Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Увага! Тріалісту потрібна допомога!


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

В мого давнього друга, тріаліста Андрія з м.Сарни (Рівненська обл.) ( http://velotrial.com.ua/forum/user/424-andrey78/ ) сталась біда. Прошу не бути байдужим і прочитати!
п.с. Андрій, якщо ти це читаєш - не ображайся, що обнародував. По собі знаю, як буває скрутно іноді, і колись така ж тема від інших тріалістів допомогла моїй сім"ї, за що я досі дуже вдячний. 

Так от, Андрію стало погано, почав втрачати свідомість, в нього виявили пухлину в мозку. На даний момент проводиться діагностика, яка сама по собі не дешева, постійно потрібні гроші на МРТ і т.д...
Само собою необхідне буде лікування. Коли буде детальніше відомо - я відпишу тут! 
Андрія знають всі Рівненські, Луцькі тріалісти, частина Одеських та Київських точно знає, також бачив той, хто приїжджав раніше до нас на змагання. Дуже порядна і приємна людина, завжди допомагав чим міг, тому прошу допомогти йому! 

Нижче прикріплюю реквізити банку,  поки що текстовий  варіант епікризу, і його фото ( в червоній футболці)

Карта Приват-Банк 4149 4378 3455 8213
Левшунов Андрей Валерьевич

 

 

 

12.11.2016.......МАГНІТНО-РЕЗОНАНСНА ТОМОГРАФІЯ
Автор: Краснонос О. В.
Пацієнт : Левшунов Андрій Валерійович , 1978 р.н.
Дані обстеження: ГОЛОВНИЙ МОЗОК.
Обстеження проведене на магнітно-резонансному томографі SIEMENS з індукцією магнітного поля 1,5 Тл при Т1-, Т2-ЗЗ (зважених зображеннях), в режимах FLAIR, DWI/ADC, GRE при нативному скануванні та після в\в введення 20 мл томовісту при Т1-ЗЗ.

На серіях нативних МР сканів головного мозку в лобній та скроневій частках лівої гемісфери великого мозку, перивентрикулярно до переднього рогу та передніх відділів тіла лівого бокового шлуночку, з розповсюдженням на базальні ядра, візуалізована зона зміненого МР-сигналу розмірами 72 х 61 х 55 мм (сагітал х висота х ширина), яка має малочіткі та хвилясті контури, гіперінтенсивний сигнал на Т2-ЗЗ, гіперінтенсивний з гіпоінтенсивними ділянками сигнал режимі FLAIR, та гіпо-ізоінтенсивний сигнал на Т1-ЗЗ, з наявними кістоподібними включеннями, ділянками розпаду. Лівий боковий та третій шлуночки компремовані. Структури серединної лінії зміщені праворуч до 7 мм. Субарахноїдальні конвекситальні простори зліва та латеральна щілина звужені. Шлуночкова не розширена. Субтенторіальні структури без видимих змін Розміри та форма турецького сідла незмінені. Ніжка гіпофізу та хіазма девійовані праворуч. Ніжка гіпофізу непотовщена. Ретробульбарний простір, зоровий перехрест без особливостей. Краніовертебральний перехід незмінений. Мигдалики мозочку визначаються вище рівня лінії Чемберлена. Додаткові пазухи носа та повітроносні порожнини скроневих кісток звичайної пневматизації.

БЕЗКОНТРАСТНА МР-АНГІОГРАФІЯ ІНТРАКРАНІАЛЬНИХ СУДИН.
В режимі МР-ангіографії ліва середньомозкова артерія та її гілки зміщені каудально. Ознак стенозування, аневризматичного розширення артерій вілізієвого кола, АВМ не відмічається. Вілізієве коло незамкнене. Р1-сегмент правої задньомозкової артерії гіпоплазований з її кровопостачанням в основному через праву задню сполучну артерію. Відмічаєтьмя гіпоплазі інтркраніального сегменту лівої хребетної артерії.

При постконтрастному скануванні накопичення парамагнетика об''ємним новоутворенням не виявлено.

ВИСНОВОК: Внутрішньомозкове об''ємне новоутворення лобноскроневої ділянки лівої гемісфери великого мозку - враховуючи відсутність накопичення контрасту, можливо фібрілярна астроцитома.

РЕКОМЕНДОВАНО: консультація нейрохірурга.

cZxwEMpkWF0.jpg

post-497-1280235112,31.jpg
post-94-1280813694,77.jpgpost-497-1280234941,57.jpg
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, Андрія знаю особисто. Неодноразово приїздив в Рівне на чемпіонати, РівнеDays, та і просто погуляти.

Бажаю, якомога швидше одужатати, боротися з недугою.

Давайте підтримаємо хлопця, хто чим може.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, я також його знаю
Скинув гроші на картку

Одужуй скоріше!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От, мать. Андрюх, дорогой, уважаеемый мужик, скажу от всей души. Все «болячки» и здоровье в нашей башке. Надеюсь ты меня понимаешь, о чём говорю? Давай, включай все мысли на выздоровление и не останавливаться, не складывать не руки не мысли. Только вперёд и только по пути здоровья, душевного подъёма и процветания, с настроением и настроем на добро. Главное с полной уверенностью, с чувством что ты уже здоров и у тебя уже ничего нет. Всё будет хорошо, поверь, я верю, мы верим! А если мы все по-настоящему верим, то вера материализуется.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скинул. Мы же как одна большая семья) Давай лечись. Мы с тобой

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрюха!

Держись, крепись и верь в самое лучшее. Фора написал все правильно, так и нужно действовать. Вера и настрой на выздоровление поможет выйти из любой подобной ситуации. Все будет хорошо.

Прими от нас небольшую финансовую помощь. На днях еще докинем.

 

А пока, держись, мужик, и выздоравливай скорей. Мы все с тобой.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

В Понеділок будуть пробувати оперувати.

Пухлина дуже велика

Гамма ножем не можна різати. Будуть пробувати так вирізати. 
Погано що в нього сама погана пухлина, яка розростається як зірочка

Тримаємо кулаки,надіюсь на успішну операцію і швидке одужання!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сань, где оперируют?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрей выздоравливай скорее! Скоро катать!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сань, где оперируют?

Не знаю, якщо чесно... щось страшно аж тривожити зайвий раз розпитуванням, але взавтра постараюсь  взнати більше деталей. Прикріпив знімок МРТ.. я думаю всім все видно неозброєним оком...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Год назад у меня была травма и были проблемы с финансами и форум мне немного помог. Я даже и не думал, что кто-то откликнется на мою проблему, после этого ,по возможности, стараюсь помочь всем, кто в этом нуждается. Поправляйся мужик, скинул немного грн, желаю тебе скорейшего выздоровления!    

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня перечислили еще одну сумму на карту.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Желаю скорейшего выздоровления! Немного скинул.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кого цікавить - можу сказати номер телефону, подзвоните, підтримаєте. Наскільки я знаю - чекають лікаря з відрядження, і  на днях будуть робити першу операцію. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сань, конечно давай номер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name