Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Долговечность покрышек на 19.


univega
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Вот заинтересовал вопрос - насколько живуча Монти про рейс 19 ,если сравнивать с Максисом? (имею ввиду износ протектора,т.е как быстро Монти лысеет в 0 ?,опять-таки,если сравнивать с Максисом). И ещё вопрос - когда-то приобрёл с рук(с Германии) 2 новые покрышки Максис (задние) - и у обоиих после непродолжительной эксплуатации повылазили грыжи.на одной вообще покра сама разбортируется,на другой пока просто ...насколько это характерно для Максиса? Раньше ездил .даже не подозревал,что такое может быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я катав напевно на всіх  видах мод. покришок, які бувають. Монті звичайні і про рейс, трайол старі і нові, максіси старі і нові, Байктріал, Онза...

Монті показали себе досить круто! Можливо вони  будуть стиратись швидше за рахунок того, що шипів менше, але по моїх відчуттях - живуть так само, як максіс. ПРи цьому є ряд плюсів, до яких Максісу далеко. Вони чіпляють дуже круто, і в вологу погоду впринципі теж. Максіс після певного часу стає дубовий. таке враження шо компаунд висихає чи що... Ще в монті тонші стінки, за рахунок чого вона пружинить краще і чіпляє, а через великий об"єм не пробивається. Ну і вага! Замінивши максіси на монті ти скинеш по 350 грам з передньої і заддньої покр! Це ж нереально круто) 
В самого і зараз є комплект лисих покр монті, катаю на них, взагалі круто. І накат є, і тримають)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чисто теоретически - а OBR  ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, univega сказал:

Чисто теоретически - а OBR  ?

А обр це взагалі інтєрєсно. Вона пружинить не так як всі, якщо трайол в мене вгинався і приймав назад свою форму при стрибку,то обр робила це швидше,ще й з характерним звуком м'ячика.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, univega сказал:

Чисто теоретически - а OBR  ?

а чого теоритично - практично зараз я на обр) держак просто нереальний, легка, пружинить сильно. Більш пружна ніж Монті, вага така сама. Але на обр я 2 рази пробивався на гепі, що на моді рідкість

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото після повного року використання в порівнянні з новою. За рік ні разу не пробив, хоча навіть раз погнув обід. Здивувався, що камера ціла.

P.S. Метою поста не є реклама.

 

OBR_1year_used.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как я понял, на сегодняшний день, единственное преимущество Максиса - это цена,во всём остальном он аутсайдер.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name