити на 2 дні, в 1 день можна було б десь зібратись і виїхати, при цьому для тріалістів-початківців я та інші могли б пояснити якісь ази,секрети техніки, починаючі могли б навчитись і підвищити майстерність. Правильна розминка,і нащо вона, поради по байку, по техніці стрибків і так далі.. На другий день такий же майстер-клас, тільки для більш досвідчених міг би дати хтось із еліти (української). Я можу когось запросити та організувати житло... Влад Черниш на приклад, чи Руслан.. я думаю вони б не проти були...

 

Кого цікавить така ідея? От щоб саме це було організовано для підвищення рівня, а не як просто покатуха без результатів. Щоб навчитись щось нове? Приділити на приклад кілька годин в ці дні для тренінгу, ну а вже ввечорі круто провести час неформальною тусовкою?

 

Пишіть побажання та пропозиції, і на четвертий "Rivne-Days" можна буде щось цікаве придумати)

  • +1 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я за, взяв би участь)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще идея супер! Давно хотел на что-то подобное попасть, так как попросить у кого-то, а особенно у элиты подсказать про мои ошибки просто нет возможности.

Но к сожалению Ровно находится за 1100 км от моего города и вероятность того, что я или кто-то из моих друзей приедет слишком мала(((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

приехал бы обязательно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подумал - для меня лично было б полезным!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є ідеї зробити кілька таких штук..не тільки в Рівному.

А відстань - то таке) Я сам їздив і в Мелотополь,що 950км від мене, і в інші міста.. головне - бажання)

Часу ще багато, так як погода - ви самі бачите)

 

Хотілось би щоб тріал розвивався на тільки на форумі, і можна було чогось навчитись)

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Было бы круто... но врятливозможность будет у меня... или даже у каких нибудь других триалистов...

Но, желаю удачи, что б все получилось, и все прошло круто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

До нас стабільно приїжджає близбко 20 тріалістів, але хотілось би,щоб приїхали і з інших куточків України.

 

п.с. Не вірю, що за пів року не можна знайти можливості кудись приїхати)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А где новички?? Насколько я замечал они только на форуме или дальше своего города не выезжают

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

впринципе крутая тема)

я за)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы приехал обязательно, на пару дней

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Идея суперская и чем больше людей сможет приехать, тем большим багажом знаний можно будет обменяться.

Если что, я за.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ах да и если делать несколько таких мастер-классов,то один можно было бы выбрать где то поблизости моря,к примеру у нас в Одессе или где-то в Крыму,так получится и хорошо потренироваться и неплохо отдохнуть,+у нас летом уезжают студенты ,и можно спокойной жить в общаге,там дешего и близко к морю)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тільки за!

доре4і після перегляду відео про мото фрістайл в росії...,там де в них був такий майстер клас, мені така сама ідея прийшла в голову))

 

якшо чесно то можна робити це за гроші робити,

наприклад група..з кожного по 20-50 грн..і за ці гроші шоб організатори зробили такий достойний майстер клас!!

Змінено користувачем Pavelko
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бесплатный мастер-класс по алкорайду. Киев и обл. Желательно иметь запасной, не полностью триальный байк. От вас - скинуться на выпивку, помещение и закусь от администрации.

  • +1 9
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name