При регистрации на форуме не используйте почтовые ящики компаний Mail.ru, Яндекс и Рамблер. Подробней...

Перейти к содержанию

ENDORFIN

Модеры
 • Публикаций

  6 413
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  188
 • Система отзывов

  100%

Весь контент ENDORFIN

 1. Щось мені здається що Гербу можна наказати) Може я помиляюсь, але його форма мені здалась недуже, на задньому важкувато стоїть) А От Пі крутий звісно
 2. ENDORFIN

  THE REAL BROADWAY MUSICAL

  Крім того, що це дійсно круте відео - тут ще тест на уважність для тріалістів)
 3. ENDORFIN

  GoProFusion - интересный эффект

  ваууу дуже круто)
 4. ENDORFIN

  Jan Sokolowski - new bench

  Заздрю твоєму величезному ліхтарю))) В мене набагато менший, стрьомно кожен раз)
 5. ENDORFIN

  Danny MacAskill and Duncan Shaw go to the Seaside!

  Капєц, такі стрьомні теми так легко роздають!
 6. ENDORFIN

  A day in the life of a trials rider

 7. Чемп крутезний, сектори як в європах! Вже не дочекаюсь приїхати і обкатати п.с. Ару з експертів як завжди)
 8. ENDORFIN

  Невдалий дроп ( зламав шатуни Born)

  Не можна) Я роблю кожного тижня відео з Анталії собі на пам"ять) Я купив на 2 день нові, вибору не було) Не впевнений чи 5, але ти правий) Хоча шатуни Неон Боу довго жили в мене і так і не зламав... Так, вважаю що пощастило)
 9. ENDORFIN

  Мой Breath YES26

  Байк хороший) А де Клін?
 10. ENDORFIN

  Jesus PoweR- My Technique

  Катка потужна! арнув з назви))) не всі зрозуміють)))
 11. ENDORFIN

  Endorfin vlogs season 2

  Всім привіт! Я знову тут, в Туреччині, з новими силами та вміннями) Підписуйтесь на канал https://www.youtube.com/trialsboy , задавайте питання в коментарях під відео - буду радий поспілкуватись) Нове відео кожен тиждень! Наступне відео звісно з тріальною каткою)))
 12. ENDORFIN

  Endorfin vlogs season 2

  Якщо чесно - не було навіть відчуття, що я в Україні 5 місяців був... я ще й живу на тому ж районі - таке враження, що просто на нову квартиру переїхав) Скучаю звісно, але поки що не сильно. Немає коли...то робота, то інші події, і якось відволікаєшся... Так, восновному зранку до обіду час є. ввечорі рідко. Зараз тільки почав купатись. Місяць назад вода ще холодна була Погодка поки що супер) Скоро буде +40, тоді вдень особо не покатаєш...)
 13. ENDORFIN

  Endorfin vlogs season 2

  Поки що ексклюзивно для Велотріалу, ще не опубліковано) Нове відео, як я в 2 день поїхав розкатуватись з чуваками) Не вимахувався з монтажем - просто нарізка. Атмосфера буде дуже душевна і приємна)
 14. ENDORFIN

  Endorfin vlogs season 2

  дякую) По трошки вчусь, освоюю техніку( і камери, і монтажу) З кожним разом монтаж дається легше і приємніше, знімається теж. Минулого року я просто мучився, якщо чесно) Тому я власне і почав знімати - для практики) Ну і разом щось цікаве зазняти...
 15. Медалі і дипломи то точно, ато колись за 2 місце в Славуті мені дали плакат((( Хоча траси там завжди буди дуже круті, як в Європі! Шкода що не попадаємо... Майданчик же залишиться потім? Можна буде осінню приїхати?
 16. ENDORFIN

  Because crank

  фотовстудію
 17. ENDORFIN

  Скейтпарк Рівне

  2 сирих відео з відкриття скейт-парку (яке було пів року тому). Не заморочувався особливо над ними, з наступної суботи вже підуть відео з цього сезону в Анталії. Нагадую, що я завантажую відео кожні вихідні, восновному в суботу, тому підписуйтесь на канал https://www.youtube.com/trialsboy , буде багато цікавого! Я знов в Туреччині, вже місяць насправді, вже назнімав трохи...Цього року нас тут дофіга тріалістів, є навіть чувак на моді з Колумбії!
 18. ENDORFIN

  Rick Koekoek Diary #3

  Катка крута звісно_ і душевно)))
 19. насторожує, що так мало матеріалу всередині
 20. скоріше за все, для тесту)
 21. До речі... ніхто не помітив? Карбон обод, не сама легка втулка, звичайні товсті спиці і не алю ніпелі...в чому сенс?
×