Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Неприємності, які підстерігають детальки під час доставки


ulian
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Доброго часу доби Всім! Не можу не поділитись непередбачуваною історією, яка відбулась на днях. Постараюсь передати все без нецензурної лексики, хоча нормальні слова важко буде підібрати.

Почну з початку. Вирішив я пересісти зі стоку на мод. Декількома детальками, а особливо РАМОЮ мені допоміг Валєра Шульга, разом з яким ми і стали заручниками дуже неприємної для обох ситуації. Зразу скажу шо до Валєри в мене ніяких претензій НЕМА і бути НЕ МОЖЕ!! Як виявилось, винен в цій ситуації взагалі не знайомий нам ЧЛЕН суспільства, далі взнаєте кого це стосується.

Отже, Валєра все описав про стан рами разом з фото і про заварені тріщини і про все (скріни переписки додаються). Мені все підійшло. Відправлялась рама з Польщі, де зараз вчиться Валєра. І відправка відбувалась до Львова (де я і проживаю). Все упаковано було грамотно і надійно.
 

Відправлялась рама прямим автобусом, забрав я її на автовокзалі, приїхав додому перевірив – всі деталі шо мали бути відправлені - приїхали. На наступний день сідаю я СПОВНЕНИЙ РАДОСТІ складати байк і шо я помічаю? Святі корови, не в місці колишніх заварених тріщин – а в іншому я бачу ДВІ ТРІЩИНИ на обох пір`ях. Але звідки? Пишу Валєрі – він каже шо перед відправкою їх не було, тай по фото я бачу шо в тих місцях все добре було. Але ж я їх бачу зараз, проте тріщини дуже дивні як для верхніх пір`їв – обидві вони З ЗОВНІШНЬОГО БОКУ, ні зверху ні знизу, ні зсередини а ЗЗОВНІ!. Логічно напрошується думка шо утворені вони від стиску обох пір`їв всередину.

Отже, на нашу спільну з Валєрою думку виходить, що завдяки не дуже обізнаному криворукому з очима не знаю де ВОДІЄВІ АВТОБУСА, який не знаю чим думав коли наскладав на РАМУ певно весь багаж який везли, всі чоколяди, кіндери, йогурти а може навіть і гантелі з гирями і ПОЛОМИВ мою РАМУ=( Не розумію, чи так важко логічно поскладати речі від найважчого до найлегшого…

ТАК ОТ, НАДІЮСЬ ТОМУ «нехорошому ЧЛЕНУ суспільства», ЯКИЙ ЦЕ ЗРОБИВ ШЕ ДОВГО БУДЕ ГИКАТИСЬ КОЛИ Я ДИВИТИМУСЬ НА ЦІ ТРІЩИНИ!!!

Будьте уважні і не довіряйте свої цінні речі незнайомим живим організмам, які не здатні раціонально мислити і оцінювати те, як і в якому порядку покладати багаж!!!

P.S.

Ше хочу додати, шо Валєра вже повернув мені ВСЮ ВАРТІСТЬ РАМИ, хоча він в цій ситуації як розумієте НЕ ВИНЕН ні грама. Я ж зі свого боку завтра їду заварювати раму, а про повернення Валєрі залишку ми вже думаю домовимся!)

post-3453-0-82393600-1454715942_thumb.jpg

post-3453-0-60395900-1454715953_thumb.jpg

post-3453-0-59019000-1454715961_thumb.jpg

post-3453-0-29142800-1454715968_thumb.jpg

post-3453-0-77251800-1454715984_thumb.jpg

post-3453-0-64304800-1454716017_thumb.jpg

post-3453-0-39205400-1454716027_thumb.jpg

post-3453-0-67217300-1454716045_thumb.jpg

post-3453-0-59546500-1454716063_thumb.jpg

Змінено користувачем ulian
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странные вы, ну что водиле - что вы там ему даёте перевозить, ему деньгу дай и скажи кому отдать и где. Хоть яиц на рыке купите и заложите - его дело перевезти из пункта а в пункт б, багажа то много. Упаковывать нужно правильно!

На счёт вашего случая скажу так: в перья (в дропауты)  вилки/рамы обязательно нужно впихивать проставку во избежания таких проблем в будущем (я деревяху обычную вставлял по ширине дропаутов подпиливал), очень странно что отправитель этого не сделал.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Странные вы, ну что водиле - что вы там ему даёте перевозить, ему деньгу дай и скажи кому отдать и где. Хоть яиц на рыке купите и заложите - его дело перевезти из пункта а в пункт б, багажа то много. Упаковывать нужно правильно!

На счёт вашего случая скажу так: в перья (в дропауты)  вилки/рамы обязательно нужно впихивать проставку во избежания таких проблем в будущем (я деревяху обычную вставлял по ширине дропаутов подпиливал), очень странно что отправитель этого не сделал.

согласен на счет этого!)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name