Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Patola Sergii_vid_8


seeoner1
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

ось відео. ще приблизно з середини літа.. склав до купи щоб невалялось.. за ка4ество і монтаж строго несудіть.. комп тупарилий , вісне навіть в мувімейкері блін :scratch_one-s_head: приємного перегляду! :icon_thumbsup:

 

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всё портит отсуствие шлема и защиты в целом.. подумай над этим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так..шолом.Але ж катаєш круто! Єє!!! Сайд нарешті правильний став, ну і взагалі висоти радують потроху) Молоток, прогресуй побільше! ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та який прогре?... катаю раз в два тижні зара... спина....

а шлем... ну нема в мене денег на нього.. виба4те)..

я сам знаю і сам дуже хо4у шолом.... але даже самий дешевий неможу пока позволити.. як тікі появиться змогу .. так і куплю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та який прогре?... катаю раз в два тижні зара... спина....

а шлем... ну нема в мене денег на нього.. виба4те)..

я сам знаю і сам дуже хо4у шолом.... але даже самий дешевий неможу пока позволити.. як тікі появиться змогу .. так і куплю.

 

200 грн стоит ,покажи Радителям то чем ты занимаешся ,они тебе 5 Фокс Флаксов подарят + Фулфейс . :biggrin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та який прогре?... катаю раз в два тижні зара... спина....

а шлем... ну нема в мене денег на нього.. виба4те)..

я сам знаю і сам дуже хо4у шолом.... але даже самий дешевий неможу пока позволити.. як тікі появиться змогу .. так і куплю.

 

200 грн стоит ,покажи Радителям то чем ты занимаешся ,они тебе 5 Фокс Флаксов подарят + Фулфейс . :biggrin:

 

Родители знают.... но у них тоже с деньгами плохо... :scratch_one-s_head:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

молодчина!!!

очень понравилось!!!

только подвисает...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень понравился уровень) НО! эти моргания в видео бесят! и отсутствие шлема тоже не есть хорошо.. Ради такого можно чуть чуть поэкономить на расходах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б подарував тобі шолом - у мене є котелок,але він навіть на мене завеликий,а ти в ньому втонеш(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

супер ваще! если ты зимой займешься приседаниями,а еще лучше со штангой....и когда делаешь сайд,кик и геп ,будешь максимум приседать,то после зимы ты будешь как ватсон!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

супер ваще! если ты зимой займешься приседаниями,а еще лучше со штангой....и когда делаешь сайд,кик и геп ,будешь максимум приседать,то после зимы ты будешь как ватсон!)

 

я думаю присідання мені ні4ого недасть.. впевнений в цьому.. може якусь долю сантиметра...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ты наверно никогда не пробовал? поверь, если займешься пауэрлифтингом зимой, ты будешь бомбой....у тебя хорошо поднимется взрывная сила...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ты наверно никогда не пробовал? поверь, если займешься пауэрлифтингом зимой, ты будешь бомбой....у тебя хорошо поднимется взрывная сила...

 

неа непробував... та і зарас неможу.. спина вже другий місяць болить майже й некатаю..

але зимой думаю можна попробувати...

знаєш якісь програми для тренеровок для по4атківців..?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name