Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Чемпіонат в м.Рівне !УВАГА ! Зміни !


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Увага! Місце проведення змагань змінено! місце є,змагання точно відбудуться!

контактний телефон: 0954259850 Саня

пропоную місце збору - ЖД вокзал, 9 год і 12год. там учасників зустрінуть і заведуть. для тих, хто на машині: місце проведення: Район "Луцького кільця".

 

Карта з Залізничного Вокзалу

Карта з Автовокзалу

 

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати м.Рівне в рамках 2 етапу щорічного Відкритого чемпіонату з велотріалу, який завжди збирає багато тріалістів з різних областей України

 

Дата : 11.09.2010

Початок реєстрації в 12.00. Змагання в 12.30!

Місце проведення ЗМІНЕНО

Участь платна, 20грн.

Змагання проходять по правилам BIU !

 

 

Категорії:

--ПРОФЕСІОНАЛИ

--ЕКСПЕРТИ

--ЛЮБИТЕЛІ (НЕ призова категорія)

 

Увага! можливо буде додана ще одна не призова категорія - ЮНІОРИ! тобто аматори до 17 років.

 

УВАГА! до категорії ЛЮБИТЕЛІ НЕ допускаються учасники, що займали 1 місце раніше в цій категорії, 3 чи більше разів призові місця в цій категорії, або брали участь в вищій категорії. Категорія Любителі зроблена цього рзу не призовою, щоб уникнути гоніння за призами як завжди...але відповідні дипломи і медалі будуть для всіх !!!

спонсори змгань уточнюються.

 

 

Траси з бетону, бетонних плит і конструкцій, а також піддонів.

 

За підтримки:

upbikes.com.ua - найбільший в Україні інтернет-магазин велосипедів та компонентів для ВелоТріалу !

X-Clan - Рівненська команда з велотріалу. Показові шоу та виступи!

www.uatrials.com - Владимир Мога представитель федерации BIU в Украине и оф. представительство компании ECHO.

 

 

 

ПРИНОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА ТЕ,ЩО ДЛЯ ДЕЯКИХ ПРИЗЕРІВ НЕ ВИСТАЧИЛО ГРАМОТ, НА ЦИХ ЗМАГАННЯХ ВСІ ДИПЛОМИ І ГРАМОТИ БУДУТЬ ПЕРЕДАНІ РАЙДЕРАМ З ВАШОГО МІСТА,АБО ВАМ,ЯКЩО ПРИЇДЕТЕ! ЩЕ РАЗ ВИБАЧТЕ! ВСІ ДИПЛОМИ І МЕДАЛІ БУДУТЬ!!!

 

Фото з інших змгань:

http://velotrial.com.ua/forum/topic/4364-%D1%84%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82-%D0%B7-%D1%87%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%83-%D0%B7-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%83-2010-%D0%B2-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%96-%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B5/

http://velotrial.com.ua/forum/topic/5369-rivne-days-2010/

http://velotrial.com.ua/forum/topic/4252-%D1%89%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B9-%D1%87%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%82-%D0%B7-%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D0%BE%D1%82%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%83-%D0%B2-%D0%BC%D1%80/

DSCF2701.jpg

DSCF4943.jpg

Змінено користувачем ENDORFIN
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надеюсь доживу до этого дня)))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще забув...по результатах 2х етапів буде підводитись кваліфікація спортсменів Рівного, і перші пару чоловік в заліку думаю попадуть в "спортивну команду" яка буде їздити на чеми , так як на підході створення в нас організації і т.д....

покищо по балах в класифікації перші результати такі(за UCI таблицею рейтингу):

1 місце Соколовський Ян – 115

2 місце Юхимчук Володимир - 95

3 місце Старжинський Олександр – 90

4 місце Лопушанський Юрій - 50

Змінено користувачем ENDORFIN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекаємо всіх! останнього разу було 47 учасників! ще трохи і Херсон доженемо!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С Одессы пару человек должны приехать, постараемся быть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...якговорив Андрій сарни будуть!)))а я теж приїду...)))опозорюсь за те покатаю з друзями!) 

Змінено користувачем toshnotik
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"опозорюсь"...що це за слова? я педал-кік не вмів. все що вмів - то на задньому стояти і прокид маленький, іто на Хортицю поїхав...пройшов там 1 трасу з 4 штрафами...з ногами)

ДОСВІД, от за чим треба спочатку їхати на змагння,а не за перемогами чи призами...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...якговорив Андрій сарни будуть!)))а я теж приїду...)))опозорюсь за те покатаю з друзями!) 

 

Лучше приезжать немного с другим настроением, например,

- Хочу приехать и постараться хорошо выступить!

- Получить Опыт и увидеть уровень парней. :Koshechka_08:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...якговорив Андрій сарни будуть!)))а я теж приїду...)))опозорюсь за те покатаю з друзями!) 

 

Лучше приезжать немного с другим настроением, например,

- Хочу приехать и постараться хорошо выступить!

- Получить Опыт и увидеть уровень парней.  :Koshechka_08:

 

да я просто проїдусь..тож цікаво!!а на хортицю то точно приїду!!там так круто!)))й саме главне це опит!))й щось нове!))

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"опозорюсь"...що це за слова? я педал-кік не вмів. все що вмів - то на задньому стояти і прокид маленький, іто на Хортицю поїхав...пройшов там 1 трасу з 4 штрафами...з ногами)

ДОСВІД, от за чим треба спочатку їхати на змагння,а не за перемогами чи призами...

 

а я що..тож пів чату мене попустило!))що я неук))))))))

 

 

 

 

 

 

 

 

да серйозно!1я буду..сто пятцот процетов!!))й саме главне сеогійко приїде ж!)) :bicycle2::bicycle2:

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буде круто!! :bicycle2:  :bicycle2:

Змінено користувачем toshnotik
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...якговорив Андрій сарни будуть!)))а я теж приїду...)))опозорюсь за те покатаю з друзями!) 

как уже за меня отметился Ванюша "САРНЫ 100500ПУДОВ БУДУТ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Koshechka_08: :Koshechka_08: :Koshechka_08: :Koshechka_08: :Koshechka_08:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...якговорив Андрій сарни будуть!)))а я теж приїду...)))опозорюсь за те покатаю з друзями!) 

как уже за меня отметился Ванюша "САРНЫ 100500ПУДОВ БУДУТ"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Koshechka_08: :Koshechka_08: :Koshechka_08: :Koshechka_08: :Koshechka_08:

АЄ!!! Ждемо 24" Because райдера! ) і на z3 пацана тоже тащи)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оновлено 1 пост! слідкуйте за новинами!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...якговорив Андрій сарни будуть!)))а я теж приїду...)))опозорюсь за те покатаю з друзями!) 

 

Лучше приезжать немного с другим настроением, например,

- Хочу приехать и постараться хорошо выступить!

- Получить Опыт и увидеть уровень парней. :Koshechka_08:

 

и третий пункт: Пицерия Сиестаа! ))))))) ахха ням ням

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name