Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Резуьтати Кубку України з Велотріалу 2017 м. Бровари (III етап)


Ille
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Zadroter сказал:

Саня, ти канєшно сорян, но за лоха відповідатимеш

Так его же тоже тогда не было)) Так что хай живет))

 

Судя по отзывам Чемп был на Ура. Хотелось бы побывать но не получилось) 

Хотелось бы что  организаторы других Чемпов взяли данный Чемп как "эталон" по организации и разнообразтя трасс.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Соревы збс,спасибо Илье и всем кто посодействовал в проведении !
Триал жив,атмосфера что надо,вдохновился снова катать)
Давно не был на чемпах,порадовали новые ребята в элите,уровень растет!
Критика была со стороны моей вилки,походу ей что-то не понравилось в тот день)) 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Susan1n сказал:

Так его же тоже тогда не было)) Так что хай живет))

 

Судя по отзывам Чемп был на Ура. Хотелось бы побывать но не получилось) 

Хотелось бы что  организаторы других Чемпов взяли данный Чемп как "эталон" по организации и разнообразтя трасс.

в мене поважна причина, я за 2000км)
Ну а  шо він морозиться? Пєтя валить як еліта! Чого не йде  туди - не ясно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я також вирішив написати відгук, та висловити свою подяку організатору, хоча на форумі не сижу(

До цих змагань я старанно готовився як морально (бо знав що мушу йти в еліту) так і фізично!
Старався катати 3 рази в тиждень, бігав майже кожен день і старався правильно харчуватись!
Також не вживав алкоголю взагалі!

Перед чемпом у мене вилетіло плече але я всеодно поїхав
НАЖАЛЬ...
ВСе пішло по пе*ді
На першій трасі я впав і далі не зміг продовжити участь у повній силі(
Більшість трас я навіть не пробував пройти через травму(

А на другому крузі я взагалі чуть не вмер, робив геп і в мене провернувся руль, добре що встиг виставити руки, а то знову б челюсь зламав або погнув вже існуючу пластину)))))))

Моя мрія попасти до фіналу провалилась(

Але мене це не зупинить!

Дуже дякую Ілюхе за його роботу і за те як він поставився до організації змагань!
Я був вражений 
Ніколи ще не бачив щоб у фіналі були таблички з іменем, це ніби дрібниця... але саме з цих дрібниць добре продуманих залежить успіх проведення змагань!!!

Було круто все!
Сектора, територія, навіть погоду проплатив)

Він сказав що буде високо ... так воно і було!

Враження виключно позитивні, навіть не беручи до уваги усі мої травми)

Також я знімав влог, і за 4 дні дуже багато крутого матеріалу назнімав.
І ви побачите як все було насправді, та з якими проблемами зіштовхуються тріалісти коли приїжають у велике місто і купують білет тільки в одну сторону)


P.S. На рахунок Пєті 
Всирати може кожен ...але ви не знаєте як він бачить цю ситуацію зі своєї сторони!!!

Якщо в нього байк був поломаний майже на 2 частини, але він замотав карбоном і всеодно приїхав, то в еліті, він б ту раму доламав і хз чи це б добре для нього закінчилось!
Тому спочатку розбирайтесь у ситуації а потім осуджуйте!
(я його також всирав поки не поговорив з ним))))

 

&Изображение3.jpg

&Изображение4.jpg

&Изображение5.jpg

&Изображение6.jpg

Змінено користувачем Vet@l
  • +1 6
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я не всираю, Пєтя класний тіп) Я за те, що він вже давно навалює досить круто! Крутіше ніж кілька людей з еліти! 
Я думаю в нього буде досить крутий результат)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пару стоп-кадрів з майбутнього відео про наш Кубок в Броварах !)
Як бачите, ніби здається що це фото ;)
2 години чистого тріалу назнімали ! Зараз оператор почав сортувати кадри ) 
Сказав по можливості маленько промо зробить, так що очікуєм ;):wink::icon_thumbsup::excl:

xznjkchyiey.jpg

vmp93dgmqhk.jpg

mytu1huzwo.jpg

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Работой загребло на неделе, не доходили руки отписаться в теме)

 

Сразу хочется отметить у Ильи чудовищное внимание к деталям. Еще накануне, когда он расспрашивал, какого размера и толщины флажки на мировых секторах, какой проволокой их крепят и как именно ее закручивают, я понял, что соревы будут максимально приближены к мировым)))

При чем время у него нашлось абсолютно на всё - и заказать именные номерки, и оградить сектора от зрителей помимо основной разметки (на 99% наших соревнований даже на финальных секторах все вперемешку - люди, кони и т.д.))), и продумать заранее ворота финала, и еще многомного всего. Каких усилий и временных затрат это стоило, можно лишь гадать.

Судья на каждом секторе!! Даже не вспомнить, как же давно последний раз такое было, может на Хортице?)  

На мой вкус, сектора квалы были простоваты. Я понимаю, что надо дать каждому участнику элиты возможность пройти несколько секторов, тем более, что нас было аж 14!! человек. Но, скажем, 2 сектора из 5 можно было сделать по-заковыристей.

Сектора финала хороши! Особенно первый. Вполне себе близок к полуфинальному сектору на Мире. Жалко, что не вышло побороть. Но прекрасно, что мы к этому уже пришли, прям радостно внутри)  Из других серьезных препятствий хочется отметить второй бетонный хук, ну и, конечно, зацеп на последнем секторе.

За атмосферу финала отдельное спасибо!  Много раз чувствовал это всеобщее напряжение и интерес, но по другую сторону барикад))  Забавно, что чем больше народ аплодирует и кричит, тем спокойней делается внутри) Хотя всегда гадал, как же, должно быть, переживают финалисты. Походу никак) Пан или пропал.

Еще надо заметить, что во-первых, Кубок в Броварах был одним из немногих, где сектора размечал не участник соревнований, и во-вторых, ВСЯ площадка строилась специально для данного мероприятия. Это сочетание, пожалуй, уникальное для украинских реалий. А ведь оно дает максимальную объективность.

Я очень надеюсь, что мэр и спонсоры остались довольны, а ты, Илья, не разочаровался в организаторской неблагодарной работе, и на следующий год нас также порадуешь Чемпионатом, или Кубком, или и тем и другим)

Также благодарность Саше, всех встречал, доставлял, селил)  Димону броварскому и другим ребятам за поддержку в финале!

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відгук Влад! Дійсно приємно читати - стосовно секторів, скажем так, набивав руку на цих змаганнях. Так що все ще попереду!) В квалі я і хотів зробити десь 2 трасі важкі, але щось пішло не так ;):wink:

Повір, всі дуже задоволені пишуть, минув тиждень а я зустрічаю людей і вони мені розповідають про мій чемп, хоча багато навіть і не знає що я був організатором ;):excl:

Стосовно наступного року : Кубку/Чемпіонату - далі буде видно. Обов'язково на цьому тижні напишу звіт. І ви багато що дізнаєтесь як це все було, підготовка та останні дні.:icon_thumbsup:

 

Ну і нарешті вже маю на руках всі фото з Кубку в Броварах !) :yes3:
Дякую велике моєму фотографу Івану Гончару

https://drive.google.com/drive/folders/0B8cgQ_0UoV-fV2w2aTJuMDZJRVE

Та фото одного з глядачів
https://drive.google.com/drive/folders/0B8cgQ_0UoV-fRFlKUGJWdDRjczg

 

Парочку кину сюди ;)

dsc6281.jpg

dsc6396.jpg

dsc6464.jpg

dsc6552.jpg

dsc6763.jpg

dsc6784pyp.jpg

dsc6794.jpg

dsc6802.jpg

dsc6857.jpg

dsc6874pwp.jpg

dsc6943.jpg

dsc6974.jpg

dsc7138.jpg

dsc7215.jpg

Змінено користувачем Ille
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name