Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Моє перше відео.


Zadroter
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

ти мені ностальгію навіяв кадрами з Наукової.. я там чуть не кожен день катав з другом коли тільки починав тріалити...)) чьотко))

місце там класне, но далеко :( ...

 

Очень понравилось как морду делаешь через крутку, настолько легко и точно!!Концовка очень понравилась :)) сразу вспомнил это видео:

дякую :) , хах... шось в тому є схоже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти мені ностальгію навіяв кадрами з Наукової.. я там чуть не кожен день катав з другом коли тільки починав тріалити...)) чьотко))

 

в мене на самому першому телефоні, було відео як ти там на золотій тукані стрибав)) там ще походу і Ваня був і ще хтось)) якось знайду той телефон, і якщо він ще працює, то закину відео!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти мені ностальгію навіяв кадрами з Наукової.. я там чуть не кожен день катав з другом коли тільки починав тріалити...)) чьотко))

 

в мене на самому першому телефоні, було відео як ти там на золотій тукані стрибав)) там ще походу і Ваня був і ще хтось)) якось знайду той телефон, і якщо він ще працює, то закину відео!

 

не закидуй того бо мені стидно буде..)) я маю той відос з туканою, це моє перше змонтоване відео.. колись через пару років може закину як свій олд-скульчик..)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вобще молоток, як для першого відео)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажетса ты байк втыкиваеш жостко!

а вопще видос крутой) :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name