Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Zoo! 2012 20"


am.ok
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Катав я собі ендуро кк в лосінах© & горя не знав. Але тут почали лізти мені в голову дурні ідеї про те, що катаю я якось дуже вже «унило», техніка = 0, а хочеться і трюків якихось & ше чогось там, іншими словами, засвербіло мені в одному місці. Плюс, тріал завжди подобався...

Ну-у-у, початок у мене завжди один і той самий: «та то вар'ятство, давати такі гроші». Тому, півроку мсьє, який знає «толк в извращениях», бавився в складання конструктора LEGO за принципом «впихнуть невпихуемое». А дарма, тому шо міг ті самі півроку катати. Але мсьє має бубу в голові, тому «поделом йому»! Вийшло отаке чудо, яке, загалом, майже всім подобається, але мсьє чує, шо тріал затягнув його «не по-детски», тому вже куплені передній обід Neon, втулка CrazyBike & спиці в дорозі. А також буде мінятись заднє кулко, гальма на Hope, можливо вилка & винос. Ну хіба не вар'ят?! Можна ж було взяти раму і вже на неї вішати все, що душа & гаманець забажають. Так ні, вирішив взяти все разом, бо хотів катати одразу + жаба душила. Тепер уже жаба програла битву, але втратив півроку часу.

Рама/каретка/вилка/майже два кулка були куплені разом. Проми в каретці/задній втулці - мертві, замінив. Виточив нові проставки до каретки, які закривають проми повністю (тепер розумію що дарма, бо в тріалі на це тупо пофіг, по г*внах не катаємо). Виточив нові проставки на задню втулку, бо та мала якихось два огризка (буквально) BMX-стандарта - 110 мм. Решта відсутніх 6 мм стягувались болтами (весело було рамі, напевне). Вилку продав - бо був закороткий шток. Обода відпіскоструїв & затер/відполірував вручну. В єдно кріплення під ободну магу прийшлось точити футорку, бо різьба зіграла в ящик. Плюс, під зірку і фрівіл прийшлось точити дві шайби, щоб вирівняти чейнлайн. Ну і, в педальки треба виточити втулки ковзання з фторопласта або капролона, але поки що мені на це пофіг.:~) Короче кажучи: один суцільний геморой, бо, як відомо, скупий платить двічі.

Комплектація:

x001.jpg.51264d6d4fea9c3fe387d934e30b4a55.jpg

Вага: 9.4 кг

Фото:

1IMG_1948es.thumb.jpg.4986688beac2f63c3dafa951a44abd67.jpg

2IMG_1935es.thumb.jpg.c4fdc36e8700514bcb06853dbb55b68b.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой у тебя рост? Совокупность руля-выноса низковатая, а байк вполне рабочий, но мне бы очень низко было

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Can сказал:

Какой у тебя рост? Совокупность руля-выноса низковатая, а байк вполне рабочий, но мне бы очень низко было

179 см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Красівий, вітаю)

Тільки руль би повищий і буде шик

Там в Львові в серпні буде кубок лева, приїзди, багато дасть для розвитку вцілому

А геморой більше через те шо тріальні зч гівняні по стандартах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Космонавт" сказал:

Красівий, вітаю)

Дякую. Але до «красивий» йому ще далеко. От як поміняю все те, що задумав...

15 минут назад, Космонавт" сказал:

Тільки руль би повищий і буде шик

Хм, ти вже другий, хто про це говорить. Чи є якісь стандарти, як вибрати гео/довжину/кут виноса/довжину/гео руля під зріст? Мені, загалом, більш-менш нормально, єдине - руки весь час напружені, але оскільки я новачок - хз має так бути чи ні. В будь-якому випадку: коли стрибаю на задньому - комфортно, коли просто їду - ні. Зараз руль 733 мм. Що мені шукати? Райзер?

21 минуту назад, Космонавт" сказал:

Там в Львові в серпні буде кубок лева, приїзди, багато дасть для розвитку вцілому

Однозначно приїду. В рідному Стрию зараз важкувато, катаю з бемерами (хоча з ними весело), але в плані прогресу, через те що один тріаліст, за майже два тижні навчився тільки трекстенд, перестановку коліс & на задньому стрибати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б на цю раму поставив би винос 165х25 замість 150х30 (суто моя думка) і руль хайрайзер, його і шукай. Навіть прості райзери вже не в моді. Хоча кому шо подобається заичайно, але більшості подобаються хайрайзери)

Буде відчутно зручніше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Со своими тараканами походишь к сборке, это хорошо и нормально для общего понимания что к чему :icon_thumbsup: Красавец. Шоб каталось в кайф.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Космонавт" сказал:

Я б на цю раму поставив би винос 165х25 замість 150х30

Які ще є варіанти, крім цього? «Обгуглив» все, що міг, в продажі таких виносів не зустрів... :sad:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да это не принципиально, можно 165х35 http://upbikes.com.ua/vynosa-ot-150-mm-i-dlinee/889-vynos-trialtech-race-165x35.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там тільки Ехо були 165х25 наскільки я пам'ятаю

Та й взагалі, і цього шо зараз стоїть вистачить з головою, це суб'єктивно все

Головне руль повище знайти і можна не запарюватись над заміною решти байку, всеодно це витратний матеріал, а коли тільки починаєш кататись то тим більше

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, am.ok сказал:

Які ще є варіанти, крім цього? «Обгуглив» все, що міг, в продажі таких виносів не зустрів... :sad:

1. Не поспішати: хоча в таблиці написано 150х30, але по фото там кут 35, а не 30 й довжина більша 150-ти (~170). Також це помітно в порівнянні з іншими фото. Наприклад, 150х31.5 тут http://velotrial.com.ua/forum/topic/29442-gu-20/

2. Шукати можливості спробувати інші геометрії й зрозуміти, до чого рухатися самому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name