При регистрации на форуме не используйте почтовые ящики компаний Mail.ru, Яндекс и Рамблер. Подробней...

Перейти к содержанию

Vitalay

Пользователи
 • Публикаций

  47
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Система отзывов

  100%

Информация о Vitalay

 • Звание
  Прикатываюсь

Контакты

 • Skype
  bigdologan

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львов

Старые поля

 • Первый кик
  2010
 • Байк
  Bionic B1
 1. Всім дуже вдячний ....тему можна закрити..
 2. Привіт всім.... мене цікавить як розібрати фрівіл ехо тр?(вперше розбираю, взагалі!) він в мене стоїть вже 2роки.... я вже ,навіть, керн зламав...а локрінг стоїть далі, як вкопаний....(( як його зняти??!!підскажіть будь-ласка!
 3. Vitalay

  ПОказалоСЬ?

  http://euroosvita.info/vnz-partneri/universitet-informatiki-v-m-lodz-61-11 Університет Інформатики в м. Лодзь Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi – WSInf Університет Інформатики є найбільшим навчальним закладом інформаційного напрямку в Лодзькому і Куявсько-Поморському регіонах. Діє з 1997року. У ВНЗ та гуртожитках кожен студент має доступ до безкоштовних Інтернет-послуг. У кампусі діє спортивно-відновлювальний центр "Анжеліка", що включає: басейн з гіркою, джакузі, сауни, зал для фітнесу, тренажерний і спортивний зали. Спорт у WSInf: баскетбол, футбол, плавання, волейбол, біг по пересічній місцевості, веслування, фут зал, дзюдо, тріал, баскетбол, легка атлетика, гірськолижний спорт, плавання, волейбол жіночий, баскетбол чоловічий, пляжний волейбол, шахи, сноубординг, силове триборство, альпінізм, скелелазіння. Офіційний Веб-сайт: www.wsinf.edu.pl Балаврат напрямки Педагогіка Фізичне виховання Фізіотерапія Косметологія Управління Художня комп'ютерна графіка Внутрішня архітектура Магістратура напрямки Інформатика Педагогіка .....ування, фут зал, дзюдо, ТРІАЛ, баскет....... ПОбачилось чи я чогось незнаю?))
 4. Vitalay

  MTBFreeride

  Гра на двіжку Uniti займае приблизно 200мб... прікольна..подумав звязяна з байком ,то хай вона тут також побувае) http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4461950 це ссилка на безкоштовне скачування фото геймплея там : приємної вам гри)
 5. Vitalay

  Які бачки кращі? (Дінгура)

  Дякую всім) допомогли)
 6. Vitalay

  Які бачки кращі? (Дінгура)

  Мене цікавить бачки якої моделі кращі? (старої денгури чи нової)
 7. Мені треба порада на рахунок штоку . Тому що я зараз буду робити продовження до нього ,а на скільки не знаю( Порадьте будь ласка з 14,5 до якого шток робити ???
 8. Привіт всім! слухайте в мене така ситуація я ніде не можу знайти токара ((( Чи не міг би хтось в себе зробити і відіслати мені ! просто мені позаріз треба я заплачу як шо-шо! Будь ласка!!!
 9. Я просто хочу дізнатись який сайт кращий???
 10. я так собі хочю зробити ! Бачу що ідея непогана!!!
 11. вибачте будьласка!!! але в російській мові не шпарю тому так погано написано було!!! Але нащо зразу стільки мінусів ставити!!!
 12. Що ви думаете про раму Bionic B1? як вона показуе себе в тріали??? І що ви думаете про зварку на цілій рамі???
×