Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Endorfin Vlogs


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Щоб не засмічувати все темами - об"єднав  все в одну, і буду заливати далі... Приємного перегляду. 
п.с. буду дуже вдячний за підписку і коментарі саме на ютубі) Ну і за поширення, звісно

  

 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отличное, понятное и интересное видео о шоу выступлениях за границей. Давай Сань, ты уже и так наверно втянулся, адаптировался и стало уже полегче ;) Пусть всё получается красиво и зрелищно, пусть люди радувуются )))

Сколько выступлений в день? И что тебя больше всего поразило в Турции?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Foradona сказал:

Отличное, понятное и интересное видео о шоу выступлениях за границей. Давай Сань, ты уже и так наверно втянулся, адаптировался и стало уже полегче ;) Пусть всё получается красиво и зрелищно, пусть люди радувуются )))

Сколько выступлений в день? И что тебя больше всего поразило в Турции?

Так, вже взагалі на розслабоні. А то все тільки перший день, дуже важко було фізично.... Зараз все чотко, відпочиваю)
Наступні відео вже більш цікаві можливо, з катанням теж..назнімав наперед)
Ми кожного вечора їдемо в готель на шоу, і там шоу-програма на кілька номерів. Моїх 2 сольних номера на різних конструкціях, і + дрібні виїзди в номер роллерів, але там просто посидіти перед кікером))) По суті 2 виходи за вечір, але роботи більше, ще збирати конструкції і завантажувати в машину кожен раз, але то вже нюанси..)

Найбільше здивувало особисто мене - відсутність кави( Точніше вона є, але  вся розчинна..натуральну  рідко можна зустріти, хорошу тим більше.  Інтернет теж поганий тут дуже, не скрізь є. Мобільний зв"язок дорогий.  Але є і плюси, по тих же цінах є деякі прикольні речі. Познайомився з першим турецьким тріалістом, зараз в нього веломагаз, і він катає стріт тріал, цікаві речі розказував...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видео хорошее, наконец-то хоть кто то открывает нам глаза на эти турецкие выезды! Но ты наверно забыл,или не добавил в видео одного,... за какие деньги,зарплату ты поехал? Стоит ли оплата потраченных сил?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Дима сказал:

Видео хорошее, наконец-то хоть кто то открывает нам глаза на эти турецкие выезды! Но ты наверно забыл,или не добавил в видео одного,... за какие деньги,зарплату ты поехал? Стоит ли оплата потраченных сил?

Я не забув, я не планував в цьому відео говорити про це, та й в той день не до цього було) Я не з тих, хто морозиться, просто хотів би розказати детальніше в наступних відео. А так в приват можу все розказати, якщо не хочеться чекати наступних відосів) По європейських мірках дуже мало, але для мене вистачає. Моя думка - 100% варто, але справа ще й у відношенні. Я сприймаю зараз тут все як відпочинок, хоч і кожен день фізична робота, крім тріалу. Разом з тим я знаю чуваків які точно мали більшу зарплату, і  дехто жалівся, для них тут було дуже важко і морально, і клімат не всім подобається, і т.д...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОК,понял,ждем очень новых видосов!!! И дальнейшего раскрытия карт))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Успіхів там, відпочинь)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сань, молодец, спасибо за все подробности, которые успеваешь раскрывать в видео. Было очень интересно и познавательно. И это только начало. Тебе вагонище терпения и сил продолжать тот путь, который ты наметил для себя. Эта поездка, я уверен, как бы не сложилась, даст тебе огромную пользу, опыт и навыки не только в выступлениях, но и как себя чувствовать в другой стране.

Буду с нетерпением ждать следующих влогов.

Еще раз пожелаю сил и терпения. И побольше позитива на лице, как бы ни было пасмурно вокруг. И не забудь покупаться в морьке ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за такі приємні відгуки! Знаю, що моментами можливо щось виглядає смішно чи невпевнено, звук поганий, картинка труситься - це все виправиться) Але головне що я хочу - зняти для себе на пам"ять відео про такі пам"ятні для мене моменти, і поділитись з тими, кому це буде цікаво ;)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

круто, красава! ніби серіал, де чекаєш чим це все кінчиться)) ахаха

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки монтую інше відео- зліпив отаке от коротке- буквально 4 день в Анталії, ввечорі в вихідний поїхав кататись на пляж, хоча покататись вийшло тоді не багато ...
На наступний день ми круто покатались  компанією тріалістів на камінні, наступне відео буде з цієї покатушки, вже більш екшон))

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а забор когда ломать будешь?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Снимаешь?» или снимаешься? ))) Ну и здорово. Что-то своё нашёл, осваивался, не сидел на месте, скупнулся, пробился, поклеился в чужой стране но на родной планете ) всё это путь, к успеху приведёт пусть. Давай следующее видео, Сань

Да, и интересно, какие условия у вас если допустим непредвиденная серьёзная поломка и срывается из-за этого выступление, всё же не предусмотришь с запчастями, как такие вопросы решаются?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Bopo6eu сказал:

а забор когда ломать будешь?)

там куски відлітали від нього, зараз йому вже точно хана)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name