При регистрации на форуме не используйте почтовые ящики компаний Mail.ru, Яндекс и Рамблер. Подробней...

Перейти к содержанию

Чебурашка

Пользователи
 • Публикаций

  411
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  6
 • Система отзывов

  100%

Весь контент Чебурашка

 1. Я думав що цей момент настане ще два з половиною роки назад) Але час для офіційної презентації (якщо так льзя сказати) настав тілько тепер. Наступила та мить, коли більш-менш все влаштовує і вже немає тієї непереборної тяги просирати гроші купляти обновки! Koxx sky gold 26" База: 1092 +73 (фінальний компліт не перемірював, та не думаю що щось змінилося). Для мене досягнення, що вже не завалюю руль. (ну майже) Вага вийшла - 8.495kg (хоча ваги може трішки і брехати) По компліту думаю все і так видно і ясно, але буду радий відповісти, раптом що!
 2. Чебурашка

  Мій коханий Кокс (не той що 150$-грам)

  Може і справді в ній щось є) Рама-чаклун. В інсті навіть Херманс оцінив!
 3. Кожен новий байк все крутіше і крутіше)) Удачі на ньому, ждем відоси! Пс. Винос 155мм?
 4. Чебурашка

  Joacim Nymann - First ride on the big bike

  Байк під ним наче 2-3кг важить пс. А сила то - в курсе! Чи я не прав?)
 5. Жду з нетерпінням) Півтори року без змагань, не можу дочекатися коли вже нарешті позливаю сектори) Сподіваюся на наступний день звичайне християнське каталово планується?)))
 6. Чебурашка

  Підготовка до нового сезону)

  Дуже круто що постійно щось будується, створюється і тд! Як там казали? Тріал живе на ентузіастах?) Щито так подивився, ашш з'явилась ідея з'їздити катнути десь на травневих
 7. Дуже круто бачити на форумі українські відоси! Дивно, що це було менше двох років назад) ПС. Дякую за п'ять хвилин тріалу і приємні спогади
 8. Чебурашка

  Твой 20" байк

  Байк мощщщний! От просто дєман)) Пс. це випадком не моя онза?)
 9. Чебурашка

  Резьба/шатуны

  Колись вирішував таку проблему просто вибиванням шатуна молотком через дерев'яний брусок. Пс. варіант з покатати з розкрученими болтами, як на мене може кінчитись приунившим квадратом (був досвід, розкрутився болт, не помітив. На шатуні 1\3 від шліца просто провернулась. - шатуни) пс2. це просто моя думка, можливо і помиляюсь.
 10. Чебурашка

  Откатать все Кубки Мира - DONE

  Дуже круто бачити українця в топі світу. Продовжуй далі, жду моменту коли зможу вболівати за наших дивлячись пряму трансляцію з чемпу) п.с. Якщо німножк по економити, реально поїхати на чемп за 5-6к?
 11. Чебурашка

  DÉFIS TRIAL vs STREET TRIAL

  Хтось підскаєе що в нього за руль? Це ж у Карті наче такий же, якщо не помиляюсь, хм?
 12. чоооотко! Подивився і щито тепер думаю, що варто приїхати на вихідних покатати там)
 13. Чебурашка

  У меня получилось!

  Чому б і самому щито не викласти. Фрагмент. Перший раз виїхав на годинку за більш ніж два місяці. Ну і тестую нову для мене геометрію. (хоча б якось намагаюсь оправдати факт відсутності техніки ^_^)
 14. Ждемс фото і відео з змагань) Про фейс контроль погоджусь з ендорфіном ^_^ Також повернуся до питання - площадка все таки залишиться, чи може перешкоди просто перенесуть, чи від них нічого скоро не залишиться взагалі? ПееС.: один з тих лохів, які не змогли приїхати)
 15. Одне прохання - знімайте все і побільше ^_^
 16. Чебурашка

  Jealousy из Харькова

  Який же він сочний!))) Питання є, яка гео у виноса і скільки в тебе зріст? Зручно в такій комплектації?) Нових висот на ньому ^_^
 17. Маю трішки відео проходження секторів Хоч сам на жаль катнути не зміг, зате познімав чутку) Що б це не займало тут купу місця, вставив на інші відео силки (знизу)
 18. Чебурашка

  Украинцы в евро чемпах 2016

  Написано сочно, побільше таких би статейок) Якось добавляється мотивашки поїхати покатати, навіть якщо по своїм заїженим вже спотам) Я тут збирався в Краків на етап їхати, на вихідних вже якраз на візу здаватиму. Мучає питання, брати з собою байк, чи ні? Живу на кордоні з Польщею, але чи варті ті 1-2 покатушки по місту в обмін на гемор з добиранням і перевозом байку? пс. Хто планує їхати, і є можливість ще взяти пасажира - дайте знати, в компанії їхати саме собою краще))). (як варіант, добратися, переночувати в мене, а тоді вже доїхати до Кракова)
 19. Прикольно що відмовився від екіпи jitsie. Тепер більше цікавить куди піде Беніто)
 20. Пацюки вкрали підони з мого залу.

  1. Чебурашка

   Чебурашка

   Майже три місяці вони протянули( Хоча і це доволі довго.

 21. Чебурашка

  Biketrial Kostya Pakhnin | Gu 3

  Клас Музику таку не очікував почути) Мені було б цікаво з тобою покатати, мені здається доволі схожий кат ^_^
 22. Чебурашка

  Проголосуйте за моє відео

  ще 47 голос мій :3 Показав знайомому, який в цьому шарить, йому сподобалось, теж проголосував ^_^
 23. є сенс їхати, якщо не планую брати участь?
 24. Чемп сподобався! На цьому споті вперше, і був би тільки за, що б тут же були ще етапи. Дощ благо пішов ближче до кінця) Підони не тряслись, та і в загальному траси були побудовані як на мене то атлічно) До останього думав, що якщо однакова к-ть штрафів, то вираховують по часу. Виявилось що кількості нулів, навіть трішки обідно) ну і на останок, фоточка вже з завершення :3 (маю в хорошій якості,але сюди не влазить)
×