Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Хто Ти,тріаліст?


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

ооо крОсава Сашок!!!дава дава, я за тебя!если шо, мы их нах.р взорвем!:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Відповіді 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Кращі автори в цій темі

Кращі автори в цій темі

Опубліковані зображення

http://velotrial.com.ua/forum/gallery/album/220-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%94-%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%82-4/

 

Недавно брав участь в одному з відборів шоу "Україна має Талант - 4"..пройшов далі з двома "ТАК". КОли відео буде - оформлю статтю - є що розказати)

18 лютого їду в Київ, де буду знати,чи пройшов в 50тку кращих (пів-фінал, прямі ефіри)

а чего только два ТАК?:( Кто сказал нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

http://velotrial.com...%D0%BD%D1%82-4/

 

Недавно брав участь в одному з відборів шоу "Україна має Талант - 4"..пройшов далі з двома "ТАК". КОли відео буде - оформлю статтю - є що розказати)

18 лютого їду в Київ, де буду знати,чи пройшов в 50тку кращих (пів-фінал, прямі ефіри)

а чего только два ТАК?:( Кто сказал нет?

ЛИСИЙ Влад Яма)

в мене останній прижок не вийшов,трохи негарно вилядало,так що я сам винен)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что ж))

 

Зовут Альфред. 15 лет. Живу в Одессе, учусь во второй гимназии. Очень хачу в колледж.))

 

Увлекаюсь не только триалом, но и футбол с 11-ти лет.)) Понравилось вести диско в лагере)) Подумываю как-бы начинать быть Dj-ем.

 

Так же обожаю авто и все что с ними связано, хочу первую машину nissan 240 sx и заняться дрифтингом))

 

Что еще добавить - прошел все need for speed, оч понравилась батла бэд компани 3!!!.

 

Вот такой я)

 

парочка фоток))

 

 

post-1988-0-94420100-1328824574_thumb.jpg

post-1988-0-45769600-1328824587_thumb.jpg

Змінено користувачем Альфред19
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

зовут меня Александр Снитко мне 17 лет ,живу в красивом городе Бердянске,обычный парень, до велотриала занимался спортивным туризмом ,люблю иногда на рыбалочку съездить .

Не курю,пью только по праздникам(немного)

Триал начал катать в 14 лет

учусь на Элктрогазосварщика и коваля ручной ковки .

планирую хорошо научится варить полуавтоматом в защитном газе аргон или гелий,и снабжать триалистов надежными и крепкими рамами.

слушаю все под настроение(кроме рэпа и попсы)

стараюсь побольше катать,но из-за очень частых поломок это сложно.

Вроде всё)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...

Чому тема заглохла? Тріалісти закінчились? )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати вполне можно по второму кругу писать! с момента создания и первых постов много у кого могло поменяться положение вещей!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Иван Чабанюк, 25 лет, Киев.

Увлекался кучей мультимедийных направлений, периодически подрабатывая в каждом из них.

3д-моделированием и анимацией, видеосъемкой и монтажом, фотографией, веб-дизайном и полиграфией.

В данный момент работаю с командой разработчиков, создаем корпоративные системы.

Являюсь большим кинолюбителем, слегонца играю на гитаре. Качаюсь (стаж год, базу делаю, результаты скромные), книжечки почитываю.

Что касается спортов, в детстве рубился целыми днями в футбол, потом купил первый ашан и понеслось.

Начинал заниматься триалом еще раньше (В 2003 сделал первый кик), но это продлилось год-два.

Этим летом увлекся триалом снова, собрал хороший мод, посмотрим, что будет дальше.)

Год как веду ЗОЖ (раньше тоже трешил), стиль музяки для меня вопрос второстепенный.

 

Задавайте любые вопросы в личку, на все отвечу.)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, меня зовут Виталий. И я алкого

 

Виталий Клименко, 19 лет, г.Буча (Киевская обл.)

Занимаюсь спортивным туризмом и начал увлекаться альпинизмом. Также триал само-собой. Немного занимаюсь физ. подготовкой и лёгкой атлетикой. Перестал бухать и угорать по-хардкору, выпивал принципиально против ЗОЖ, турникмэнов и Маваши. Сейчас уже нет.

Читаю, слушаю не популярную музыку и смотрю подобные фильмы. Катаю триал почти 3 года и я дно

Закончил техникум по специальности "Організація туристичного обслуговування", на днях выпуск и последний экзамен перед ним. Планирую въ*бывать работать на двух работах + на заочном, одна нарисовалась уже.

 

Сначала, в 6-7 классе был ашан с лопатой, хотел катать фрирайд, потом хороший фр хардтейл в 10 классе, покатался 1,5 года - понял, что не моё, и что изначально хотел триал. В 2010 году сделал первый кик. Катаю понемногу, параллельно было несколько разных байков. Очень планирую мотоцикл. Такие дела.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, забыл написать: тема отличная, любопытно было читнуть, кто чем страдал. Да и самому иногда полезно оглянуться назад.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Ярослав, 22 роки, Львів.

Бдучи школоло на бидлогорніку хотів катати тріал, хоча тоді і не знав, що таке буває і воно так називається.

Шукав якись норм байк, найшов для стріт / dirt - і то там для того тільки рама підходила - решта деталей кал.

Вот так і намагався якось тріалити на ньому, після неудач (понятне діло - байк гавно і не підходить, каретка з мінусом, руль вузький, передачі) потроху переходив на стріт.

Стріт теж унило катав, потім зібрав сінглспід, пару фішок навчився. За 4 роки катання катав не настільки добре, насккільки люди за той час можуть навчитись.

Грошей на байк не хватало, батьки заробляють цілу фігню, що ледве хватаж прожити.

 

Після школи поступив в бурсу (Львівський Державний Інститут Новітніх Технологй Та Управління), яка до 4 курсу стала Політехом, тому по суті маю Політехівський диплом бакалавра з Комп’ютерних наук.

Ше зі школи любив програмування, шось по трохи кодив. В "бурсі" вчать дуже мало по спеціальності, тому все вчився сам.

Закінчивши 4 державних курси - не попав на 5 о рейтингу, пішов на роботу, і радий тому. Працюю Інженером з Програмного Забезпечення Комп’ютерів (Android Developer).

Назбирав на новий байк, тепер буду вертатись в тріал, який по суті я майже і не катав.

 

Котірую ArchLinux - як на мене, найнормальніша ОС.

Слухаю різну музяку: Industrial, Dark Electro, Ambient, Death Metal, Black Metal, Doom Metal, Horrorcore, Hardcore Rap, інколи Darkwave (ше колись увлікався Piano, Neoclassical, Ethereal, Depressive Black Metal і іншою депресухою).

 

Ненавиджу: футбол, неонацизм, алкоцизм, сігарєтізм, дабспеп, рок, бидлорепчік, попсню, R&B, "веселу" і "пазітівну" музяку, пафосних тіпочків і чік, гламурних самозакоханих муділ, пацанські паблікі, "розумні цитати про жизнь", релігії, істи молокопродукти )))

 

Живу чисто по гедонізму і нігілізму.

Змінено користувачем Doctoror
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Богдан,16 лет, Херсон

 

Перешол в 11 класс ( школота), пью по праздникам, не курю принципиально!

Триалом занимаюсь примерно 6 месяцов, первые успехи( напрыгал на заднем 31 раз), сейчас учу пробив, понемногу получаетса, но путаюсь когда нажимать тормоз)

до Триала занимался баскетболом почти два года. Тренер выгнал потому-что с другом хачей мячами закидал:)

Кроме триала бывает хожу на турник брусья уже как 2 года)

Сейчас катаю на триальном байке Freeride так как сломал вилку, поставил вилку другую а там под диск а на диск покачто денег нету( приходитса развлекаться как могу)

Слушаю Rap, DuB step, ну и ччто понравится:)

Змінено користувачем XepcoH
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не употребляю ничего вредного кроме фастфудов

 

Так само +1 :biggrin:

Змінено користувачем Doctoror
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кроме фастфудов, сладушек и майонеза

Так и что ж тут осталось-то?) Ты почти все вредности перечислил.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Зміни відбуваються,так) Напишу трохи про роботу...

Як я походу писав раніше - я юрист за освітою. Чистий гуманітарій) В школі дуже багато читав, при чому різного, і не лише художню літературу,а й спеціалізовану..та і в універі... але серце лежить до спорту! Я не качаюсь, не їм добавок,взагалі не займаюсь додатково...але люблю тріал, ну і в кроскантрі,як я недавно відкрив в собі - на коротких і складних дистанціях впринципі рву (то все тріальні замашки). 

А роботи в мене зараз такі: 

Укладений офіційний договір з однією з Київських рекламних компаній по написанню статтей на екстремальну тематику. Дистанційно та на фрілансі.
Договір з місцевими виданнями - теж статті пишу іноді.
- це все рідко і мало..останнім часом нема натхнення..

Влаштувався в "Спортмастер" . В Рівному відкрився магазин великий - 2000квадратів. Новий формат роботи, тому посаду важко назвати..я і продавець,і консультант,і касир, і кладовщик, в залежності від зміни) 

останнім часом стомився від тріалу, а потім хворів ,не катав, і коли почав бути зайнятим - кожна вільна хвилина - і мені хочеться катати,пішов прогрес трошки)

Також виступаю іноді,коли є замовлення. Сформував свою команду, тому на виступи хтось їде завжди... Мене вже більш менш знають,і замовляють саме наші номери (в нас номери з хореографією - не стандартні тріальні виступи)..

Якось так... Ще ми з друзями накатали бізнес-план, хочемо відкрити свою справу. Чекаємо "часу-Х",який собі намітили, і збираємо гроші)
деталі більше не продаю... хіба б/у, ну і тормоза можу дістати,якщо треба) От і все) Зміни в житті)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись


Общий чат

Общий чат

Please enter your display name