Перейти до публікації
×
×
  • Створити...

Як шолом рятує голову)


ENDORFIN
 Поділитись

Рекомендовані повідомлення

Цікава історія про те, чому я ЗАВЖДИ буду на велосипеді в шоломі.
Думаю варто описати, і саме через те, що ніхто не очікував такого повороту.

Сьогодні під час тренування стався дуже дивний випадок. Тіма стрибав на бетонний блок, я СТОЯВ нижче рівнем, за метри півтора від нього. В один момент велосипед Тіми зірвався, і Тіма впав вниз, на землю. Впав дуже швидко, але нічого страшного! В цей момент (я навіть встиг побачити, як він лежить), я бачу, як ЗВЕРХУ на мене летить велосипед!!! і при цьому крутиться в повітрі! Встигаю побачити, що заднє колесо летить боком (оською, шайбою з болтом) в голову, і миттєво сильний удар мені туди ж, велосипед летить далі, я стою в шоці. Пару секунд пауза, ми не зразу догнали до кінця, що відбулось. Ян бачив, але це було так швидко, що важко було зрозуміти, чому велосипед так літав. В результаті - в шоломі URGE Endur-o-matic кілька вмятин глибиною 1 і 2мм, які могли б бути в черепі. Удар в голову був реально сильний, (навіть зараз відчувається) колесо змістилось на пару см.
В результаті всі цілі, всі були в шоломах, Тіма цілий, лише руку роздер трохи , я теж, правда голова трохи гуде.

Висновки:
- Завжди треба тренуватись в шоломі, а ще я б сказав навіть просто їздити. От в цьому випадку я стояв на місці - прилетіло в голову зверху)) Буває всяке!
- Хороший шолом все ж врятує голову! URGE не дешевий, але витримав, а от мій старий Longus кришився і лопав =(

-ghQbzv0xRk.jpg

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну лично я знаю уже два случая с участием моего друга и потом меня, когда шлем не пригодился, и может даже лучше было , если бы его не было))) 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну лично я знаю уже два случая с участием моего друга и потом меня, когда шлем не пригодился, и может даже лучше было , если бы его не было))) 

Ого! Це як?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 Поділитись

Общий чат

Общий чат

Please enter your display name