Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Велотріали в Тернополі - чергова стаття


Космонавт"
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Велотріалісти в Тернополі “літають” на двох колесах.

 

IMG_3331.jpg

Хто ж не мав в дитинстві велосипед. Цей «рогатий» чи не перший транспортний засіб, (після пари ніг, звичайно) який ми освоюємо. Любов до вітру, швидкості, свободи на стільки вабить, що абсолютно все одно на чергові гематоми на колінах та ліктях. Але воно того варте, адже «адреналін підіймається з колін».

 

Та на велосипеді, на якому їздять ці хлопці адреналін не просто піднімається, а зашкалює.

 

Велотріал – цей вид транспорту був вигаданий у 80-их роках в Іспанії. В Україні лише два роки тому був зареєстрований, як офіційний вид спорту. Саме на такому дивному, на перший погляд, ровері їздять тернополяни Ілля Прінь та Віталій Сус.

 

«Такий вид спорту у нас порівняно молодий. За кордоном, приміром, є спеціальні школи, де навчають професіонали. У нас кожен вчиться самостійно: дивимось відео, тренінги, фото. Не обходиться і без взаємо підтримки, – розповідають хлопці.- У нас також проблема з технічним забезпеченням, необхідні деталі знайти важко. Але є люди, які цим займаються, вони створюють свої онлайн-магазини і ми там закуповуємось.(Їх є усього 5 в Україні.)

Велотріал збираємо буквально по деталях: десь там купили, десь там знайшли. Таких як ми в Україні дуже мало. В Тернополі десятеро. По всій країні близько 400. Займаємось цим уже два роки.»

 

Я трохи засумнівалась: як за два роки навчитись ось так стрибати з камінчика на камінчик на такій висоті, та хлопці запевнили, що потрібно тільки бажання, тоді все вийде. До речі, велотріал не має сидіння. Хлопці пояснили, що цей ровер має бути легший , але міцніший від звичайного. А щодо сидіння, то воно тільки заважало б.

 

Ось так, серед тернопільських скейтерів, велосипедистів, тепер ще й виділяю валотріалів, які спеціально для LTDaily.info погодились показати декілька трюків.

 

А я ще колись вважала своїм козирем їздити на велосипеді, відпустивши обидві руки. Тепер, «нервово курю» і прихиляю голову. Те, чим займаються хлопці – це дійсно круто, і як на мене, споглядача, ддууужжжеее страшно. Але хто ж, як не ось такі сміливці «затягнуть» до нас новий вид спорту. Що ж ми, гірші від Європи?

 

Тетяна Колеснік

 

 

ссилка на повну статтю- http://ltdaily.info/uncategorized/velotrialy-v-ternopoli-litayut-na-dvoh-kolesah

.на щастя вже підправлена автором

 

п.с.недавно коли катався я ,РСА,Павелко і Тарас 1994 до нас також підійшла журналістка з місцевої газети.можливо скоро буде продовження.... :excl:

 

може комусь буде цікаво і пізнавально :prankster2:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Печалько... Ждите новых вопросов в духе "почем такой бэмикс купил?" :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Печалько... Ждите новых вопросов в духе "почем такой бэмикс купил?" :crazy:

 

Дааааа!!! Ето самый страшный вопрос. Проще стать милионером чем обьяснить человеку что ето не бмх !!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вова якщо стаття така гамняна то нащо було її сюда викладати і обсирати по повній, чи ти хочеш доказати що Тернопіль таке село не грамотне?

Доречі стаття вже виправленна !!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

людина помилилась а ти з цього проблему робиш :wacko2:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вова якщо стаття така гамняна то нащо було її сюда викладати і обсирати по повній, чи ти хочеш доказати що Тернопіль таке село не грамотне?

Доречі стаття вже виправленна !!

О_о пацани ви шо, я ж просто хтів показати шо журналісти могли написати краще і не допускати таких помилок..це не тільки Тернополя стосується, а всієї України.майже всюди про тріальний спорт так пишуть.йце ж не я обісрав, а журналісти.я радий шо статтю поправили....вибачайте якшо чимось обідив.реально не хотів...(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если автор поправит тему, т.е. статью вложит в начальное сообщение как положено с картинками и с описанием и копирайтом . Тогда статью перенесу в раздел "Статьи: СМИ" ;) В таком видео она будет достойно представлена на форуме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если автор поправит тему, т.е. статью вложит в начальное сообщение как положено с картинками и с описанием и копирайтом . Тогда статью перенесу в раздел "Статьи: СМИ" ;) В таком видео она будет достойно представлена на форуме.

вибачаюсь, забув))вже поправив!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name